IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 21st June 2012, 19:01
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране За формата на лицето (въпрос-изповед) :)

Здравейте, момичета! Първо да си разкажа историята на кратко Първата ми операция беше уголемяване на бюста при д-р Тепавичарова, бях на 19 (доста рано, знам). Година след това си направих ринопластика при д-р Джамбазов. След това си поставях хиалуронова киселина няколко пъти, къде успешно, къде не, премахнах 2 бенки на лицето, сложих брекети, удължих си косата.. Не мога да кажа, че съм се вманиачила по пластичната хирургия (макар че сигурно звучи така) - още преди да започна с операциите, бях наясно, че има много неща, които не харесвам в себе си. Не бяха само малките гърди, не беше само носа... И въпреки това реших, че ще започна малко по малко да коригирам нещата, които не харесвах. Хората около мен, които знаеха за операциите, бяха винаги скептично настроени, винаги бяха на мнение, че нямам нужда от корекции. Тези, които не знаеха обаче, постепенно започнаха да се изненадват колко съм променена, колко по-добре изглеждам. Аз самата започнах да се чувствам по-добре в кожата си. Но! Въпреки това, нямаше нито един момент, в който да се почувствам наистина красива, винаги имаше нещо, което продължава да ме дразни във външния ми вид. Започнах да изучавам хората, да гледам снимки на красиви жени и да се питам кое именно е това, което ги прави привлекателни. За себе си стигнах до извода, че за да изглежда едно лице красиво, е много важна формата му. Едно правилно малко носле няма да те промени кой знае колко, ако лицето ти е с неправилна форма. И така, това е нещото, което не харесвам в себе си, но за жалост не намирам много информация. Лицето ми е с нещо като квадратна форма, долната ми челюст е доста широка. В комбинация мисля, че имам излишна мастна тъкан по врата и долната част на бузите, така че като се усмихна, изглеждат големи. Бях на консултация при лицево-челюстен хирург, когото попитах за липосукция на лицето. Той каза, че не се наема да направи такова нещо. Надявам се да можете да ме посъветвате нещо... Аз от своя страна мога да дам подробности за моите операции, така както неведнъж на мен са ми помагали и съветвали хора в този форум. Доста объркано стана излиянието ми, но исках да кажа доста неща накуп, надявам се да сте го прочели до край...
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заформатаналицетовъпросизповед
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:35.