IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th March 2013, 01:06
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране Ринопластика с дермален филър

Здравейте! По една или друга причина, засега не мога да се подложа на ринопластика. Имам една гърбичка, която ме притеснява и всичко друго ми е наред. Четох за дермалните филъри, които се поставят единствено в един медико-козметичен център в София. Ще трябва да се обадя, за да попитам цените как са. Въпросът ми е дали се ползвали услугите им или пък ваши приятели, роднини...
А чували ли сте дермалните филъри?
http://skinsystems.bg/
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th March 2013, 21:15
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emma123 Виж мнението
Здравейте! По една или друга причина, засега не мога да се подложа на ринопластика. Имам една гърбичка, която ме притеснява и всичко друго ми е наред. Четох за дермалните филъри, които се поставят единствено в един медико-козметичен център в София. Ще трябва да се обадя, за да попитам цените как са. Въпросът ми е дали се ползвали услугите им или пък ваши приятели, роднини...
А чували ли сте дермалните филъри?
http://skinsystems.bg/
Според мен няма да получиш кой знае какво подобрение, ако сложиш филър. Филър означава попълване, добавяне на обем според мен. А гърбичката иска отнемане на материал и обем. При ринопластиките повечето носове имат нужда от смаляване/стесняване/скъсяване, пак отнемане на материал. Единствено бих видяла смисъл от филър, ако един нос е вече прекалено одялкан от предишни операции и има нужда от допълване. Иначе, ако се скрие гърбица с филър, носът би изглеждал доста по-голям.

Това са си някакви мои разсъждения, не съм медицинско лице.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th March 2013, 22:23
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

http://www.youtube.com/watch?v=tzsbPuL9Fj8

Нещо такова ли имаш предвид?

Уффф, обърках линка...

http://www.youtube.com/watch?v=YLDNF5spDHk

Последно редактирано от Dii : 21st March 2013 на 20:47
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd March 2013, 14:41
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Не, това имам предвид
http://www.youtube.com/watch?v=4YlZiQw0EGw
http://www.youtube.com/watch?v=PnsLEGTSMiI

Последно редактирано от Emma123 : 23rd March 2013 на 14:50
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th March 2013, 15:25
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emma123 Виж мнението
Ами на мен не ми харесват особено резултатите. Само на последната жена горе-долу приемам резултата, с уговорката, че тя е с предишна ринопластика, явно несполучлива, но въпреки това, ако носът й позволява реоперация, би било по-добре да се оправят кривините, не да се прикриват. Ефектът от подобен филър ми прилича на ефекта от отоците, които имат първите няколко месеца оперираните - те също прикриват неравностите. Първоначално си мислех, че тези филъри са нещо като силиконовите импланти за гърди - нещо с определена форма, а то пък било инжекция с течност. Плюс това цена 1500 долара за резултат, който трае около година, ми се струва прекалено разхищение на пари, с оглед на факта, че подобна процедура коригира много малко неща - няма да ти скъси носа, няма да го стесни, нито ноздрите, няма да повдигне връхче, няма да го изправи... То единствено лека гърбица може, а изпилването на гърбицата според мен е най-лесното в ринопластиката, другите кусури по носа са трудни за оправяне.

P.S. Сега се сетих - защо не си направиш, или не помолиш някого да ти направи, 2 варианта на носа на фотошоп - единият с отнемане на гърбицата, другият - с наслагване на материал (както би се получило при филър), за да видиш каква е разликата и да си прецениш.

Последно редактирано от кукумицинка : 25th March 2013 на 15:32
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th March 2013, 21:32
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Преди около година в "На кафе" показаха подобна интервенция. Момиченцето, което имаше честта да се сдобие с коригиран нос по въпросния метод беше с доста гърбав и извит надолу орлов нос. Поставиха и филър в областта м/у очите до нивото на гърбичката и на връхчето също, за да изглежда повдигнато. Наистина носът се поизравни значително, но височината която придоби не беше естетически издържана. Особено височината м/у очите изглеждаше доста грубовата.
Кукумицинка е абсолютно права - премахването на гърбичка е сравнително лесно и ринопластиката е най-добрата алтернатива в случая, т.е. един нос след корекция трябва да изглежда нежен и женствен, а не като нос на римски воин.

Последно редактирано от Beauty_on_Duty : 25th March 2013 на 21:37
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th March 2013, 22:47
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

И аз се придържам към горните коментари - естетически не стои добре.Прави носът да изглежда още по-обемен...

Освен това някъде четох,че възможността да се получи некроза на тъканта при поставяне на филър там била по-голяма.Нямам спомен къде го четох и каква точно е логиката,но ми остана в съзнанието...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th March 2013, 00:59
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Прави сте, момичета! Ще събирам пари за ринопластика и това е
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикадермаленфилър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:27.