IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3821  
Стар 11th March 2016, 22:43
KiaraTiara KiaraTiara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте,

имаше една тема въпроси към оперираните 3 и не я намирам, само старата (2) виждам.
Имам един толкова глупав въпрос, но не ми дава мира.
Днес насрочих операция при д-р Стоянов за Май, принципно мога да я изтегля за началото на Април, но ме е страх.. Още не съм се навила. Започнала съм усилено да тренирам от месец и половина, с идеята да се фитна, но нещо много бавно се случват нещата. Имам едни 10 кг до желаното тегло, които са мираж. Според вас от значение ли са по отношение на имплантите? Могат ли да объркат сметките на доктора? Въпросът ми е зададен с умисъл, че един ден ще ги сваля (килограмите).
И втори въпрос... секциото по - малко ли боли?
Отговори с цитат
  #3822  
Стар 9th April 2016, 19:43
Pace Pace не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Искам да изкажа благодарности на д-р Комитски за прецизната работа и всеотдайността която показа.Дано след възстановяването всичко да е наред.
Отговори с цитат
  #3823  
Стар 14th April 2016, 14:19
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Здравейте,

Аз съм в същата ситуация. Как се развиха нещата при Вас?
Аз искам да се оперирам при Ильо Стоянов, но мога само на 30.06, а от кол центъра ме осведомиха че последния му ден в операции е 29.06 и започвам да мисля за Тонев a вече и за доц. д-р Заякова

Цитирай:
Първоначално написано от KiaraTiara Виж мнението
Здравейте,

имаше една тема въпроси към оперираните 3 и не я намирам, само старата (2) виждам.
Имам един толкова глупав въпрос, но не ми дава мира.
Днес насрочих операция при д-р Стоянов за Май, принципно мога да я изтегля за началото на Април, но ме е страх.. Още не съм се навила. Започнала съм усилено да тренирам от месец и половина, с идеята да се фитна, но нещо много бавно се случват нещата. Имам едни 10 кг до желаното тегло, които са мираж. Според вас от значение ли са по отношение на имплантите? Могат ли да объркат сметките на доктора? Въпросът ми е зададен с умисъл, че един ден ще ги сваля (килограмите).
И втори въпрос... секциото по - малко ли боли?

Последно редактирано от Caprice® : 15th April 2016 на 09:06
Отговори с цитат
  #3824  
Стар 15th April 2016, 10:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

На фона на Заякова и ИС тонев седи като гадна бенка с косЪми.... хора, това не е среща за кафе, за да я отмениш защото имаш натоварен график! Става въпрос за операция, която при неправилен избор на хирург може да създаде безброй главоболия.... разбирам, че всеки има куп странични задачки, с които следва да се съобразява, но е адски несериозно да избираш хирург според свободните дати за операция...
Отговори с цитат
  #3825  
Стар 15th April 2016, 15:11
RadaK RadaK не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, тъй като преди да си направя пластични корекции, прочетох тук мненията ви за Др. Комитски, реших сега да споделя моето мнение, за да има и един позитивен коментар за други, които търсят при кого да се оперират. Истината е че доволните хора рядко пишат във форуми, както и аз не бих писала иначе. На Др. Комитски се спрях след като извая корема на моя близка (ама наистина е плосък като на 18 годишна с пълна абдоминопластика). И освен, че наистина е изключително секси и чаровен, е и гениален пластичен хирург. Февруари ми направи мини-абдоминопластика (след близнаците имах увиснала кожа само в долната част на корема) а преди 7 дни ми сложи и 355CC Motiva подмускулно и с разрез под мишницата. Гърдите са изваяни и са страхотни от ден 1. Поради мястото от което е поставен импланта, не ми се налага да нося сутиен 1 месец, нямам белези по гърдите. Малък белег ниско в подмишницата само. Страхотен професионалист и човек. Няма да пиша че го препоръчвам, за да си реши всеки само, но исках да споделя и едно искрено позитивно мнение. И да добавя- клиенти със сигурност не му липсват, тъй като прави по минимум една операция всеки ден, за разлика от много други пластични хирурзи.
Отговори с цитат
  #3826  
Стар 15th April 2016, 15:15
RadaK RadaK не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 2
По подразбиране Комитски

