IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 5th May 2008, 23:48
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Според мен на теб донякъде ти харесва да страдаш, иначе нямаше да му позволиш всичко това. Аз на твое място бих си запазила самоуважението, но тъй като ти си още малка и много влюбена, не осъзнаваш кое е правилното решение, за да ти е добре на теб самата. Все пак ти си най-важният човек в твоя живот и трябва да мислиш първо за себе си. Само един ден да не си кажеш "Аз съм толкова добър човек, защо все на мен се случва така?" Отговорът - каквото човек сам си направи и дяволът не може да му го направи.
Надявам се не звуча грубо, не е това целта ми. Разбирам, че чувствата ти пречат реално да виждаш нещата, но не е хубаво човек да слуша само сърцето си, защото то понякога греши. А ако наистина искаш той да те обикне, досегашното ти поведение няма да помогне, тъй като очевидно досега не е. Трябва ти самата да бъдеш различна, за да те възприема и той различно. Но ти едва ли ще ме послушаш, защото си много влюбена. Но е много лошо човек да се самозаблуждава и самонавива. Най-искрено ти желая щастие.
И помни - отстрани нещата изглеждат много по-ясно и много по-лесно се виждат проблемите. Затова не е лошо да се довериш на чуждото мнение, аз самата съм го правила и не съм съжалявала. Просто на теб чувствата ти пречат на преценката.
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 6th May 2008, 20:43
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:31
Отговори с цитат
  #63  
Стар 6th May 2008, 20:54
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

3y3ka, аз така като те гледам си мисля,че ти си си избрала какво да направиш и си решила дори и той да обича друга да си останеш с него. Не ми "звучиш" като много наранена или като момиче,което поставя себе си на първо място. Знам,че когато човек обича иска на другия да му е добре и да е щастлив, но все пак трябва да гледа себе си и да се поставя на първо място.
Колкото до този цитат: "Трябва ти самата да бъдеш различна, за да те възприема и той различно", не мисля,че си я разбрала какво иска да каже. Според мен pokahontas ти казва,че ако ти самата не се възприемаш и не поставяш себе си най-напред, никой друг няма да го прави. Нещо,което много от постналите ти го казаха.
Повечето хора си мислим,че всичко е до характер, но май не е точно така. Според мен, от това,което съм прочела, ти си супер нерешителна и на моменти доста объркана. Мисля,че е голяма грешка да поставяш него винаги на първо място и да гледаш винаги на него да му е добре. Надявам се да не ме разбереш погрешно, не го казвам като нещо лошо, а като знак,че май трябва да започнеш да обръщаш повече внимание на себе си.
Човек може да се нагоди към всяка ситуация стига да си смени начина на мислене.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 6th May 2008, 21:10
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:31
Отговори с цитат
  #65  
Стар 9th May 2008, 10:28
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Да, Jenny^^^ доста добре обясни това, което имах предвид. И за да бъда напълно ясна, ще те кажа нещо, което веднъж казаха на мен - не може да събереш пак еднакви условия и да очакваш различни резултати. Тук не става въпрос да промениш същността си, а отношението си към него. Иначе е много хубаво, че си била директна и си го стреснала, но ако и друг път си му казвала така и после си му прощавала, той сигурно няма да възприеме заплахата ти сериозно. Но да се надяваме, че не е така и че наистина ще бъдете щастливи, макар че моето мнение е, че тази връзка не е пълноценна. Но само ти си знаеш, пожелавам ти успех
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 9th May 2008, 12:01
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:31
Отговори с цитат
  #67  
Стар 10th May 2008, 20:37
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Значи чак студена според мен не е нужно да бъдеш. Аз имах една връзка, в която той ме ядосваше много и се правеше, че не му пука. Аз наистина мислех, че не му пука. Но когато веднъж се скарахме жестоко и той ми каза да не се връщам и аз си поревах, не го потърсих, на следващия ден той беше пред вратата ми и ме чакаше с една роза. Поговорихме и му казах, че ще си помисля. На следващия ден бях решила, че е по-добре да се разделим. И му го казах. И се разделихме с добро. Но след две седмици той пак искаше да се съберем, наговори ми какво ли не, обеща ми всичко. Никога не бях очаквала това от него, мислех, че просто ще ме каже майната ти и ще си хване друга. И се бях примирила с този факт и ми беше все едно. И именно това го раздразни. И след като за втор път му отказах да се съберем, той пак искаше, макар че си беше хванал друга приятелка. Та вземи си поуката и бъди твърда. Не преигравай, важното е сама за себе си да вземеш това решение. Тогава можеш да видиш доколко му пука за теб. И други хора те посъветваха същото, важното е да имаш сили да се лишиш от това, което искаш в момента, но което ти причинява много болка.
И естествено, че ти е хубаво с него, но това не значи, че той пак няма да те нарани. Ти си знаеш най-добре, аз ти казвам накратко моята история, ти решаваш как ше постъпиш.
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 10th May 2008, 21:00
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:31
Отговори с цитат
  #69  
Стар 11th May 2008, 00:33
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

3y3ka, ама тоя тип и нагъл бе!

Винаги съм бил за открите взаимоотношения и съм искал винаги едно и също нещо жените, с които съм бил.Като си намерят някой по-инетересен от мен, да дойдат и да ми кажат.Да се разделим като хора и да си останем приятели.Тоя твоя не само ти казва, че ти не си му интересна, ами че никога не си му била интересна, но няма нищо против, ако ти го искаш той да продължава да е с теб,т.е. той те има за някво временно разнообразие.Като ти се насити или като си намери някоя, нова държанка и има възможност да е с нея ще те зареже.
Най-добре е да прекъснеш отношенията си с него, поне достойството ти ще остане.За съжаление всеки минава през този момент - да се влюбиш в човек, който не заслужава любовта ти.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 11th May 2008, 00:53
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:31
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СледващапрошканямадаимаобещавамсиЩеопитам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:46.