IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 17th October 2009, 03:07
Golden__ladyy Golden__ladyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 1
По подразбиране !

Здравейте на всички. Искам да ви кажа че изчетох мнгого внимателно абсолютно всички мнения във този форум, а и не само във този и като цяло съм доста объркана. Като цяло се сблъсквам с следнето деление: една част от вас са ЗА приемането на тези хапчета, а другата част са Против. Честно да ви кажа и аз взех вече да се чудя и мая и не наистина не знам каква точно е мистерията около тези хапченца. И все пак днес направих един месец от както ги пия и съм свалила 7-8 килограма, но и аз преминах през описаните от някои от вас странични действия. В началото първите 3-4 дни ми се виеше свят, чувствах се по умаломощена, но да ви каша честно и аз си го обяснявам с факта че настъпва промяна в организма и започва една по-бърза обмяна на веществата и прочистването на шлаките. Само че аз се регистрирах тука по простата причина че ме притесни факта и мистерията около цената на тези хапчета. Тука бяха посочени хиляди различни цени, но никъде не видях тази, на която аз ги закупих, което малко или много ме притесни. А иначе след обаждане по телефона на жената "Х" в случая си поръчах хапчетата, които ми бяха изпратени още веднага по пощатата с наложен платеж и стойността която заплатих си беше 38лв. Вече тотално се обърках и аз не знам какво да мисля
Отговори с цитат
  #342  
Стар 19th October 2009, 14:02
dore_to dore_to не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 36
По подразбиране super slim

Описание на продукта: (350mg х 30 таблетки / кутия)
Загуба на тегло, продукт за отслабване, загуба на тегло, продукт за отслабване, свръхтънък Нар загуба на тегло капсула (супертънки ПЛОДОВЕ КОМПОНЕНТ SLIM капсула))
Свръхтънкият ПЛОДОВЕ КОМПОНЕНТ SLIM капсула (свръхтънък Нар Отслабване капсула) е добре познат продукт, загуба на тегло в САЩ и Европа.

Компонент:
Konicing ядки, гумигут плодове, ябълки, киви, коняк миннодобивните прах, сладки картофи влакно

Ефективна компонент и съдържание:
Генерал-flavone> = 2000mg на 100 грама

Длъжност:
Да намалите теглото си, са изправени пред красотата

Подходяща възраст:
16-65

Посока:
1capsule на 3-ти ден кутия непрекъснато, след това спирам за 1-2 месеца след достигане на правилното тегло, да вземе по 1 капсула всеки 2 или 3 дни, за да поддържа постоянен ефект

Характер:
Физически, сейф
Продуктът използва нормална плодове, които се вземат за хиляда години като суровина, чрез най-модерната технология, за да се концентрира и пречиства. Това е много сигурно, не отрова елемент, без страничен ефект

Яжте свободно, без диета.
Този продукт съдържа коняк добивната прах, сладки картофи дестилират материал и някои други физически компонент, може да накара да се почувствате напълно, и не искам да ям. Вие наистина може да се ползват храна и не е необходимо да се тревожите за наддава.

Ефикасна, се чувстват добре
Концентрат активен материал дестилират от koncing която се нарича "супер изгаряне на мазнини", и се комбинират с коняк, която се нарича "мазни боец", могат да разграждат мазнините орган незабавно, скрепителни мазнини енергия метаболизиращи, ограничаване усвояване на мазнини след хранене, да се почувстваш лек на първия ден

Здрави, красота
Плодовете съдържат много плодове гел, фибри плодове, витамини, много минерални елемент и микроелемент, който може да се съкрати времето на пребиваването на храната отрова в стомаха си, изгони отрова от нашето тяло, и храненето на доставките по това време. Apple киселина може да гори мазнини. Протеин разлагат фермент от киви може да разграждат протеини месо спре усвояване на мазнини. Плодове гумигут добивната материал (ХЛК) може да спре декстроза превръщането на мазнини, намаляване на усвояване на енергия. Ето защо нашият продукт може да ви накара да изглеждате елегантно и красиво, докато загуба на тегло!

Един средно на ден, прост процес
До концентрат технология, всеки ден просто трябва да се вземат по 1 капсула, ще усетите колко лесно е да отслабнете
Посока, без последващо влошаване
Уникални Formular може да ви помогне да отслабнете посока, формата на тялото си от краката, корема, бедрата, ръката и лицето, където лесно да имаш повече мазнини

Внимание:
Не повече от 1 капсула на ден
Този продукт не е предназначен за болезнено затлъстяване, деца, бременни, диабетици и хора със сърдечни условия.
Консултирайте се с вашия лекар преди да приемате този продукт.
Отговори с цитат
  #343  
Стар 24th October 2009, 19:48
erzichka erzichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 5
По подразбиране