Цитирай:
Първоначално написано от ЛИСКУ Виж мнението
Стефан Комитски е млад и секси, но има още много да учи.
Беше специализант при Тепавичарова, а оже и още да е. Едвам се справи с ваденето на единия ми дренаж, а камо ли да ти прави корекции... Иначе може да те омае с поглед веднага
Здравейте, тъй като преди да си направя пластични корекции, прочетох тук мненията ви за Др. Комитски, реших сега да споделя моето мнение, за да има и един позитивен коментар за други, които търсят при кого да се оперират. Истината е че доволните хора рядко пишат във форуми, както и аз не бих писала иначе. На Др. Комитски се спрях след като извая корема на моя близка (ама наистина е плосък като на 18 годишна с пълна абдоминопластика). И освен, че наистина е изключително секси и чаровен, е и гениален пластичен хирург. Февруари ми направи мини-абдоминопластика (след близнаците имах увиснала кожа само в долната част на корема) а преди 7 дни ми сложи и 355CC Motiva подмускулно и с разрез под мишницата. Гърдите са изваяни и са страхотни от ден 1. Поради мястото от което е поставен импланта, не ми се налага да нося сутиен 1 месец, нямам белези по гърдите. Малък белег ниско в подмишницата само. Страхотен професионалист и човек. Няма да пиша че го препоръчвам, за да си реши всеки само, но исках да споделя и едно искрено позитивно мнение. И да добавя- клиенти със сигурност не му липсват, тъй като прави по минимум една операция всеки ден, за разлика от много други пластични хирурзи.
Отговори с цитат
  #3827  
Стар 15th April 2016, 16:03
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
Lightbulb

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
На фона на Заякова и ИС тонев седи като гадна бенка с косЪми.... хора, това не е среща за кафе, за да я отмениш защото имаш натоварен график! Става въпрос за операция, която при неправилен избор на хирург може да създаде безброй главоболия.... разбирам, че всеки има куп странични задачки, с които следва да се съобразява, но е адски несериозно да избираш хирург според свободните дати за операция...
Привет,

Оценявам мнението, благодаря! Именно заради което избирам вече много време. Зачеркнах Тонев на 100%, една моя позната ми говори прехвалено за него, но е само тя . Не за отминаване на факта, че не е имала интервенция при него, но достатъчно за нея-повече от ясно е че изказването ми по-горе е недогледано.
При мен случая е крайно комплициран защото съм разведена, с дете,което сама гледам, пътувам често и графика ми е меко казано - БЛЯК! Аз много исках да работя с ИС, но се разминаваме. Вече уговорих консултация с Заякова в понеделник. Дано съм направила правилния избор. Вашето лично мнение какво е ако избора е м/у ИС и Заякова? Единственото,което ме притеснява е че са 5 часа каране София-Варна... Благодаря!
Отговори с цитат
  #3828  
Стар 15th April 2016, 21:08
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

И двамата са хирурзи с опит... имай предвид, че ако си сама няма да можеш да шофираш на връщане от Варна.
Отговори с цитат
  #3829  
Стар 19th April 2016, 14:52
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
И двамата са хирурзи с опит... имай предвид, че ако си сама няма да можеш да шофираш на връщане от Варна.
Нещо не ми е публикувано мнението. Ще видя самолета дали ще е ок да го ползвам. Платих си капарото днес... и ми препоръча Natrelle ,430 в едната, 420 в другата като каза че повече от 450 ще почне да ми тежи. Препоръча ми ултра висок профил. Подгръгната ми е 86 см и си мисля,че няма да ми личат. Дали ще помогнете с акъл?
http://apbt1.snimka.bg/experiment/be...06641.36838747 паролата е 8805


AAA изтрит е единия албум- странно, хайде пак http://apbt1.snimka.bg/other/opit.906647.36838971 парола test1

Последно редактирано от Caprice® : 19th April 2016 на 15:04
Отговори с цитат
  #3830  
Стар 19th April 2016, 19:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Отговорила съм ти в другата тема
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:50.