IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4821  
Стар 9th November 2009, 11:25
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Марулка благодаря ти,наистина постовете не са ми заядливи и няма нужда от антипатично отношение към мен
  #4822  
Стар 9th November 2009, 11:29
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Много момичета са писали в тези теми,а не са били с операции.
И аз съм една от тях
  #4823  
Стар 9th November 2009, 12:41
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Чета и почвам да не разбирам какво става!
Защо трябва да се появи някой, да изрази някакво мнение и друг някой да го дебне в засада, за да му опонира на секундата.

както и да е.

сега съм тук за да ви поздравя с новата седмица и да ви пожелая да сте в добро здраве и тонус.

темата за "щрихите" и "картинките" я започнах аз и се надявам да имам възможността сега да я затворя.

и за финал, както в БГ сме свикнали да се изразяваме - едно клише: Всички си носим мнението, тъй както задниците, но не винаги е уместно да ги показваме.
  #4824  
Стар 9th November 2009, 12:50
Аватара на radoslava1986
radoslava1986 radoslava1986 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

*DoloreS*,напълно съм съгласна с теб.Чудесна седмица и от мен ,а за злобните хора -има ги навсякъде ,все пак те най-много губят от това.
  #4825  
Стар 9th November 2009, 12:59
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирам горния пост:
Цитирай:
и за финал, както в БГ сме свикнали да се изразяваме - едно клише: Всички си носим мнението, тъй както задниците, но не винаги е уместно да ги показваме.
Първо, да си припомним коя точно е темата: "Въпроси към оперираните". Защото част от мнениераздаващите са пропуснали да забележат към кого са въпросите. Тeodora39 пита, ние с тунинга отговаряме. Което обаче не е случая с jolifille...

Второ, пак цитат на teodora39:
Цитирай:
Имам един въпрос, който ме мъчи.
Та, само (природно) по-слабите жени (дори кльощави) ли си слагат силикон?
Жени склонни към напълняване подлагат ли се на мамопластика?
Аз отговорих на този въпрос. Всъщност повечето от нас СА склонни към напълняване. Именно затова полагаме усилия да НЕ напълнеем.
  #4826  
Стар 9th November 2009, 21:13
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

А на мен ми трябват две килца - да се загладя .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
  #4827  
Стар 9th November 2009, 21:15
nadina_s nadina_s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте :P .Аз съм нова тук и си направих операция в средата на октомври. Болките са нищо в сравнение с удовлетворението, което тази операция носи и новото самочувствие разбира се Бих дала съвет на жените, които искат да се оперират, да се доверят изцяло в избора на големина на имплантантите на своя лекар. При мен докторът ме посъветва да си сложа 400 сс, но на мен ми се видяха доста големи (само искам да кажа, че нямах никакви гърди преди това) и накрая след много умуване реших да му се доверя. И добре, че избрах по-големите. Сега щях много да съжалявам, защото и тези не ми изглеждат толкова, колкото исках. Едно е да се гледа самият имплантант, а съвсем друга е големината му, когато е поставен.
  #4828  
Стар 9th November 2009, 22:12
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Аз продължавам да мисля, че всяка жена може да си постави импланти и това няма нищо общо с килограмите й. Сигурно като правило по-скоро поддържаните и слаби жени прибягват до тази процедура, но всяко правило си има своите изключения))

nadina_s, честито!!! Желая ти все така пълно удовлетворение и щастие да струи от теб и за напред!!! Ако не е тайна може ли да споделиш името на своя хирург?
  #4829  
Стар 9th November 2009, 22:23
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Аз съм с импл . от 7 год . Когато съм качвала някое кило , гърдите ми стоят по сочни и естествени . Когато сваля - проличават ръбовете на импланта . За уточнение - аз съм над-муск.
  #4830  
Стар 9th November 2009, 22:34
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nadina_s
Бих дала съвет на жените, които искат да се оперират, да се доверят изцяло в избора на големина на имплантантите на своя лекар. Едно е да се гледа самият имплантант, а съвсем друга е големината му, когато е поставен.
и аз на това разчитам и съвсем скоро ще разбера.
моята дата идвааааа
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:59.