IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1671  
Стар 13th March 2014, 12:54
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

atina нося сутиена постоянн ,купих си и втори ,за да не чакам да съхне .А за самото усещане ,чувстам при определени движения как ми се мурда и импланта (като си връзвам косата примерно ) не е болезнено просто е странно , а това е на гърдата ,която не ме боля и като цяло по-бързо се възстановява .Шоки ти винаги ме успокояваш ,благодаря ти
Отговори с цитат
  #1672  
Стар 13th March 2014, 13:50
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tifany123 Виж мнението
atina нося сутиена постоянн ,купих си и втори ,за да не чакам да съхне .А за самото усещане ,чувстам при определени движения как ми се мурда и импланта (като си връзвам косата примерно ) не е болезнено просто е странно , а това е на гърдата ,която не ме боля и като цяло по-бързо се възстановява .Шоки ти винаги ме успокояваш ,благодаря ти
Като приплъзване е усещането- не ти мърда цялата гърда, а само от вътре едно приплъзване.
Отговори с цитат
  #1673  
Стар 13th March 2014, 14:33
tifany123 tifany123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 24
По подразбиране

Да, точно аз се гледах на огледалото и не мърда самата гърда , а отвътре се усеща
Отговори с цитат
  #1674  
Стар 14th March 2014, 15:20
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Момичета как да разпозная капсулна контрактура?! Четох в темата за нея, но реално не мога да отсея ясна симптоматика... и понеже съм кухо парче като се вторача в нещо мира нямам !
Внуших си го това и край, а уж съм уравновесен човек!
Отговори с цитат
  #1675  
Стар 14th March 2014, 15:28
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

А защо реши че имаш капсулна контрактура?
Отговори с цитат
  #1676  
Стар 14th March 2014, 17:05
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Здавейте,момичета.
И аз да се отчета, мина и моята операция на 12, всичко е наред в къщи съм си, пия си обезболяващи, не толкова че ме боли по-скоро ме е страх да не ме заболи и за това превантивно три пъти на ден.
Навън е толкова хубаво времето, а аз седя затворена въщи. Ди ви питам кога почнахте да излизате навън, на кой ден? Решила съм утре да поизляза, дано не е рано, ама не ме свърта вътре. Е ще трябва някак си да си измия косата първо де.
Мигла, защо реши, че имаш КК, нали имплантитети са подмускулно. КК се среща предимно, когато са поставени надмускулно. Не се вкарвай във филми.
Отговори с цитат
  #1677  
Стар 14th March 2014, 19:07
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Аз излязох първо до кварталния магазин да видя как ще е на късо разстояние и на 4-5 ден се разходих из мола. За КК и аз знам че при подмускулно е рядкост, но и аз в един момент си мислех че имам защото едната ми гърда беше яко стегната и напрегната. Като ми свалиха конците се успокоих защото видях че е посинена и ми стана ясно че там е паднала по-голяма борба. И до сега тази гърда ми е по-ръбеста и незнам дали си втълпявам, но ми се струва по към мишницата. В началото на април съм на 40-дневния преглед и ми казаха че чак тогава ще се види ясно какво е положението, така че търпение му е майката. Аз просто спрях да го мисля и да ги гледам и се завърнах към нормалния живот.
Отговори с цитат
  #1678  
Стар 14th March 2014, 19:23
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Дано съм се филмирала излишно, че като си помисля ми се доревава. Дясната ми гърда е сякаш леко подута и като затворя ръката сякаш ми пречи, а тя ми беше по-малка. Стегната е и твърда, малко повече ме наболява от друата в частта, която е от края на шева, та чак към мишницата, по самия ръб. Зад края на гърдата, в посока плешката също ме боли. Аз изобщо не пих обезболяващи откакто съм излязла от клиниката. Карам колата от 3 ден (нямаше как), иначе не бих. Всичко си вървеше безпроблемно, доколкото позволява състоянието, но.. Успокоявам се, че нямам температура, ама то не е гаранция като четох момичетата. Възможно ли е на 10 ден да се случи изобщо? Редувам панирането с логични доводи, ама като се пипна и ме заболи и пак наново.. Докато дойде контролата ще се сгъбя нацяло
Отговори с цитат
  #1679  
Стар 14th March 2014, 19:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мигла, много е рано за КК при теб. Капсулна контрактура се получава, когато "капсулата" която образува организма около импланта го притиска и деформира. Защитната реакция на тъканите е да обвият чуждото тяло, за да предпазят теб от "натрапника" (импланта), но тази капсула се образува постепенно.... не непосредствено след операцията.

За излизането навън... я не се шашкайте толкова. Никой не ви кара да носите камъни, нали? Аз бях навън веднага след като ме изписаха. Пих кайвета и се шматках с момите малко като робокоп се придвижвах, ма кво ми пука
Отговори с цитат
  #1680  
Стар 14th March 2014, 19:33
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Лил, писали сме заедно, благодаря за разумните доводи за времето! Аз, освен гореспоменатото, си напипах в тази част и нещо като удебеляване продълговато и много тънко и всъщност от там почна всичко. Реших, че това е началото на капсулирането , ще каже човек че съм на 5 год...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:35.