IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th March 2009, 01:15
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Ново 20
Онзи ден разглеждах сайта на клиника Вита, за да разгледам цени на процедури - пишеше 1200 евро за ринопластика и 600 за отопластика, Днес Динев ми каза 1400 за ринопластиката, като на мен щяла да излезе 1200 като отстъпка към отопластиката.
Днес попаднах на това: http://www.art.bg/temp/vita.bg/ceni_klinika.php?k=29
Излиза, че при обновяването на сайта през 2009 са смъкнали цените как да разбера сега кое последно е вярно?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th March 2009, 09:28
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic dream
Мисля че точно това е моят случай: http://www.facialsurgery.com/ClkoffT...1_08_09mh.html
Само че в тази статия се практикува отворен метод. Не разбирам от хирургия, но може ли това да се направи с ендоскопски метод?
Ако имаш нужда от подобна корекция, изобщо не се притеснявай - ще се получи. А от отворения метод можеш изобщо да не се притесняваш, днес ми е 19-ти ден и вече не си личи. Имам две ринопластики, първата по затворения метод - абсолютно несполучлива, втората по отворения и поне засега съм доволна.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th March 2009, 09:31
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

emiko, точно това е, че на мен Динев ми каза ендоскопски метод... вече съвсем се обърках - какво представляват двата метода?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th March 2009, 09:52
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic dream
emiko, точно това е, че на мен Динев ми каза ендоскопски метод... вече съвсем се обърках - какво представляват двата метода?
Ендоскопска хирургия е, при която чрез няколко малки отвора в тялото проникват миниатюрни оперативни инструменти, разположени на върха на сонди. Така се избягват големите разрези, характерни за класическите оперативни техники. При ендоскопските операции медиците следят процеса на монитор.
А отворения метод е това, но ако имаш слаби нерви по-добре не го гледай
http://www.facialsurgery.com/ClkoffT...1_01_11mh.html
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th March 2009, 10:08
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

super emiko, мерси зза разяснението, а дали с двата метода би могъл да се постигне добър резултат? или отвореният е по-добър? или по-подходящ за определени случаи? за моя случай?
толкова много се вълнувам... мисля. че окончателно се реших да го направя
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th March 2009, 10:12
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Всичко зависи от способностите на доктора.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th March 2009, 10:17
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Зависи при кой ще се оперираш, всеки има собствен стил на работа и ти не можеш да кажеш на хирурга по кой метод да те оперира, но мисля, че при твоя случай /махане на гърбица и повдигане на върха/
и с двата метода резултата ще е добър.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th March 2009, 18:40
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Celtic dream, днес се прибрах. Вчера (сряда) към 1часа ми почна операцията. Замалко да се срещнем.
Иии жива съм бе
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th March 2009, 01:23
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Браво Сис, видях в другата тема, че и ти си минала вече
Аз мисля вече се убедих, че ще е при Динев
Сега ми остават още 1-2 също нелеки въпроса за решаване: най-накрая да кажа на наште - аз не живея с тях и няма да им искам пари, но те все пак трябва да знаят, нали минават да нагледат котето и както ще си седя вкъщи една седмица, не върви да ме видят осинена и гипсирана и да се учудят какво ми е станало
От сега си знам, че ще тръгне едно голямо разубеждаване, и въпреки че не могат да ме спрат, най-много от всичко в цялата работа ме е страх от това да кажа на наште
Отговори с цитат
  #30  
Стар 17th March 2009, 12:54
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
мен Джамбазов ми направи хубави Ушички ...за разлика от нослето
Аз сега се замислих, че не зададох един въпрос на др Динев - дали освен да ми прибере ушичките, не може мъъъничко да ми ги смали, понеже имам малка "възглавничка", но голям хрущял, който седи несъразмерно на малкото ми лице...

http://www.plasticsurgery4u.com/proc...otoplasty.html

Може би ще трябва да му се обадя за повторна консултация. На някого да е правено подобно нещо?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: аздаседжойннакъмклуба
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:41.