IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 13th March 2011, 17:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Жените пък харесват атлетични мъже, с плоски кореми и здрави ръце.....хаха но все пак се влюбваме в мъже, които далеч не са перфектни като визия. същото е и с мъжете. да всеки мъж ще казва - "ехааа какви цици" или "ехааа какъв стегнат задник, дълги крака и така нататък. " но ще продължават да обичат и харесват половинките си които ще имат целулит или плоски гърди и тези недостатъци въобще няма да им правят впечатление. Аз с ръка на сърцето казвам, че въпреки плоските си гърди, които не се вместат и в чашка А никога не съм страдала от мъжко внимание, никога мъж не ме е пренебрегвал заради това и напротив - харесвана от мъжете жена съм. И всичките ми мъже до сега са ми казвали- ма ти луда ли си да искаш да те режат, може да са ти малки но са абсолютно стегнати. Или какво - всичкитрява да сме супермодели за да имаме мъже ли- пълни глупости.
Сигурна съм, че никоя жена тук не е сложила силикон заради мъж, а заради себе си.
Отговори с цитат
  #452  
Стар 13th March 2011, 17:45
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Няма жена, която да не иска винаги да е красива и желана, и като погледне в огледалото да е доволна и удовлетворена от това, което вижда, независимо какво говори пред хората... Много се изказват против мамопластиката и други корекции, а пък след това тичат и си купуват стягащи кремове за бръчки
Отговори с цитат
  #453  
Стар 13th March 2011, 18:05
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_
Няма жена, която да не иска винаги да е красива и желана, и като погледне в огледалото да е доволна и удовлетворена от това, което вижда, независимо какво говори пред хората... Много се изказват против мамопластиката и други корекции, а пък след това тичат и си купуват стягащи кремове за бръчки
Отговори с цитат
  #454  
Стар 13th March 2011, 18:08
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз пък, имам приятелки които бяха против да се оперирам, но не от завист, а по скоро от притеснение около операцията.
Нормално е след като им споделям, да изразят мнението си, не е задължително всички да ахнат от възхищение !
Както и не е задължително, тези които са против, да завиждат !

И въобще, около себе си нямам хора, които да злобеят или да ми завиждат....не само за циците, а за всичко.
Не знам, дали защото имам усет и се обграждам с истински хора или е въпрос на гледна точка, но си живея спокойно !

Нещо като оня сериал "Всички обичат ....Миссссс "
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #455  
Стар 13th March 2011, 18:20
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
Аз пък, имам приятелки които бяха против да се оперирам, но не от завист, а по скоро от притеснение около операцията.
Нормално е след като им споделям, да изразят мнението си, не е задължително всички да ахнат от възхищение !
Както и не е задължително, тези които са против, да завиждат !

И въобще, около себе си нямам хора, които да злобеят или да ми завиждат....не само за циците, а за всичко.
Не знам, дали защото имам усет и се обграждам с истински хора или е въпрос на гледна точка, но си живея спокойно !

Нещо като оня сериал "Всички обичат ....Миссссс "
Супер
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #456  
Стар 13th March 2011, 19:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Значи Миссс ти си щастливка. браво.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: комплекси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:53.