здравеите
да си кажа и аз думата по повод деиствието на'' супер слим''да си кажа честно вече си мислиа че в този форум маи участват едни и сащи хора с по ниаколко имена,6тот как иначе да си обиасниа тези коментари за ''супер слим''които изобщто не отговариат на истината.така де.ве4е го пиа 5дена и се чудиа каде е този поразителен ефект.каде е тази прословута сухота в устата дето уж се пиело по 4,5,литра вода на ден ......штото аз пиа на ден по 400-500гр.вода на ден и изобщо не ми е сухо в устата,а за килограмите да не говорим.не сам мраднала нито грам.добре де може по нататак и да им арезултат,знае ли човек.......ама да си кажа честно изобщто не се и надиавам да отслабна маи пак си купих киорфишек.......
Отговори с цитат
  #344  
Стар 10th December 2009, 20:04
superslim_pomegranate superslim_pomegranate не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 5
По подразбиране Super Slim Pomegranate

Значи най - вероятно си се натъкнала на т.нар. фалшиви или по-малко ефективни таблетки. Плозващите Super Slim Pomegranate най - вероятно са се натъквали на различни видове блистери съдържащи таблетките. В повечето случаи, продаваните в България блистери са произведени изцяло със сиво фолио и по тях са изобразени различни китайски символи - http://www.mallonline247.com/images/...in%20packs.jpg Лично моите наблщдения са, че тези таблетки наистина са по - малко ефективни. Ефективните таблетки са в блистери, които от едната страна са зелени (с картинка на червен плод, под който пише Green Lean Body Capsule), а от другата - сиви с хавактерните китайски символи + информация на английски - http://www.made-in-china.com/image/2...eight-Loss.jpg
Ефекта при различните хора е различен:
При някои първите няколко дни буквално се прекарват на лего - време, необходимо на организма да свикне със съставките на Super Slim Pomegranate, докато при други всичко си протича абсолютно нормално и започват да смъкват калории още от след първите няколко дни.
Пресъхналата уста и необходимоста от много вода се появява при всички. Но пиенето на много вода е съпътствано с всяка диета.
Но каквито и да са страничните ефекти, тези таблетки са наптравени за хора, които нямат време да се занимават с фитнеси и нямат възможността да поддържат каквато и да е била диета.
На хората, които продължават да твърдят, че това е отрова и т.н. искам само да кажа - направете си сметка: какъв алкохол консумирате (всяка вечер по различните новинарски емисии може да се види кой колко по - отровен алкохол е продал на дискотеки, ресторанти и т.н.), каква храна консумирате (замразено говеждо от Аржентина произведено 1987г.) и т.н. и т.н.
За повече информация и поръчки superslim_pomegranate@abv.bg
Отговори с цитат
  #345  
Стар 14th December 2009, 12:25
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Аз живея в Австрия и се поразрових малко в страницата на организациаята за защита на потребителите, откъдето предупреждават от този продукт. Но както виждам аз не съм първата във форума, стигнала до този извод. Въпреки компетентните мнения на много членове на форума, все още има достатъчно "умници", които искат да дадат по 40лв за опаковка, така че за тези на които им се прави бизнес ето страницата откъдето може да си закупите по-голяма партида за $6,00, а после да ги разпродадете за по $20,00. Клиенти има достатъчно
http://www.2-day-diet.info/Super-Sli...ranate_C80301/
Отговори с цитат
  #346  
Стар 15th December 2009, 12:00
superslim_pomegranate superslim_pomegranate не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Вярно е, че има възможност за поръчка на по-евтини кути, но цената е $6 ако поръчаш 500 кутии, колко хора могат да си позволят такава инвестиция от 5000 лв.
Отговори с цитат
  #347  
Стар 16th December 2009, 08:54
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

е без начален капитал не се прави бизнес. Всеки който иска да направи някой лев знае че с голо д..., риба не се лови Въпросът е, дали ще можеш да си възвърнеш капитала, а в този случай това е повече от сигурно.
Отговори с цитат
  #348  
Стар 17th December 2009, 00:37
paia4ka paia4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dore_to
0878912068 Dora 39lv
тази цена със доставката ли е и актуална ли е още, защото аз в момента ги пия, но ги купувам на 45лв. кутията и ми вземат 7 за доставка....
Отговори с цитат
  #349  
Стар 17th December 2009, 16:12
superslim_pomegranate superslim_pomegranate не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 5
По подразбиране

paia4ka, ако те устройва цена от 35лв. и доставка по която искаш куриерска фирма, обикновено ползвам услугите на ЕКОНТ - около 5 лв. до офис на фирмата и около 7 лв. до адрес, може да ми пишеш на superslim_pomegranate@abv.bg или ако ти е по-лесно може да ми званнеш на 0887 172763
Отговори с цитат
  #350  
Стар 18th December 2009, 23:14
dore_to dore_to не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 36
По подразбиране super slim

Цитирай:
Първоначално написано от paia4ka
Цитирай:
Първоначално написано от dore_to
0878912068 Dora 39lv
тази цена със доставката ли е и актуална ли е още, защото аз в момента ги пия, но ги купувам на 45лв. кутията и ми вземат 7 за доставка....
Moga da ti gi dam za 35lv i dostavka ot 5-7lv s ekont
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:35.