IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Виж резултатите на анкетата: От кой лекар сте недоволни или пострадали?
д-р Ильо Стоянов 22 8,84%
д-р Николай Сердев 74 29,72%
д-р Иво Рачев 2 0,80%
д-р Виолин Петров 2 0,80%
д-р Жерар Охеда 4 1,61%
д-р Стоян Михайлов 2 0,80%
д-р Димо Маджаров 7 2,81%
д-р Любомир Калудов 5 2,01%
д-р Ангелина Калкова 1 0,40%
д-р Йоланда Заякова 3 1,20%
д-р Страхил Ефремов 6 2,41%
доц. Димитър Евстатиев 9 3,61%
д-р Веселин Динев 14 5,62%
д-р Иво Герасимов 0 0%
доц. Емил Георгиев 34 13,65%
доц. Христо Бояджиев 4 1,61%
д-р Юрий Асенов 4 1,61%
доц. Юрий Анастасов 4 1,61%
д-р Николай Георгиев 28 11,24%
доц. Пенка Тепавичарова 6 2,41%
д-р Антон Тонев 9 3,61%
д-р Даниел Янков 9 3,61%
Гласували: 249. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 28th March 2007, 16:22
desp desp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Добавям и още нещо:
1.Най-отрватителното беше, че Георгиев като видя творението си обяви, че било добре и не би ме пипнал повече.
2.Стоянов успя да заглади видимо и резката на бедрото. При следвашатата операция и там ще трябва да се пълни наново, но виждайки резултата от работата му до момента си позволявам оптимизъм в известна степен и мисля, че мястото ще се изглади достатчно.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 28th March 2007, 16:30
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nadia28
лелеееееееееееее,каква съм патка заспала,гласувах за Ники Георгиев като прочетох,че е за доволни от операцията си,моля модераторите да ми изтрият гласа за него,много съжелявам
.......
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #73  
Стар 28th March 2007, 16:58
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Want-ти защо си толкова настървена бе мила?Това, че казвам че нямам личен контакт, само по-себе си говори, че не съм си правила пластична операция,но не сметнах за необходимо да го казвам защото ако трябва да се изразя метафорично, се получава тафтология.Но ако кажеш друг път специално за теб ще се пояснявам. Това за недоволните е ясно, идеята ми беше да не се гласува анонимно. А и благодаря ти, че ми разясни как стоят нещата технологично .А и пропуснах да кажа - извинявам се, че пиша глупости.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 28th March 2007, 19:35
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

Много съжалявам за това,което се е случило на desp,но ми олекна за единия глас,който приписах погрешно на Н. Георгиев аз съм една от най-доволните му пациентки и още не мога да си го простя
Отговори с цитат
  #75  
Стар 29th March 2007, 08:21
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Благодаря ти Desp,оставам с впечатлението,че операцията при когото и да е било е просто хазарт-не знаеш какво ще получиш на края.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 29th March 2007, 08:31
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
оставам с впечатлението,че операцията при когото и да е било е просто хазарт-не знаеш какво ще получиш на края.
eee най-сетне познахте верния отговор
Отговори с цитат
  #77  
Стар 11th April 2007, 02:03
Jullet Jullet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: бургас
Мнения: 15
По подразбиране

Искам да ви попитам за кой Маджаров става въпрос.
КОлко е възрастен ?
В коя клиника работи ?
(Защото споменавала съм и преди - аз преди години (2 -3) ходих при един възрастен хирург със същото име.
От бургас ми го препоръчаха, като един от най-добрите за страната.
Прегледа ме в апартамент ... хихи .. с треперещи ръце и каза, че опрерира буквално в съседната стая. Че работил само с месна анестезия и с екип от една единствена мед. сестра.
Пред този апартамент нямаше табела и нищо не показваше, че това е място където се извършват такива сложни операции....
Ако все още оперира, само въпрос на време е да влезе в "Господари на ефира" ... хихи )

НО, - ПРЕДПОЛАГАМ ГОВОРИМ ЗА РАЗЛИЧНИ ЛИЧНОСТИ
__________________
Красотат е навсякъде, само отвори очи !
Отговори с цитат
  #78  
Стар 11th April 2007, 11:44
Solley Solley не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Аз също знам за един лекар Маджаров от Бургас ,даже при него щях да се оперирам ,тъй като много добри отзиви получих за него.
Но мацката ,която ми разказва за операцията си при него точно това обясняваше ,имплантирал с месна упойка под жлезата и за няколко часа се съвзела и се върмала в София ,после я боляло малко,но нищо особено.
Понеже беше първата жена ,която познавах да си е правила операция ,пък и беше завела всичките си приятелки и всички са доволни ,няма проблеми ...И то сега се сещам ,че ми обясняваше ,че приятелките й са се оперирали докато са били на море -1,2 дни най-много за възстановяване и хоп на плажа.
Аз бях решила че това е едва ли не най-леката операция на света -без последствия
МИСЛЯ СИ ,АКО НЕ БЕШЕ ТОЗИ ФОРУМ КОЛКО ЛИ ГРЕШКИ ЩЯХ ДА НАПРАВЯ
Отговори с цитат
  #79  
Стар 11th April 2007, 22:37
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Давам своя глас за Н.Георгиев,защото окепази една моя риятелка ,която много обичам.Направи й липосукция на задната част на бедрата.Резултат:ужасни буци приличащи на огромен целулит,който неможе да бъде премахнат никога И черешката на мелбата беше ,че й пойска 1000 евро за да поправи работата си.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 12th April 2007, 12:11
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Аз гласувах за Сердев, не съм оперирана при него , но и аз смятам з криминално деяние свободното инжектиране на хидрогел в гърдите и където и да било.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХирургнаймногоНЕУСПЕШНИоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:20.