IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th December 2004, 13:14
Диди
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Клео,щто не си сложи две и на гърба?Тъкмо и там ще привличаш внимание.Още по-голямо удовлетворение...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th December 2004, 14:19
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Диди, предложението ти RULZZZZ

Ако можеше и ние мъжете да си присадим по един допълнителен инструмент....
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd December 2004, 21:14
Zvezda
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз съм против силикона до толкова, че не знам какво ще се случи с него/ и с мен, съответно/ след 20 години!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd March 2005, 15:07
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _VIP_
хаха ок ваше мнение. Е добре като не ви интересува как изглеждаде и не се вляете от другите какво мислят за вашето тяло какво правите в този форум мммм???
Пак и друго е сега да видиш някоя мадама по плажа с стегнат голям бюст и хубаво тяло. И друго е да видиш една разплута и гадна девойка с увиснали (*)(*) или по лошо плоска като дъска.
НЕ БИ БИЛО ЗЛЕ И ТВОЙТЕ ГАЩИ ДА СА ПЪЛНИ, БИ ЛИ ДОБАВИЛ МАЛКО СИЛИКОНЧЕ )))
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd March 2005, 17:00
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

ахаха, не щот на които не му харесва да пали с 200
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th March 2005, 05:07
Eni4ka
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re:

Цитирай:
Първоначално написано от kleopatra
да,да и да.... родих две деца .... от скоро съм с нов бюст ...повярвайте,прекрасно е... гледката,усещането,сексапи ла... нещо което не е за изпускане ... при повечето жени желанието за тази придобивка го има,но нещата опират до финансовия въпрос...а тези които имат тази възможност-да се възползват...няма нито за миг да съжаляват...
Здр мила, и аз мисля да си слагам силикон, но още не съм намерила похдодящия хирург, ти към кого се обърна?
P.С. Някои би ли ми препоръчал добър хирург?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 31st March 2005, 11:21
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Аз ще ви препоръчам бееее, елате в Пазарджик! Тъкмо по едно кафе ще пием, ще си видим сланинките и на кой са ми по-увиснали циците
Не, без майтап в Пазарджик клиника "Хигия" е много популярна. Глория е тук на всеки 14 дни. Най редовната клиентка, не само за силикона. Почти всичко по нея са правили пазарджишките пластични хирурзи. И някои други фолк певици са идвали, ама на тях не им се забелязват толкова циците, колкото на Глория Пък и тя си слага 4 пъти силикон вече...тва нейното е болестно състояние си мисля.
А иначе и аз ако имах пари достатъчно щях да си сложа. Въпреки, че ако си надуя циците самочувствието ми ще удари тавана макар да не съм убииствената мадама и да има още какво да се желае (то винаги има! ) отдавна си избих болезнените комплекси и спря да ми пука за много неща.
Все пак бих рискувала....
Между другото често се шегувам, че ако можеше подплънките от задника да си ги преместя на циците щеше да съм Ееекстра!
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th June 2005, 11:30
Венчето
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Каква Хигия, какви фолк певици, к'ви пет лева ...

... толкоз народ измря в ръцете на тия самозвани "пластични" хирурзи в Пазарджик, че не е истина !!!

Я потърсете в малко в интернета да видите за к'во става дума - разследвания, прокурори ... кошмар
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th June 2005, 14:14
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

И това е истина, ама донякъде. Умря един мъж след операция за носа май, а другия случай не е смъртен. Аз не съм им рекламен агент, наитина има негодни лекари там, но за силикона, който слагат никой не се е оплакал. Пък ако не искате, никой не ви насилва. Аз само казвам какво знам по въпроса
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th June 2005, 14:34
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране хигия

"Тридесет и три годишната Евелина Георгиева, която получи усложнения след пластична операция в пазарджишката болница “Хигия”, почина в дихателния център на Александровска болница вчера.
Тя беше приета в КАРИТ в Пазарджик на 27 март с тежък сепсис след интервенция на бюста в частната клиника. По-късно Евелина беше транспортирана в столицата с реанимобил в “Пирогов”, с диагноза полиорганна недостатъчност и оттогава медиците се бориха за живота є. Преди седмица тя е била преместена в Александровска. От същата диагноза почина и бизнесменът Севдалин Стратиев, опериран отново в “Хигия”. Заради случая със Стратиев прокуратурата разпореди проверка на частната болница" в-к Марица
А принципно съм твърдо "за" пластичните изобщо,не само за силикона.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАилиПРОТИВсиликона
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:30.