IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 14th December 2012, 17:04
darrrrrri darrrrrri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря! А това за гърдите горе високо какво означава, така ли ще останат високо или ще слязат малко след време? Аз си мислех, че е нормално сега да са така.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 14th December 2012, 17:45
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Други забележки по работата му нямам - много старателен, много отзивчив доктор! Следващата ми операция пак ще е при него живот и здраве!
Подкрепям те напълно,Лиде!
Относно лентата,засега съм категорична,че няма да нося.Доктора каза,че гравитацията ще си действа,а и аз исках да попълня горния полюс,дано не съжелявам
Досещам се чий бюст ти харесва и аз го харесвам,но и твоят e много хубав

Последно редактирано от Dessislava : 14th December 2012 на 20:30
Отговори с цитат
  #83  
Стар 14th December 2012, 19:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Язък, пак изпуснах снимките.
Със здраве да си ги носиш.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 14th December 2012, 22:33
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Здравеиите мишелинки ....)
как сте в този студ ??
Лиде ,,аз съм с висок профил ,бях само първите 24 часа с лента,,И После не...
И мога да кажа ,че са ми идеални..Няма очертан горен полЮс , никъкъв ,не са ми слезнали ,може би защото продължавам да си нося сутиена..Даже ми се виждат разрезите..И не съм носила лента..Ха сега де ) и от операцията не съм ходила повече при Пеев...лелеее стана 1 година ..как лети времето на 29 декември беше....
Деси ,,спрея които ти е дал е много добър,,Със сребърни иони...Практически,този спреи,деиства дезинфекциозно и бързо въстановяващи се клетки ...До колкото знам ,мога и да греша има и марли такива.
Което ме подсеща .че тряба да си направя нови снимки...озаглавени “след 1 година“ ))
Отговори с цитат
  #85  
Стар 15th December 2012, 12:03
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Джуфе,значи скоро ще си имате празник с "приятелките"-една година как сте заедно ...
А щом не ходиш при доктора значи всичко е било наред,нали!?Трябва и пациентки като теб да има,че аз съм в другата крайност.
Спрейчето е същото-сребърното.Поне под циците съм в тон с предколедното настроение... една такава блестя в сребърно
Отговори с цитат
  #86  
Стар 15th December 2012, 16:18
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Дари, още мнооого ще се променят гърдите, мила. Това дето е сега е само "чернова" Ще сложа линк, да видиш долу-горе какво се случва.
Джуфе, не тази ластична превръзка, с която се събуждаме след операцията. Говоря за една лента, дебела около 3 пръста, която се слага отгоре над гърдите, да ги притиска малко надолу.
Деска, твоите ще бъдат точно каквито си ги искала - гаранция
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.

Последно редактирано от lidiya : 2nd April 2013 на 20:05
Отговори с цитат
  #87  
Стар 15th December 2012, 19:14
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

dari, много са симетрични гърдите ти. Само единствено не мога да си обясня защо някои доктори слагат имплантите прекалено високо , белезите не са в гънката , а 1-2 сантиметра по- надолу. Гърдите в горната част са доста обемни, а в долната никакви ги няма, така и ареолите са в доната част на гърдите. Това , че гърдите " слизат " с времето, според мен ако са високо позициионирани едва ли ще слезнат. Моите никога не са били восоко, дори от първия ден и белезите са ми точно в гънката, както и на повечето момичета оперирани при Стоянов. Просто явно някои хирурзи имат този стил на работа и позиционират гърдите по - високо .
Отговори с цитат
  #88  
Стар 15th December 2012, 19:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
dari, много са симетрични гърдите ти. Само единствено не мога да си обясня защо някои доктори слагат имплантите прекалено високо , белезите не са в гънката , а 1-2 сантиметра по- надолу. Гърдите в горната част са доста обемни, а в долната никакви ги няма, така и ареолите са в доната част на гърдите. .
Аз ще ти кажа защо - защото пациентките искат "пълно деколте" или "пълен горен полюс". И някои хирурзи не знаят, че това може да се постигне с правилно избран анатомичен имплант, ами просто ги позиционират по-високо.

Стоянов за мен сам прецени, че ми трябва обем в деколтето, защото моите ребра се четяха и там, където трябваше да има гръд, направо беше хлътнало. Аз не съм настоявала за висока позиция, даже ми се искаше да са малко по-надоле.. Обаче човека подбра правилния имплант - FX , което ще рече пълна височина; т.е. височината на импланта е по-голяма от ширината му. Което запълни деколтето, без да е високо позициониран.
Не искам да правя реклама на ИС, просто давам друга преспектива на тези, на които им предстои.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 15th December 2012, 21:27
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Това , че гърдите " слизат " с времето, според мен ако са високо позициионирани едва ли ще слезнат.
Абе "слизат" в интерес на истината, но не много. Аз като гледам моите къде са били на шестия ден и къде са сега... определено има разлика.
С много смесени чувства съм към този висок горен полюс. От една страна, това как изглеждат гърдите ми в бански не бих го заменила за нищо на света и от друга, искаше ми се един по-тежък, пищен бюст пък под дрехите...не знам.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 15th December 2012, 22:50
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Да, същото щях да отбележа - и моите изглеждат по-добре в бански или сутиен. На голо си стоят странно, защото обема в горния полюс си е статичен и не "пада" при липсата на подръжка от сутиен.
Ама стига сме им търсили косури - момичетата с налят бюст искат обем в горния полюс и обратното.. Нямаме угодия!
Лидия, има разлика съществена! Много са ти хубави и са доста пищни, въпреки, че не са "натежали"!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:45.