IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1651  
Стар 12th March 2014, 08:36
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Честито на всички новоприсъединили се към клуб "Едни гърди напред"!
Бързо възстановяване и никакви проблеми да нямате в бъдеще!
На всички които им предстои присъединяване към клуба - успех и стиснати палци!

Бих искала и аз да видя снимки, ако не е проблем.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1652  
Стар 12th March 2014, 08:38
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Много ви благодаря за милите думи!! Дано и за напред всичко да е ок, и да ви споделям само позитивни емоциии!! Искам да ви спопделя, че условията при Заякова са много добри, стаята е топла и уютна с телевизор, баня оборудвана с всичко необходимо /четка, пастан тамони за грим, тоалетно мляко.../до мен беше мноого мила сестра, тъй като бях ужааасно гладна ми дадоха меню от "Годзила" да си избера за хапване. Конци няма да ми свалят тъй като съм с разградими, белега не съм го виждала още , но съпруга ми каза, че е "ювелирна "изработка, няма нищо общо с този от секциото. Ходя на превръзки вече 4ри пъти, другата седмица е последната. Оххххх за сега всичко е чудесно, дано, дано и за вбъдеще да е така!!
Забравих да спомена, че по документи гръдната ми об. е 72см, основата на едната гърда 11,3, а на другата 11,5, , а не както аз си я бях измерила 77-78см. Според мен док, е подбрала подходящ размер, защото кожата ми е тоооолкова опъната в момента, едва ли не ще се цепне , просто не мога да си представя ако бях настоявала за повече сс, какво щеше да е. Мисля че изглеждат много естествено, но вие ще кажете своето мнение!

Последно редактирано от atina : 12th March 2014 на 08:53
Отговори с цитат
  #1653  
Стар 12th March 2014, 09:23
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Изглеждат много добре, Анита. Като спаднат отоците ще изглеждат още по-добре!
Отговори с цитат
  #1654  
Стар 12th March 2014, 09:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Много са хубави, Атина. Пък като се оформят след време ще станат още по.
Отговори с цитат
  #1655  
Стар 12th March 2014, 10:16
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Ох изпуснала съм, чакам с нетърпение да погледна снимките, може ли паролата, плийз
Отговори с цитат
  #1656  
Стар 12th March 2014, 14:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

atina била много пекана мацка, щом и на мен ми изпрати паролата, сега и единственият петел в кокошарника изплакна окото

Днеска деня ми започва повече от добре, отварям след ставане вратата на терасата и ме огрява едно лятно слънце и една топлина и ти става едно хубаво на душата, после отварям форума гледам паролка и след това едни супер готини цици
Ай кажете ми имали по хубав старт на деня от това, кво повече му трябва на човек.

atina тези гърди за мен ти стоят страхотно и много естествено
Без да съм голям разбирач, а и не виждам и цялото тяло, но въпреки това смятам, че този размер ти е оптимален като големина, разстоянието между двете гърди е много малко и за това си мисля, че този ти е перфектният размер.

Имам само една забележка, ако може да си качвате и снимки със разни дрешки, защото по принцип облечените цици са дори още по секси, а и също са много показателни за промяната след операцията. Разни бюстиета, деколтета, бански, които подчертават гърдите изглеждат по секси и от чисто голите дори. Все пак ако не се лъжа това е и една от основните причини жените да искат да си направят корекция, за да може да носят и по секси дрехи, а не да се чудят как ги прикрият !

Освен това е разбираемо, че малко жени биха си показали гърдите (голи) от преди операцията, но си сложите снимки със дрехи, може по бански примерно от преди корекцията, тогава ще се види много добре каква е разликата от преди и след.

Също така тъй като на снимките си анонимна, без да ти се вижда лицето, не знам от какво се притесняваш и не пуснеш паролата в темата и след няколко дни да я изтриеш, така няма да губиш излишно време да пишеш на всеки по отделно !
Отговори с цитат
  #1657  
Стар 12th March 2014, 14:40
Anichkka Anichkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 16
По подразбиране

atina ще може ли и аз да погледна
Отговори с цитат
  #1658  
Стар 12th March 2014, 16:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
[B] ... защото по принцип облечените цици са дори още по секси ...
Мда, така е. Ето затова и на плажа съм с горнище.
Отговори с цитат
  #1659  
Стар 12th March 2014, 17:08
Anichkka Anichkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Страхотни са atina,дано и моите станат на половина толкова хубави колкото твоите,със здраве да си ги носиш !
Отговори с цитат
  #1660  
Стар 12th March 2014, 18:38
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

atina, само на мен ли не си пратила паролката?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:44.