IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 2nd June 2011, 07:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз зададох същия въпрос. Защо надмускулно? Понеже съм много любопитна още на първата консултация при Кънев му разгледах всички снимки и май всичкото цици що видях бяха подмускулно. Освен твоя случай да го изисква...ако имаш малко увисване, но бая жлеза може би. Дай малко снимки да те видим

Последно редактирано от lily.ana : 2nd June 2011 на 07:05
Отговори с цитат
  #302  
Стар 2nd June 2011, 09:00
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

най-вероятно от някакви съображения го е предприел, ще има ли повдигане? да не би да пропускаш някоя особеност при теб или нещо друго , което е казал? до операцията винаги можете да поговорите за това с него и той изчерпателно, на разбираем език да ти обясни как и защо. Иначе ако изборът зависи от теб - разгледай снимки , порови се в темите за начин на поставяне и сама си реши кое предпочиташ. Но говорете и за това задължително, защото има огромно значение за крайния резултат.
Отговори с цитат
  #303  
Стар 2nd June 2011, 10:30
soletebg soletebg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Няма да има повдигане,степента на птоза не е голяма. В момента размера ми е 95С,реших се на операция заради лекото увисване на гърдите. Имам още време да разглеждам и да събирам материали по въпроса след това пак ще го обсъждаме с Кънев.Ще кача няки снимчици да дадете мнение

Последно редактирано от soletebg : 2nd June 2011 на 10:35
Отговори с цитат
  #304  
Стар 2nd June 2011, 11:24
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от soletebg Виж мнението
Няма да има повдигане,степента на птоза не е голяма. В момента размера ми е 95С,реших се на операция заради лекото увисване на гърдите. Имам още време да разглеждам и да събирам материали по въпроса след това пак ще го обсъждаме с Кънев.Ще кача няки снимчици да дадете мнение
Чакаме ги
Отговори с цитат
  #305  
Стар 2nd June 2011, 11:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Надмускулно поставяне на импланти се прави при наличие на достатъчно количество собствена жлеза. При положение, че няма да има обиране на кожа и повдигане, ако имплантите се поставят под мускула няма да могат да разпънат жлезата и би се получил ефект 4 цици. Това е моето непрофесионално мнение без да съм видяла конкретния случай
Отговори с цитат
  #306  
Стар 2nd June 2011, 13:21
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Каквито и да са аргументите, пак ше опре до подмускулното след 2-3-5 год., само че тогава ще има повече кожа за обиране => повече белези.
Айде, ся ше отнеса някой бигмамаскендъл
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #307  
Стар 2nd June 2011, 13:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не бе...що? Тя гравитацията не прощава и естествено като няма какво да го държи тоя имплант ще поувисне и ще трябва нова корекция
Отговори с цитат
  #308  
Стар 2nd June 2011, 23:00
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

95 С ??? сигурна ли си,че си 95 ?....и ако е така, то на тази голяма гръдна обиколка 365 сс ако не са нисък профил , ще са с много тясна основа за теб.....ако пък са нисък профил и имаш птоза..хм......лоша работа, ама айде пак да не съм аз тази, дето се изказва черногледо.........абе да не бъркаш нещо ??
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!

Последно редактирано от te_dda : 2nd June 2011 на 23:02
Отговори с цитат
  #309  
Стар 3rd June 2011, 09:03
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Дали не е гръдна, а не подгръдна 95?

И в случая не си черногледа, а съвсем конкретно изказваш съмненията си, което би било от полза за момичето
Отговори с цитат
  #310  
Стар 3rd June 2011, 10:17
soletebg soletebg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Да видим че май ви обърквам,нося сутиен размер 95С.Радвам се както на добрите така и на лошите изказвания,затова пиша във форума за да получа съвети и да реша кое е правилното.

Последно редактирано от soletebg : 3rd June 2011 на 10:21
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:00.