IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th August 2006, 10:17
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

на мен ли ми се хилиш???
прочети ти.
ако се отслабваше от потене - всички да сме фиданки с нам кой си sauna belt за 50 лева - седим пред тв, нагъваме якото сладко и ооо !!!чудо слабеем от потене на шкембето!!!
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th August 2006, 12:35
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Правиш ли разлика между горене на мазнина и потене ?Помисли -логично е!Аз съм чела доста ,получавам ежемесечна специализирана литература относно тялото .Мъжа ми също се грижи за добрата си форма и нашият режим на хранене и тренировки е продиктуван от известни кутористи и спортисти,занимаващи се професионално с това .На 24 г съм и съм на едни и същи килограми от 6 г +- няколко кг-без да използвам добавки.Знам цената на добрата форма и от всичко което съм пробвала съм най-доволна от бягането и найлоните...Не мога да се сетя аналог за това ,нито фитнеса ,нито кои да е друг спорт.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10th August 2006, 13:22
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

естествено, че има разлика между потене и горене на мазнини. точно за това - бягането гори мазнини. мен ако питаш си доволна не от найлоните, а от бягането и ефекта ти е от правилния начин на живот.
иначе +/- няколко кила е мн относително. за мен варирането 2 надолу и 2 нагоре например е много. на мен лично мн ми личи и 1 като сваля. така че найлоните са заблудена работа и да се върна на "отслабващоте потящи"колани - след като от бягане с найлони се отслабва, от тия приспособленийца защо не се отслабва???????
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th August 2006, 13:32
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

На мен не ми личат 2 кг отгоре примерно.Ще намеря специална статия и ще се обоснова.Не бягам редовно с найлони ,а само когато искам да вляза във форма много бързо.Затова има такива екипи.На дупето също сум пробвала.Знам за колко време постигам резултатите и от наилона те стават двойно по бързо.Как ще обесниш това?Защо култористите когато се изчистват бягат навлечени с много дрехи и неопренов колан или със специални екипи?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th August 2006, 13:40
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

ей сега ще ти обясня - защото губиш вода, която се изразява в см. затова влизаш бързо във форма. затова и спортисти преди състезания тренират с ткива екипи или навлечени - за да свалят бързо кг (които са от вода, както между другото диетата на майкъл търмънд) и да влязат в по-ниска категория от гледна точка на кг
ей за тва
после мн бързо се връщат
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th August 2006, 14:03
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Ти лично опита ли?Аз имам друга теория за това ,в която нямам намерение да те убеждавам.Диеата не спазвам...спазвам режим има разлика.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th August 2006, 15:03
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Извинете че се намесвам но диета не значи ли режим на хранене
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th August 2006, 15:19
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Ами не точно. В английския употребяват една дума и за двете неща. За това малко се омотава при превода. Екстремните диети са до 14 дни, а идеята за хранителен режим е нещо което спазваш вече с години. Това е заимствано от диетата на аткинс която има 3 етапа. Първият изключва всякакви въглехидрати 26 дни, след това ги увеличаваш и третата фаза е така нашумялото НДВ което трябва да го спазваш до края на живота си.
Ама хайде да не размиваме темата за найлоните и тяхното магическо значение при топенето на мзнини.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th August 2006, 15:37
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Azumi
Ти лично опита ли?Аз имам друга теория за това ,в която нямам намерение да те убеждавам.Диеата не спазвам...спазвам режим има разлика.
играла съм тае бо и аеробика с неопренов колан
вярно птях се като луда - аз по принцип не се потя много - и кво от тва?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #50  
Стар 10th August 2006, 15:50
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Цитирай:
Извинете че се намесвам но диета не значи ли режим на хранене
Диетата за мен е нещо временно ,което изключва разни вещества от храната...примерно за всеки ден от седмицата.Рекордьорката в това е безумна даиета на др Емилова,но това е друга тема на разговор.Гладът е голям враг,но не трябва и да се преяжда ...трябва да се спазва някаква норма,определн режим.
Не ми се е случвало да изключа тотално въглехидратите от храната си ,по скоро ги намалям до минимум и правя оптимален избор за храна на ден.Позволявам си да се поглезя ,но много рядко.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: найлониприбягане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.