IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5421  
Стар 7th April 2010, 14:52
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Здравейте аз повече чета и не се включвам много много ,защото за сега не съм се оперирала и не мога да давам съвети ,но аз имам същият проблем че гърдите ми са изпразнени и увиснали-не много понеже те и преди да родя си бяха малки.Та ходих на консултаций и чух различни мнения общо взето-някой казваха че само с имплатн ще стане, само един от хирурзите ме посъветва да се направи леко обиране около ареолата и тогава имплант и аз лично мисля на него да се доверя.Все си мисля че когато има каквото и да е увисване после гърдите след импланта ще гледат надолу.Тези който са минали по този път да кажат резултати
  #5422  
Стар 7th April 2010, 15:23
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Поли здравей Аз бях същия случай преди да се оперирам. Имам две бременности и гърдите ми бяха между 0 и 1 първа степен увиснали. Д-р Стоянов ми препоръча също голям кубик а именно 495 анатомични на Макган . Първоначално ми се видя адски много но и аз като теб имам място къде да ги побера . В момента се радвам на прекрасните си гърди които седат много добре и изобщо не "вадят'' очи . Ако искаш снимки ми пиши на лични .
  #5423  
Стар 7th April 2010, 22:23
Аватара на Roxane
Roxane Roxane не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте !

Нова съм и най-накрая се престраших да пиша. Явно моментът е назрял и съм готова да споделя решението си да си сложа импланти.

Историята ми - имам едно дете на година и два месеца. През бременността и особено при кърменето бюстът ми се скапа тотално. Преди носих чашка C/D, дори с определени сутиени са ме питали дали нямам импланти толкова ми бяха стегнати и оформени...
Обаче бременността и кърмата ми разказаха играта. Стигнах до чашка Е, която трудно ми ставаше. Грозна гледка. Но по-бруталното е след като спрях да кърмя детето си. Увиснали, празни гърди. То всъщност остана само кожа. Ужасна история. Много ми е трудно да се възприема, даже изобщо не се възприемам. Болно ми е и ми е гадно ,че изглеждам така, предвид бюста който имах преди.

Искам промяна, знам, че ще се чувствам много по-добре, много по-уверена и добре в кожата си.
Но страховете са ми много - от усложнения, неудовлетворяване от крайния резултат, болките.
Всъщност ме е страх най-много от усложнения. Не ми се иска да се влача по лекари и да няма кой да ми гледа детето.

Имам нужда от подкрепа, съвет..навиване дори.
Нищо не разбирам, нито от модели, нито от кубици...
Ударете едно рамо, за да тръгна поне в някаква посока

Изплаках си мъката...
  #5424  
Стар 8th April 2010, 01:35
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Ами освен да те приветстваме с добре дошла , друго незнам ...на въпросите колкото можеме ще отговаряме , за навиването - ти сама ще се навиеш като видиш колко щастливи дами сме с новите си придобивки
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5425  
Стар 8th April 2010, 21:47
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

здравейте, куклички!
загубих се....срам ме е.
надявам се всички са тук и то във форма
ето как си минаха 4 месеца от моите болнични емоции и следа и спомен от болешки няма. /то не че е имало нещо притеснително!/

привет и на всички нови и непознати.

успех на новите "хванали се на хорото" и аплодисменти на вече миналите по пътечката
  #5426  
Стар 8th April 2010, 22:09
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

привет и добре дошла отново ! Ще се радваме наприсъствието ти, така че не зачезвай
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5427  
Стар 8th April 2010, 22:25
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
привет и добре дошла отново ! Ще се радваме наприсъствието ти, така че не зачезвай
много си мила!
За такива неща си струва човек да се замисли!
стягам се!
Иначе съм си за отвсякъде!
  #5428  
Стар 8th April 2010, 22:29
Аватара на Roxane
Roxane Roxane не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Мерси за посрещането

Направо да питам конкретно...

Как се справихте със страха от възможни усложнения?
Как избрахте лекаря, който да направи операциата ?
Колко бързо се възстановихте ?
С какво бихте сравнили болката?

Раждала жена съм, държа много на болка, но това не си го представям.
А след снощното изчитане на темата с възможните поражения от имплантите се стегнах яко.
Има ли жени предразположение към усложнения или това си е божа работа ?
Има ли възможност от лекарска грешка да стане някой фал ?


Извинявам се за многото въпроси, но ми се иска да тръгна от някъде, за да стигна (надявам се) до твърдото решение за операция...
  #5429  
Стар 8th April 2010, 22:53
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

не самного въпросите ти, но отговорите им не са еднозначни и не са с едно изречение , но ще се постарая на главните да ти драсна по нещо

Как се справихте със страха от възможни усложнения?
ами всеки го иам този страх, аз пък - в някаква мега степен въпреки това не се отакзах, защото много исках имплантите и защото все пак се успокоявах с избора си...(т.е арзчитах на лекарката )

Как избрахте лекаря, който да направи операцията ?
ами с гледане на снимки - нейните резултати най-много ми харесаха, вкл и резултати от корекции, на западно ниво, малкото й случаи на корекции и недоволни от резултата...мисля,че това по принцип трябва да са водещите неща при избора..

Колко бързо се възстановихте ?
С какво бихте сравнили болката?


това беше най-лесната част.. болката е първите 12-24 часа - силаната след оперативна, после е само дискомфорт- ограничени движения, не можеш да спиш като хората, боли те гърба и т.н..но не е толкова ужасно, колкото звучи написано..., но си чувстваш,че си отпаднал и имаш нужда от почивка..възстановяването при подмускулното е поне 20 дена , но е приятно изживяване - поне за мен беше такова и ако трябваше бих го изтърпяла още много пъти...

А след снощното изчитане на темата с възможните поражения от имплантите се стегнах яко.
Има ли жени предразположение към усложнения или това си е божа работа ?
Има ли възможност от лекарска грешка да стане някой фал ?


ами няма да си слагаш импланти ПИП , то ако наистина е вярна тази информация, самите лекари вече няма да ги предлагат...а изтичане на гела не е възможно ( би трябвало по обяснения и гаранции), защото е кохезивен ( т.е не е течен), там става въпрос за спукване на обвивката,което не е свързано с изтичане на гел...рядко са жните, които иамт предразположеност към усложнения, ако има такива знаещи се причини се отстраняват и тогава с епреминава към операция...най-често се пати от лекарски грешки, затова изборът е много важен ! за съжаление всеки го прави сам за себе си и тук имаме политика да не се правят препоръки, защото никой няма гаранции всеки индивидуален случай с какъв резултат ще е, ако ще оператор да е господ бог
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5430  
Стар 8th April 2010, 22:54
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
привет и добре дошла отново ! Ще се радваме наприсъствието ти, така че не зачезвай
много си мила!
За такива неща си струва човек да се замисли!
стягам се!
Иначе съм си за отвсякъде!
абе ше ти дадеме възможност да си изкупиш греха, айде от нас да мине
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:54.