IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5861  
Стар 11th July 2012, 15:45
ivatodorova76 ivatodorova76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 32
По подразбиране

^ Не е ставал спор.

Не си ме засегнала, даже напротив, помогна ми доста! Ще прочета какво пише в другите теми и ще си преценя колко и как да сложа, но ще се срещна и с хирург. Ще ви държа в течение на нещата около мен за да давате съвети да не сгафя някъде като нова.
  #5862  
Стар 11th July 2012, 16:57
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Ще ми е интересно да се срещнеш не с един, не с двама-трима, а с колкото се може повече от светилата-хирурзи, дето спрягаме тук и да видим кой какво ще те посъветва . Така ще се види кой е меркантилен и кой искрен.
Само не се хвърляй да правиш операция, преди да си проучила добре всичко и преди да си наистина запозната с цялата процедура, с минусите, с възможните последствия и усложнения. И не забравяй, че е необратимо, т.е. никога не ще можеш да си върнеш точно тези гърди, които имаш сега и винаги остават белези, забележими или не толкова.
  #5863  
Стар 11th July 2012, 18:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Бас ловя, че ако строим 10 мъже срещу Ива и друга девойка с пластмасови цици всички до един ще изберат Ива... не разваляй това, което имаш!
  #5864  
Стар 12th July 2012, 07:51
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Всичко изпуснАх. Ива, я сложи още някой фотос, че ми се ще да се включа. Съдейки по Лилините (а и не само) слова, усещам, че си тип 'Калинка' от преди няколко месеца.
  #5865  
Стар 12th July 2012, 08:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Даже са по-хубави от на Калинка . Първо ми се стори, че е провокация, но и другите снимки бяха на същите зизи... тааааааа така
  #5866  
Стар 12th July 2012, 08:54
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз видях само първата партида, но оправдавам желанието на момичето за повече пълнеж Критериите за красота на гърдите също са различни за различните хора. Но адмирирам старанията на съфорумките да не я агитират за операция. Наистина, нека първо да роди, пък после да мисли за промяна, ако има нужда.
__________________
Ordnung muss sein!
  #5867  
Стар 12th July 2012, 09:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

И аз нищо не видях, ама само от писаното - след като роди 1-2-3 пъти, чак тогава може евентуално.
Иначе зарибяването си е зарибяване ... четеш и мечтаеш ...
  #5868  
Стар 12th July 2012, 15:06
swing swing не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 25
По подразбиране

Аз ако можех да върна бюста си от преди 10 години, за нищо на света нямаше да предпочета операция, корекции и импланти. Надявам се като си направя моята операция, гърдите ми да имат максимално естествен вид и размер за моята фигура.
  #5869  
Стар 13th July 2012, 08:47
ivatodorova76 ivatodorova76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 32
По подразбиране

Мацки, много ми помагате! Супер много откликвате на простотиите и терзанията ми, за което благодаря! Сега планирам да се обадя по телефон на лекарите и да се срещна с тях и поне с трима за да чудя мнения и да преценя най - добрият вариант за мен. Лъки, наистина имат много нужда от пълнеж... като облека бански и се погледна отстрани и никакви ги няма Ако горнището няма подплънки пак никакви ги няма... Само искам да споделя, че до преди една година тежах с около 10кг. повече и те също бяха доста наляти, но дори и тогава бяха по - плоски, просто са такива. Много ги харесвах, но пък не и тялото си... отслабнах и сега и те се стопиха.
Евентуално след раждане също е добра идея, но мога ли да чакам, като все още не планирам да раждам. А толкова много искам нов бюст...
Донякъде се замислям, защото и парите не са лесно изкарани... нямам високи доходи, но пък защо да не осъществя мечтата си. Ще пусна снимка отново за тези, които не успяха да ги видят, но само заради тях.

Като имам време ще седна пак да ви чуя как сте и да споделя евентуално някакви отзиви от докторите.
  #5870  
Стар 13th July 2012, 08:59
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Ива, в крайна сметка решението си е само твое. Това е твоето тяло, твоите пари и твоята мечта. Ще си кажа и мнението за бюста ти след като видя снимките.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:56.