IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 18th February 2008, 20:38
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

не оспорвам, само констатирам, че европа също не е малък пазар, и става въпрос за два различни вида наркотици
да не говорим за синтетиката
Отговори с цитат
  #42  
Стар 18th February 2008, 20:43
angelar angelar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варна
Мнения: 22
По подразбиране

Наистина САЩ имат бази в други страни като в Турция например която точно има интерес да отцепи земи от България и да си ги присъедини. Всъщност Турция има целенасочена политика да постигне това и няма да се учудя ако стане по-скоро отколкото си представяме. Помислете нас ни управлява реално турска партия. САЩ ще изграждат бази и в Полша с ракетни остановки, а иначе и в България ще има техни воени бази. От война се печели много затова САЩ имат интерес да създават конфликти и да се намесват. А още няколко бази в Косово не са им излишни така засилват още повече влианието си...
Отговори с цитат
  #43  
Стар 18th February 2008, 21:02
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelar
Наистина САЩ имат бази в други страни като в Турция например която точно има интерес да отцепи земи от България и да си ги присъедини.
от къде такива мисли, какви събития, конспирации те навеждат към това

Цитирай:
Първоначално написано от angelar
Всъщност Турция има целенасочена политика да постигне това и няма да се учудя ако стане по-скоро отколкото си представяме.
това е като да предвидиш, голямото земетресение в Калифорния

Цитирай:
Първоначално написано от angelar
иначе и в България ще има техни воени бази.
една база, голяма помощ за икономиката на САЩ
Цитирай:
Първоначално написано от angelar
От война се печели много затова САЩ имат интерес да създават конфликти и да се намесват.
от война се печели много, но защо да е от България?
Цитирай:
Първоначално написано от angelar
А още няколко бази в Косово не са им излишни така засилват още повече влианието си...
А Русия?
Извини ме не се заяждам, просто нека да не психясваме дамите от форума
Отговори с цитат
  #44  
Стар 18th February 2008, 21:35
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране Независимост на Косово и защо

Ясно е който познава историята ,по темата-Сърбия,Милошевич е най -големия престъпник и мръсник,потъпкал идеалите на неговия народ,и никой нямаше да иска да се отделя, бивша Югославия щеше да е отдавна в ЕС.

Взеха ни Македония и Западните Покрайнини ,сега искат да ги съжаляваме. Кога тез Балкански кучета са били със нас!
Не подкрепям нито Сърби нито Шиптъри ,майната им .точка.
__________________
Идеални са само човешките намерения
Н.Георгиев-пл.хирург
Отговори с цитат
  #45  
Стар 18th February 2008, 21:39
angelar angelar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варна
Мнения: 22
По подразбиране

Nelina и аз не искам да се заяждам, но само ще ти кажа че Турция финансира различни религиозни мероприятия, събори, отпуска пари за джмиите и организира учения на деца в исляма-книги, учебници. От какъв зор според теб прави това Турция. И тази турска партия как се издигна, ако не е била подпомогната в началото от Турция. Така че колкото и невероятно да ти звучи може да се случи и то доста скоро.
От базите американската икономика няма полза, от тях ще си възползва САЩ при евентуален конфликт. Помисли ако нямат намерение да води войни защо изграждат тези бази... и харчат луди пари.....
Отговори с цитат
  #46  
Стар 18th February 2008, 21:43
angelar angelar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варна
Мнения: 22
По подразбиране

Вярно е че Сърбите не ни обичат много и имат много прегрешения спрямо нашия народ, но мисля че в случая те имат право да отстояват територията си...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 18th February 2008, 21:50
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Не ги съжаляваме, имаме икономическа изгода,
а историята е за това да си правим съответните изводи и да се учим от грешките си и да ги прилагаме в настоящето, а то е че, няма как да стане България да се разедини, например големите сили както и евреите не го искат.Някой ангажира ли се да ми каже, защо всъщност е умрял Левски? Заради теб, вас, тях и мен?И знаейки отговора, някой от вас ще допусне ли да се случи отново? Аз не.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 18th February 2008, 21:59
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelar
Nelina и аз не искам да се заяждам, но само ще ти кажа че Турция финансира различни религиозни мероприятия, събори, отпуска пари за джмиите и организира учения на деца в исляма-книги, учебници.
на това аз му викам пране на пари, а ти?
пак не ми каза, какво конкретно, те навежда на мисълта, че Турция, иска да ни вземе някаква територия, да не би в Родопите да има нефт или ИТ специалисти?Или 'щото Нострадамус пише, че тази земя ще оцелее след Апокалипсиса
Отговори с цитат
  #49  
Стар 18th February 2008, 22:01
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
Цитирай:
Първоначално написано от angelar
Nelina и аз не искам да се заяждам, но само ще ти кажа че Турция финансира различни религиозни мероприятия, събори, отпуска пари за джмиите и организира учения на деца в исляма-книги, учебници.
на това аз му викам пране на пари, а ти?
абе дали е пране на пари или не, много важно, ама поне отпуска някакви средства, пък наща родина..и толкоз няма
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #50  
Стар 18th February 2008, 22:15
angelar angelar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варна
Мнения: 22
По подразбиране

Навежда ме на тази мисъл това че в тези части населението е турско и Турция прави всичко възможно да подържа това негово самосъзнание, а нашата родина и 5 пари не дава за това и нищо не се прави. В тези земи няма нефт и газ, но в Косово да не би да има че искат да се отделят. Като видят какво става в Косово нашите турци ако решат да сеотделят и присъединят към Турция тя няма ли да ги подкрепи...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НезависимостнаКосово
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:39.