IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1181  
Стар 16th November 2011, 22:30
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Хей, момичета, вече съм в Пловдив и хванах тук някакъв нет... Някой ако може бързо да ми каже за операцията къде трябва да отида? Малката Каспела ли? Къде точно там? Рецепция? После изследванията в голямата Каспела ли се правят и операцията?
Да точно така отиваш в малката Каспела , от рецепцията ти дава бланките за прегледите ( кръв/урина, кардиолог и ренген) и отиваш в голямата, съветвам те първо да минеш кардиолога понеже се събират много хора и доста се чака, като минеш всички кабинети се връщаш на рецепция,плащаш и те приемат Горе в отделението ще ти кажат докога можеш да ядеш и пиеш ! Пожелавам ти успех и споко всичко ще е наред
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1182  
Стар 16th November 2011, 22:35
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

искам да попитам,когато не си по здравната каса плащат ли се изследванията?
  #1183  
Стар 16th November 2011, 22:42
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Много ви благодаря! И аз горе-долу така си го представях, да видим утре какво ме чака Ако имам нет, ще пиша
  #1184  
Стар 16th November 2011, 22:46
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jaki27 Виж мнението
искам да попитам,когато не си по здравната каса плащат ли се изследванията?
Не всичко влиза в цената, просто по ЗК плащаш 950 лв, а иначе 1500 лв. Цената включва целият болничен престой (прегледи, храна,консумативи),само ако имаш придружител и искаш той да пренощува в болницата се плаща 20 лв за нощувка.
Д-р Димитров ще ти изпише антибиотик, който е задължително да вземеш след операцията и струва между 38,00 - 43,00(зависи откъде го купуваш) и ако искаш упойка при махането на тампоните трябва да платиш 75,00 лв( което според мен е напълно излишно,но всеки си преценява сам ).
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1185  
Стар 16th November 2011, 22:57
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Да точно така отиваш в малката Каспела , от рецепцията ти дава бланките за прегледите ( кръв/урина, кардиолог и ренген) и отиваш в голямата, съветвам те първо да минеш кардиолога понеже се събират много хора и доста се чака, като минеш всички кабинети се връщаш на рецепция,плащаш и те приемат Горе в отделението ще ти кажат докога можеш да ядеш и пиеш ! Пожелавам ти успех и споко всичко ще е наред
Шани, после след изследванията мога ли да излизам извън болницата или като ме приемат си чакам в стаята?
  #1186  
Стар 16th November 2011, 23:09
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Шани, после след изследванията мога ли да излизам извън болницата или като ме приемат си чакам в стаята?
Да можеш да излизаш, на мен д-р Димитров ми каза в колко часа трябва да съм в стаята някъде към 16,00-16,30 за да ти сложат успокоителна инжекция, и към 18,00-18,30 идват д-р Ходжев и после доцента за да те видят преди операцията. С д-р Димитров се видяхме няколко пъти, той е в болницата и идва често , ще ти обясни какво те чака, изписва антибиотика и накрая ти прави една фотосесия ( голям сладур е ). След операцията пак те наглежда, а и мед.сестрите често минават да проверят дали всичко е ок.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1187  
Стар 17th November 2011, 08:24
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

[QUOTE=svoboda;762399]Много ви благодаря! И аз горе-долу така си го представях, да видим утре какво ме чака Ако имам нет, ще пиша [/QUOTE

Нет има, малко слабичък, но се хваща. От регистратурата ще ти дадат паролата. Успех, стискам палци!!!
  #1188  
Стар 17th November 2011, 16:57
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Svoboda- стискам палци всичко да мине по вода!
Suonsan - нали днес ще ти махат лонгетата? Ако е така, дано видиш нослето, което искаш в огледалото
  #1189  
Стар 17th November 2011, 18:16
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Шани, благодаря ти за милите думи, надявам се утре като махнат плаките и лонгетата да видя в огледалото едно още по-хубаво носле
Тутик, поздравления за страницата във фейсбук, нека за добрите хора и големите професионалисти да се пише и говори повече! И аз ще се включа със снимки.
Мисс-ме, до утре в Пловдив.
  #1190  
Стар 17th November 2011, 20:51
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Шани, благодаря ти за милите думи, надявам се утре като махнат плаките и лонгетата да видя в огледалото едно още по-хубаво носле
Тутик, поздравления за страницата във фейсбук, нека за добрите хора и големите професионалисти да се пише и говори повече! И аз ще се включа със снимки.
Мисс-ме, до утре в Пловдив.
Благодаря ти,Рокси!Ще очакваме с нетърпение снимките ти.)Успех утре!И си взиме повече носни кърпички,защото ти предстоят сълзи на радост и щастие))
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:09.