IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #631  
Стар 19th October 2011, 12:48
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

3 ден превръзки, 6 ден конци
Отговори с цитат
  #632  
Стар 19th October 2011, 13:28
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Лилиана много благодаря
Отговори с цитат
  #633  
Стар 21st October 2011, 13:38
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ако Кънев не си е свършил работата като хората не би следвало да има заплащане за корекция.
Момичета, ще ви бъда наистина много благодарна ако ми направите услуга.
Към момента няма как да пътувам и да се видя с д-р Кънев, но ми е много важно. А някои от вас ходят при него на консултация, на други път предстои да се оперират. Моля ви, попитайте го как се процедира ако се наложи реоперация, колко се плаща и всичко останало. Едно че не знам дали пак ще му се доверя, друго че не съм сигурна, че няма да избухна при консултация с него! Но тази информация е полезна!
Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Но наистина, според мен няма нужда да чакаш повече от 3 месеца. Ти ще си съсипеш нервите ако не друго. Вярвам, че всичко ще се оправи. Стискам палци, а ти ни дръж в течение.
Не знаеш колко си права за нервите. Никъде не излизам вече, срам ме е. Ходя на работа с едни огромни блузи, да не се виждат двете "чудни" гърбици, които имам. Наистина са като на камила. Освен това, какъвто и сутиен да сложа, изглеждат супер гърбави отгоре, а долният полюс стои някак празен

Последно редактирано от mariq78 : 21st October 2011 на 13:41
Отговори с цитат
  #634  
Стар 21st October 2011, 13:46
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Мария, ако той се съгласи да ти прави корекция, значи че има грешка...защо ще му плащаш ?

Избухни, но не с обиди и епитети, а му обясни че много време си чакала тази промяна и си събирала парите трудно.
И му кажи ,че си била на консултация при друг, който смята , че има лекарска грешка !

Абе хора, ако за грешките на хирурзите им плащаме, те нарочно ше ги правят за да имат гарантирана клиентела, нали ?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #635  
Стар 21st October 2011, 13:57
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Значи, има разлика между реоперация и реоперация. Ако имплантите не са позиционирани правилно не би следвало въобще да се задава въпрос за заплащане. За целта обаче е най-добре ти сама да говориш с него конкретно за твоя случай.
Отговори с цитат
  #636  
Стар 21st October 2011, 14:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Да Мария, най-добре въобще не чакай повече а отиди при него и му обясни как се чувстваш. В крайна сметка им плащаме луди пари на тези хора, за да се чувстваме добре след това.
Отговори с цитат
  #637  
Стар 21st October 2011, 14:08
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Мис,абсолютно си права!Но тук стои въпроса кое Е лекарска грешка и кое НЕ Е?!
Мария,по въпроса с доверието на твоя хирург,ти решаваш.На всеки са известни рисковете,въпроса е нещата да бъдат поправени,за да си доволна най-вече ТИ!
Отговори с цитат
  #638  
Стар 21st October 2011, 14:10
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Добре де, Лил, но не се сещам за случай, освен когато пациентката не е доволна от кубиците, проблемът да си е у нея.
При мене доктора сам избра имплантите, че и кубиците, след дълго мерене от негова страна, сам каза, че разрезът ще е отдолу. Аз просто избрах него!
Причините за тъжния ми настоящ вид може да са много - от ненаправено повдигане преди това, до неправилно позициониране и неподходящи импланти.
Имах пълно доверие на доктора.
Наистина...трябва ли да се плаща пак, че някой си е оставил ръцете (( Както и мисссс 35 каза, че по този начин само ще се возим на въртележката
Отговори с цитат
  #639  
Стар 21st October 2011, 14:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мария, напротив аз никъде не съм писала за "вина на пациентката", точно обратното... казвам, че ако става въпрос за грешка на хирурга не би трябвало да се заплаща корекцията, само че ако аз отида на консултация или му се обадя по телефона с въпрос "каква е практиката при реоперация" надали ще даде на мен отговор на този въпрос. Разбираш ли какво искам да кажа?
Отговори с цитат
  #640  
Стар 21st October 2011, 14:18
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Ами например мен Тепавичарова ме предупреди, че вероятно няма да стане от един път.
Просто стартът ми беше труден
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:22.