IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 24th April 2008, 17:47
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:29
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th April 2008, 19:06
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

3y3ka, neka i az da se включа на бързо.

четох доста от мненията, чета и твоите разсъждения ето ти моето мнение с което не държа да се съгласяваш:

1. предвид възрастта ти смея да кажа, че те очакват подобни връзки с разочарования поне още 10. трябва да свикваш как да се преборваш с подобни ситуации.

2. по нагоре ти казват за същността на мъжете и колко елементарно разсъждават приеми го за 100% истина.

3. престани да се самообвиняваш. ама не си можела да му дадеш любовта си и разни такива. дрън, дрън... бъркаш подредбата на картината. не ти си тази, която е забъркана с друг човек, не ти си тази, която трябва да изпитва угризение, не ти си тази, която не дава любов.

4. на него му изнася да е обичан и от двете. той е на ясно, че с другата жена вероятността да бъде е почти невъзможна. ти си му на възрастта нормално е да е с теб., обича те. към другата явно има силно привличане.

5.крайно време е да изясниш нещата и те не стават с мълчание. поставяш нещата ясно и конкретно - ти или тя. никакви заобикалки. той, ако сега те върти така, какво ще направиш след 2, 3 год, ами ако създадете семейство. цял живот ли ще свириш втора цигулка.

хайде успех защото малко се поулях в писането
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th April 2008, 21:01
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:29
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th April 2008, 21:34
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th April 2008, 21:47
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka

2. по нагоре ти казват за същността на мъжете и колко елементарно разсъждават приеми го за 100% истина.[/b]

- Не съм съгласна, не мисля, че е правилно да се слагат всички под общ знаменател, не е редно. Но това си е лично мое мнение, едни мъже са еди какви си, а други още по-еди какви си, както и при нас жените. Всички сме различни.
3y3ka, първо искам да ти кажа, че съжалявам за теб и за твоята ситуация. Сега мога само да ти потвърдя, че ВСИЧКИ мъже разсъждават така. А ако трябва да съм честна и ВСИЧКИ жени, с разликата, че жените по-лесно взимат решения. Ако се замислиш, по всяка вероятност и ти нямаше да го раздаваш толкова влюбена, ако в самото начало не е трябвало да се бориш за него. Когато си разрешите проблемите вероятно щ го свалиш от пиедестала, на който си го качила и само тогава ще видиш дали наистина можеш да прекараш до него целия си живот. От описанието ти за него е ясно, че е глупав, пие, отнася се с теб с огромно неуважение, лъже и т.н. Питам се как едно интелигентно момиче може да си пада по такъв тип. А ето и отговора: "обичаш" го, защото усещаш, че ти бяга по тъч линията.
ПС: Брат ти е напълно прав.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 25th April 2008, 00:44
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Здравей, 3у3ка!Не знам дали това,което ще ти кажа ще ти помогне, но нека да споделя.Аз съм в подобна ситуация като на приятелят ти в момента-обичам/х двама.Ще се опитам да ти обясня полежението от неговата гледна точка, но е много вероятно да греша.При мен се случи така-разделих се с дългогодишния ми приятел(първата ми любов, бях само на 15 когато започна всичко), защото емигрирах в САЩ, връщах се в Б-я, той беше тук, дълга история, с две думи-невъзможна и недоизживяна любов.Месец след като се разделихме срещнах прекрасен човек, влюбих се,започнах да излизам с него и бях много щастлива.Обаче и аз като приятелят ти не мога да спра да мисля за предишната си връзка, знам че приятелят ми в Б-я ме обича и ме чака(както вероятно бившата на твоя приятел) и известно време излизах с този тук, а пишех писма и давах надежди на другия в Б-я.Разбрах, че не е невъзможно да обичаш двама едновременно, проста любовта ми към тях е различна, както любовта към майка ти и към брат ти е различна.Чувствах се много объркана и ме болеше, че аз съм тази, която наранява(както вероятно и приятелят ти се чувства) и най-големият ми проблем беше и все още е, че не зная какво искам.Как постъпих аз?Казах и на двамата,че ги обичам и двамата и се разделих и с двамата за да имам време да помисля.Мисля, че това трябва да направи и твоят приятел.Не разбрах колко точно време е имал връзка с предишната, но това че любовта им е неизживяна я прави по-силна и желана.Вероятно ще му е трудно, но трябва да го направи заради теб и заради себе си!Горе главата и успех!
Поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=NXery...eature=related
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #37  
Стар 25th April 2008, 09:28
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

3y3ka , като четох тази статия днес и се сетих за теб. [url=http://www.dnes.bg/article.php?id=50744[/url]http://<font size="6">Защо зрели жен...нца?</font>

звучиш ми много умно и интелигентно момиче. не знам защо се подлагаш на този тормоз, но предполагам си има причина и цената, която плащаш си заслужава. все пак колкото и да обичаш един мъж (повярвай ми всички сме минали такива моменти) след време ще разбереш как не си е заслужавал. от личен опит ти казвам "надскачала" съм себе си, правила съм невъзможните неща възможни.... НЕ СИ Е заслужавало. Когато се появи истинският мъж на живота ти забравяш всички стари връзки.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 25th April 2008, 09:57
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Здравей!
Прочетох всички мнения и реших и аз да ти напиша нещо. Ясно е, че никой не може да ти даде точен съвет. Защото всеки гледа на ситуацията от своя гледна точна, от своя опит. А ти най-добре знаеш как се чувстваш - никой не може да влезе в кожата ти. Т.е. ти си тази, която трябва да реши.
Само едно ще ти кажа - не трябва да бягате от проблема. Трябва да седнете и да го обсъдите. А не когато сте заедно да се правите, че нищо не се е случило, а теб отвътре да те гложди. Без да сте искрени един към друг няма да си решите проблемите. Няма да избягате от страховете си.. Напротив.. Съмненията и недоверието ще се увеличават. Ти ще търсиш информация зад гърба му, защото те е страх да го попиташ в очите, за да не си помисли той, че го обвиняваш в нещо. Ще си продължиш агонията си.
Трябва да решите проблема ЗАЕДНО. А не ти тихичко да се примиряваш и измъчваш. Трябва да има компромиси от двете страни. Трябва да говорите. Това е.. Не бягайте от проблема. Ще ви боли докато обсъждате, но ще е само веднъж или няколко пъти. А иначе - постоянно.. До кога няма да се усмихваш.. Мислиш ли, че го заслужаваш ?!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 25th April 2008, 10:06
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Абсолютно съм съгласна с Lottus. Без говорене и споделяне нищо не става. Разбери, не са ли поставени нещата на масата връзката ви е обречена. Какъв брак, какви деца... това е някакво изтезание, за което говориш, никаква любов не е. Не се съмнявам в твоите чувства разбира се, но престани да го оправдаваш за всичко. Ох, чак взех да се ядосвам на това момченце.... честно...
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #40  
Стар 25th April 2008, 13:58
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

И по тая тема доста се изписа.
Можем да си разсъждаваме до безкрай по този въпрос, но не можем да й наложим мнение и да я накараме да вземе определено решение. От нас се искаше да дадем съвет, както и направихме. От там нататък всичко е в нейните ръце.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СледващапрошканямадаимаобещавамсиЩеопитам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:14.