IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4321  
Стар 17th March 2012, 10:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Има ли как да се разбере дали си склонен към образуване на КК преди да се оперираш?
Вероятно не, ама все пак да питам...
Ако имаше начин, със сигурност щеше да ни се каже и да ни проверяват предварително.
  #4322  
Стар 17th March 2012, 10:38
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Има ли как да се разбере дали си склонен към образуване на КК преди да се оперираш?
Вероятно не, ама все пак да питам...
Стига Бижу!Въпрос на тяло е ,на приемане или не на ново тяло...не можеш да го мислиш...
  #4323  
Стар 17th March 2012, 10:55
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз си мисля, че БГ хирурзите станаха доста добри от към мамопластика и все по - малко грешки стават. Особено моите фаворити в областта - Стоянов, Заякова и Тепавичарова. Ние си имаме страховете и си споделяме и оплакваме но в крайна сметка всичко си ни е наред да чукнем на дърво. Естествено изключвам изпатилите със ПИПките.
  #4324  
Стар 17th March 2012, 11:21
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
кажи ми ,Неллс кой бяха по-плътни,че нещо ми се губи това?пип или мг ган?
Не мога да ти помогна. Просто се говорише във форума за такава разлика. Питай доктора си, той трябва да знае.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4325  
Стар 17th March 2012, 11:25
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Шоки а при мен винаги лявата е била по чувствителна и по болезнена след операцията.Явно на това се дължи и дискомфорта който усещам предимно от тази страна.Чак за широки джобове се съмнявам особено пък при теб.Нали казваш,че още не можеш да ги събереш със сутиен,ако бяха широки джобовете предполагам щяха да си плуват направо.
Задължително ще пиша след прегледа,на мамолог ще ходя вторник или сряда,а при Стоянов трябва да звъня за час.
Аз имам и един малък дефект (не искам да казвам проблем,че ми се вижда пресилено) пак от ляво на белега.Още на месец и половина като бях белега стоеше леко по вдлъбнат в гънката под гърдата.Тогава Стоянов каза,че са вътрешни конци който ще се резурбират за 90 дни,или леко срастване на кожата което щял да оправи много лесно.Каза да изчакам до шестия месец и ще видим как е.Найстина след третия месец се отпусна белега,но пак стой леко по вдлъбната гънката отколкото е от дясно мисля,че има леко срастване само във външното ъгълче на белега.Може и да се наложи леко да се пипне там,вижда се само отстрани,на голо и като се загледаш.Не променя визуално формата на гърдата но мен ме дразни.
  #4326  
Стар 17th March 2012, 11:26
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не мога да ти помогна. Просто се говорише във форума за такава разлика. Питай доктора си, той трябва да знае.
той ми каза,ама аз не запомних.ще питам в пон.надявам се мг ган да са по-празни.че са ми малко балонки горе
  #4327  
Стар 17th March 2012, 11:28
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Нелс , писах ти на майл. Не мисля, че е невъзможно, защото само 5мм е разликата в основата, аз имам своя жлеза да покрие импланта , но със сигурност пак ще ми започват от подмишниците. Това го мисля като алтернатива за след нялко годинки, когато така или иначе ще ги сменям
Ванеса,твойте подмускулно ли са последно?
  #4328  
Стар 17th March 2012, 19:35
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране





Да се почерпите за моя ден )))
  #4329  
Стар 17th March 2012, 19:36
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

YAY,мерси мила!!!Жива и здрава и много обичана!
  #4330  
Стар 17th March 2012, 20:22
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

ели, подмускулни са моите, въпреки, че ако надмускулните не увисваха толкова бързо и има реален риск от КК , сигурно този метод щях да избера, защото според мен изглеждат по - добре, не са толкова статични и са по секси ( мое мнение). Мен нещо ме притеснява с моите, ще споделя, незнам дали при друга го има - в профил на гърдите, особено дясната ясно се очетава докъде е моята и жлеза и импланта изпъква отдолу. Незнам дали правилно го обясних, но аз тъй като имам жлеза и се получава нещо като ръбче. ако някой друг си го забрелязва да пише. Ели, какво ти е разстоянието между гърдите?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:51.