IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4691  
Стар 6th April 2012, 07:39
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

И да добавя още нещо. Когато гърдите изглеждат зле добре поради някаква причина и когато направиш тази операция, ти виждаш тогава само хубавото от нея, получените белези, асиметрията понякога, отоците и твърдостта можеш да ги простиш заради хубавата гледка сравнена от гледката преди операцията. Но ако си имаш красиви гърди и отидеш да ги ремонтираш, защото си ги представяш еди как си, има голяма вероятност да се разочароваш и да съжалиш след това, защото изведнъж гледаш белези, асиметрия, отоци, изкуствен вид и още и още. Но не може да върнеш времето назад. Изчакай, ако някога гърдите ти се изхабят тогава направи тази операция.
  #4692  
Стар 6th April 2012, 09:35
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Но ако си имаш красиви гърди и отидеш да ги ремонтираш, защото си ги представяш еди как си, има голяма вероятност да се разочароваш и да съжалиш след това,
Абсолютно подкрепям това мнение
Аз съм изключително доволна от операцията си, но само защото сравнявам положението с това преди оп.-два прани чорапа. Иначе като се вгледам имам някой забележки. Та мисълта ми е ,че ако си имах хубав бюст (а на Калинка определено е такъв) нямаше да съм толкова доволна от корекцията.
  #4693  
Стар 6th April 2012, 09:48
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Според мен Калинка вече се е замислила и ще постъпи разумно.
По хубаво от естественото няма,но и когато човек няма съмочувствие поради някаква причина никак не е добре.И аз си имам мъж и няма да се събличам пред нови,но пък ми беше неприятно да се събличам дори пред него.Проблема е бил в главата ясно е,но жените сме си такива.
Имам чуството,че не чета постове на същите потребителки които се радваха,че идва лято за да носят отворени блузки и потници и нетърпеливо чакаха да се изтегнат по бански без притесниния.
Описвате такива страхотий,че си казвам:Леле само аз ли съм напълно доволна от новия си вид?
Шоки сигурна съм,че изглеждаш страхотно и че новия ти бюст е страхотен.Кажи една добра дума
Аз имах усложнение след операцията и доста тежко възстановяване,вече съм го разказвала.Даже Стоянов каза,че съм прецедент.Първите дни направо ми се ревеше и си ревях,но пък сега съм предоволна от резултата.
Не ми се сърдете,знам,че всеки има право на мнение и го уважавам.Просто тези дни,от пролетта ли и аз не знам но съм си сложила "розовите очила".
  #4694  
Стар 6th April 2012, 10:27
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

определено Калинка не мисля че страда от липса на самочувствие относно бюста си. А другото, пак май не ме разбрахте какво исках да кажа, когато един бюст изглежда зле и се ремонтира тогава харесваш резултата и прощаваш на недостатъци като белези и там разни други.Да, аз харесвам бюста си сега, много ясно, особено като си припомня как 33 години носех един ужасен за мен на вид бюст, не се вмествах в чашка А дори и бях плоска като натисната с ютия. Няма как сега при наличието на бюст да не се харесам. Но ето например сестра ми има страхотни гърди и ако отиде да ги реже просто ще я пребия. да, хората които са ме виждали преди и ме видяха сега след операция определено се възхитиха, но ето пак ще дам за пример сестрами - тя като се съблече всички й се възхищават и няма нужда от операция за да предизвика този ефект.
  #4695  
Стар 6th April 2012, 10:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Да допълня, да относно операцията, то си е изнервящо и неприятно колко и леко да мине. Като раждането - никой не може да ме убеди че е приятно нали. Но ако се налага всеки го изтърпява, ако не се налага защо да си причиняваш целия този дискомфорт.
  #4696  
Стар 6th April 2012, 10:34
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Вече ставам досадна ама се сетих още нещо. Ето например фолкпевицата Мария. Намерете нейни стари снимки да видите какви красиви устни имаше и согато реши да ремонтира тези красиви устни какво се получи.......пълен непоправим ужас........
  #4697  
Стар 6th April 2012, 10:43
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Вече ставам досадна ама се сетих още нещо. Ето например фолкпевицата Мария. Намерете нейни стари снимки да видите какви красиви устни имаше и согато реши да ремонтира тези красиви устни какво се получи.......пълен непоправим ужас........
Шоке, и аз съм на това мнение...Но, ако тя се харесва, значи че всичко е ОК

По същия начин, знам мъже, които не понасят дори мисълта за пластмасови цици, но тях никой не ги пита. Важно е как се чувства този който се подлага на операция.

А конкретно по случая с Калинка, аз както винаги съм подозрителна и мнителна и допускам, че някой се шегува с нас. На мен тия цици ми изглеждат правени, и са много хубави
  #4698  
Стар 6th April 2012, 10:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bela_s Виж мнението
Имам чуството,че не чета постове на същите потребителки които се радваха,че идва лято за да носят отворени блузки и потници и нетърпеливо чакаха да се изтегнат по бански без притесниния.
.
Бела, аз мисля, че съм ти пращала мои снимки "преди"? От моя старт е нормално да се радвам на това, което имам. Но дори и втората ми оп да е идеална, аз НИКОГА!!! няма да имам гърдите на Калина! И заявявам съвсем честно - ако можех да избирам, бих дала парите, които дадох за да имам гърдите на Калина! Без белези, без натрапчив горен полюс, без пластмасов вид, меки, топли и подвижни! Честно ви казвам, дори двойно повече бих платила за нейния бюст!

Надявам се разбираш какво искам да кажа. Аз точно пък съм абсолютно ЗА пластичната хирургия, НО само когато е наложителна!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4699  
Стар 6th April 2012, 10:47
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

О да,тези устни са ужасни.Направо се чудя кой "гений" ги е направил.Но пък на нея хич не и липсва съмочувствие,явно така си се харесва.
  #4700  
Стар 6th April 2012, 10:54
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
От моя старт е нормално да се радвам на това, което имам. Но дори и втората ми оп да е идеална, аз НИКОГА!!! няма да имам гърдите на Калина! И заявявам съвсем честно - ако можех да избирам, бих дала парите, които дадох за да имам гърдите на Калина! Честно ви казвам, дори двойно повече бих платила за нейния бюст!
НелО, стига ме вкарвай в депрес мА ...наш колко пъти съм си мислела точно това

Кво да кажат по-ниските мацки, дето примерно искат да са високи като нас, а ? То не може сичко на куп, иначе щяхме да сме на кориците на списанията ...особено аз

Хахха, ходих на йога, вместо да стана една сериозна свясна духовно извисена леля, нещо ме фана лигнята рано-рано
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:18.