IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5441  
Стар 15th May 2012, 14:34
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Бижу да ти кажа честно на мен ареолите си ми бяха "на място" още от началото.Спомням си че разлика в позицията имаше само когато още имаше отоци,но минимална.Но при мен още на месец и половина на консултацията Стоянов каза,че са идеално наместени направо учудващо за толкова скоро след операцията.Така като се замисля имплантите слезнаха надолу с по малко от сантиметър,само тази разлика отчитам в позицията от началото до сега.
За белезите,не са се заличили изобщо,още са червеникави,просто са точно на гънката под гърдата и се виждат само ако си вдигна ръцете.
Аз не видях снимката Бижу
  #5442  
Стар 15th May 2012, 15:07
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ильо как решава на кой да сложи анатомични и на кой-кръгли. По-често анатомични слага, та от какво зависи в определен случай да предпочете кръгли ???!!!
Бижу, и аз не видях, но едва ли има нещо, което да те притеснява.
  #5443  
Стар 15th May 2012, 15:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз все си мисля, че сичкото дофтори се фърлят първо на анатомични и ако паСиента много държи на кръгли се съгласяват... при мен беше така

Май само НГ слага много кръгли (това не, че съм много запозната) Аник ти какво ще кажеш по въпроса?
  #5444  
Стар 15th May 2012, 16:10
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

На мен Стоянов на консултацията ми каза:
-Препоръчвам кръгли импланти,ако много държиш може и анатомични.
Е,аз не държах изобщо
Моя приятелка която се оперира малко след мен пак при него е с анатомични.На нея обеснил,че при нулев старт както е тя настоява за анатомични импланти за да изглежда по естествено.Тя искаше кръгли но той я убеди.
  #5445  
Стар 15th May 2012, 16:11
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Да, да НГ, Тонев, мисля и Динев, Заякова, Енчев...за първите двама със сигурност слагат повече кръгли. Даже ми се струва, че повечето слагат кръгли, предполагам, че е по-лесно. Мисля, че си гонят далаверата и лесното.
Аз като слагах ПИП-а, НГ ме убеждаваше в това колко е рисковано с анатомичните от ротация. Половин година по-късно започна да слага доста повече анатомични, а като се появиха Арион, те бяха само такива и много ги хвалеше.
Ильо явно си им е свикнал, но преди време тук във форума доста потребителки бяха с кръгли при Ильо.
  #5446  
Стар 15th May 2012, 16:44
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

за протокола само да кажа,че моя позната се оперира тия дни при Бояджиев: 260сс подКожно...е това вече е кощунство!!!
  #5447  
Стар 15th May 2012, 16:50
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Оф, аз толкова исках анатомични, за кръгли не исках и да чуя, но да си призная, на Бела много ми допада резултата. Чудя се дали щеше да е по-добре да сложа кръгли. Въпреки, че ИС не ми ги подхвърли като идея...

Ей ги на месец. Аз вече толкова им свикнах, че и разлика не намирам откакто бяха на седмица или две...
Ей, пак те изтървах ...
  #5448  
Стар 15th May 2012, 16:56
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
за протокола само да кажа,че моя позната се оперира тия дни при Бояджиев: 260сс подКожно...е това вече е кощунство!!!
Стига де... това е този възрастният, нали? Имаше случай с една дама беше сложил едната над-, а другата подмускулно
  #5449  
Стар 15th May 2012, 17:02
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

ее не...учудвам се,че още се практикува тоя метод.за лудо и тя се подложи,ще се наложи да ги сменя скоро
  #5450  
Стар 15th May 2012, 17:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Бижу, спешъли фор у (пък и за други, дето им се виждат малко малки собствените им импланти), намерих таз снимка в компа (само дето не помня откъде съм я копнала). На мен лично не ми допадат (мнението ми не е меродавно, Подчетавам)- не знам от формата ли, че много изскачат навън, или от това, че са надмускулно, но ... Айде, кажете и вие.

Последно редактирано от ina.ina : 15th May 2012 на 18:31
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:14.