IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 5th February 2009, 21:25
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Нямам предвид за сега конкретно, това е тенденция във форума...
Както и да е, пуснах поста с ясната нагласа, че няма да срещна кой знае какво разбиране...
Исках да изразя и своето мнение по въпроса, така както го правят и всички останали...
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #32  
Стар 5th February 2009, 21:56
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Леле Бюти да знаеш че аз те извиках...мислено, но те извиках. Днес като четох мненията по темата и се сетих за теб и как ми се иска да дойдеш че поне да сме две които са доволни от надмускулното. Това за тенденцията е така,то се вижда от 100 км, но както каза Томи, всеки сам си решава за себеси. Лошо е само когато идват нови момичета да четат и да питат за мнение и получават информация за надмускулното която меко казано ги наплашва и ги кара да отхвърлят метода на секундата.Та дори мен имаше хора които до последно се опитваха да ме разубеждават че това не е моят метод. Както и да е,всеки избира метода които мисли че ще е най-добре за него. Уважавам избора на всеки, но нека не заклеймяваме надмускулното поставяне.
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #33  
Стар 5th February 2009, 22:04
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Нямам предвид за сега конкретно, това е тенденция във форума...
Както и да е, пуснах поста с ясната нагласа, че няма да срещна кой знае какво разбиране...
Исках да изразя и своето мнение по въпроса, така както го правят и всички останали...
Не искам да бъда причина за спор,но в същото време не мога да не призная,че съм изключително доволна от факта,че Бюти даде своето мнение,което е много ценно за мен,а момичетата не са ме навивали за определен метод,аз взех това решение сама,но ако трябва да бъда честна сега се върнах отново в съмненията си.Трудно ми е да взема решение,просто защото няма неоспорими доказателства в подкрепа на определен метод,но така или иначе аз трябва да реша.Благодаря на всички за мненията и мисля,че наистина може да се направи някоя по обстойна дискусия на тази тема.Ще бъде много полезно за тези които тепърва ще се тунинговат.Благодаря ви още веднъж.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 5th February 2009, 22:15
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Crazy_girl
Както и да е,всеки избира метода които мисли че ще е най-добре за него. Уважавам избора на всеки, но нека не заклеймяваме надмускулното поставяне.
Много добре казано

btw аз също съм над и съм много доволна от резултата.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th February 2009, 22:50
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

бих искала и аз да изкажа своето мение по темата, въпреки,че нямам личен опит с нито един от двата метода....всички, които ме познават и са чели мнеията ми знаят, че аз лично харесвам повече подмускулния метод.. по простата причина,че той е сравнително доста по-безобиден от подмускулния, което зиобщо и въобще не е за пренебрегване. факт е,че по този сравнително по-лесен метод практикуват дори хората с доста малък опит в този вид хирургия..и то точно по тази причина..подмускулното имплантиране изисква значително по-големи умения и носи значително повече интра и постоперативни рискове..за това аз бих избрала ако можех точно този метод ,който практикуван от един добър специалист, би свел процентът на усложненията до минимум..
и тук идва моментът да се прецени дали самият пациент като индивидуална личност е подходящ за този метод, защото както на всеки нормален човек е известно, няма универсални средства за едно и също нещо при всеки...

за мен недобрите резултати при надмускулното са на първо място поради недооценка на " терена", т. е тъкани, които е видно, че са застрашени много повече от преразтягане от други или са прекалено тънки и недостатъчни за един добър естететичен резултат и т.н....предполагам ,че по този повод по-късно е измислено подмускулното имплантиране, което уви, освен че и до ден днешен не се практикува отлично от всеки, решил да го практикува, се налага като масов метод и някаква модна вълна или тенденция...което честно казано на моменти и мен ме дразни...
точно по този повод реших изобщо да пиша в тази тема.... с което се надявам да не съм засегнала лично никого, тк. най-малко желая това...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 5th February 2009, 22:52
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

е сори, няма опция за поправка,

че аз лично харесвам повече подмускулния метод. да се чете като НАДМУСКУЛНИЯ
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 5th February 2009, 22:54
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

АЗ мисля че не трябва да се влияеш от нас,и не тьрси метода ПОД или НАД.Просто тьрси ТВОЯ си лакар на кото мислиш че можеш да се довериш и двамата ще намерите точното и вярно решение.Щом си сигурна в него решението ВИ ще бьде правилно и за метода,и за модела,и за кубиците.Успех ти желая!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 5th February 2009, 23:00
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

te_dda, защо съм останала с впечетлението, че харесваше НАД мускулния метод ( ако греша поправи ме )
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #39  
Стар 5th February 2009, 23:01
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

опс
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #40  
Стар 5th February 2009, 23:18
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

много си парва..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениезаДиневЕнчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:52.