IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st February 2011, 15:54
Sandra_80 Sandra_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,
Аз тренирам Тайбо в къщи от 2 години. Преди да започна да тренирам бях 59,5 килограма. В момента съм 49 кг. и това благодарение на упражненията сутрин по 1час. В отлична форма съм по-малко се изморявам от преди и се чувствам добре в тялото си.
За тези, които мислят да опитат има много добри уроци по Тайбо в YouTube.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th February 2011, 13:41
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Здравейте! Може ли някой да ми даде съвет за упражнения за оформяне на мускулите? На 30 съм, голяма част от деня ми е в седнало положение но тренирам вкъщи на бягаща пътечка и уикенда тенис, но тениса не е особено подходящ спорт за мен. Искам да ми се оформят мускули на прасците (не големи), и искам леки плочки на корема. Правя по 60 коремни преси на ден, имам си и бягаща пътечка, но трябват ли ми други уреди? Или задължително във фитнес залата? Също ако можете да ми препоръчате и подходящи храни за оформяне на мускули но растителни (веган съм). Висока съм 1.60 и тежа 45 кг. Харесвам си тялото, но искам да имам ясно изразени мускули, ако изобщо това е възможно на моята възраст.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th February 2011, 13:03
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

Вашето тяло се нуждае от калории за енергия. Но ако приемате прекалено много, а не изгаряте достатъчно от тях чрез упражнения, това може да доведе до увеличаване на теглото. Така че яж по-нискокалорична храна и спортувай повече, като по-енергичните спортове са за предпочитане.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Упражнениядиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:26.