IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 15th January 2010, 11:36
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kristalina
Баси резилната тема! Много продавачи-много нещо!Купувачи само дето не се вясват,ама пък се симулира чрез все новорегистрирани потребители,че има стокооборот.......ЛУДА РАБОТА!
Я се запознайте по-отблизо със съставките и действието на боклуците,с които се натискате да тровите хората и то-срещу заплащане,да ви видя дали тогава ще ги предлагате толкова разпалено!
Пини,я сега хубавичко прочети това в червенкото!-ВАЖЕН ИЗВОД:По темата съм си,много даже!Това,че мнението ми НЕ ТЕ КЕФИ,не означава,че не мога да го изкажа!
Отговори с цитат
  #362  
Стар 15th January 2010, 11:40
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

kristalina, aз се извинявам - с горния ми пост исках просто да те подкрепя, но съм избрала грешна иконка.
Напълно съм съгласна с мнението ти!
Отговори с цитат
  #363  
Стар 15th January 2010, 11:45
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

В такъв случай,разбира се,че ще приема извинението ти!Не съм злонамерена-напротив!Такива безумни неща съм правила обаче за извайване на идеалната си фигура ,че като чета тук направо ми настръхва косата!
Това пък е за теб
Отговори с цитат
  #364  
Стар 15th January 2010, 19:09
dore_to dore_to не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 36
По подразбиране

кой се натиска бе на би да им ги бутам в остата секи си решава какво да прави и за какво да си дава парите всеки има глава на раменете си и решава какво да прави всички големи разбирачи станахте
Отговори с цитат
  #365  
Стар 21st January 2010, 19:16
betito0o betito0o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Споделете след спирането на хап4етата имате ли апетит или е по - малко ваоб6те как се 4увствате и връ6тат ли се кг т.е има ли ио - ио ефект
Отговори с цитат
  #366  
Стар 22nd January 2010, 18:06
betito0o betito0o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 6
По подразбиране

също ако някои може да ми напише в периода когато е пил хапчетата или пие какво ядете??освен 4е пиете по 2л вода..
Отговори с цитат
  #367  
Стар 25th January 2010, 10:27
nakata_bg nakata_bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2
По подразбиране

ИСТИНСКИТЕ
Лида - 50лв
Супер слим - 65лв
Л-карнитин и всякакви други хранителни добавки за отслабване на най-ефтините цени. 0878950946 , Наско


Извинявам се за офтопика.
Отговори с цитат
  #368  
Стар 25th January 2010, 12:09
paia4ka paia4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 4
По подразбиране Супер Слим

Здравей betito0o,
Ще ти споделя моя опит със Супер Слим. Аз си ги поръчвам от superslim_pomegranate@abv.bg и съм много доволна от ефекта им. Супер Слим се взема по следния начин: 1 или 2 кутии докато достигнеш желаните килограми (т.е. една капсула всеки ден) и след това още 1 или 2 (в зависимост от това как се чувстваш) (по една капсула на всеки 2-3 дни), за да се задържи ефекта от тслабването и същевременно да се намали действието на Супер Слим. Аз в момента съм на последната (втора) кутия от втората фаза. С първите две кутии свалих 13-14 килограма, а сега на последната кутия съм с около 16 кг. надолу общо. Когато пия Супер Слим апетит въобще нямам. Дори някога хапвам, защото трябва, а не защото ми се яде. Пия много вода - устата ми пресъхва, но разбрах, че това е нормално и се среща при всички, които пият Супер Слим. Не съм се ограничавала в храната, която ям. По принцип нямам апетит към нищо, така че предполагам, че и при теб ще е така.
superslim_pomegranate@abv.bg предлагат и брошура на български език, в която подробно е описан състава и начина на действие на Супер Слим. Също така имат и често задавани въпроси от техни клиенти, които отговарят на доста въпроси за които и аз не бях сигурна. Въобще много съм доволна от тях. Ако искаш повече информация за тях или телефон, на който да си поръчаш ми пиши. Ако искаш можеш директно да се свържеш с тях на този е-мейл. Надявам се съм ти помогнала. Успех.
Отговори с цитат
  #369  
Стар 25th January 2010, 22:27
betito0o betito0o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 6
По подразбиране

мерси много за информацията !аз си ги поръчах днес ми е 3 ден ..да устата ми е пресъхнала и много често ми се пие вода : ) апетит нямам, не се чувствам гладна, но дори и по малко се чудя какво дА ям,защото все пак те подтискат апетита и по този начин се отслабва, а аз ако например понеже трябва да ям нещто ако ям по калорични неща според мене няма да има ефект.Поне аз така си го обеснявам нз дали е правилно...много добри отзиви сам чувала и за това реших да започна да ги пия мен ми трябват да сваля 5кг дано успея,защото много диети (на които не издържах дълго време) и начини сам пробвала, но не става> Доколкото храната напр. сутрин закусвам ябълка и солети на обяд някаква пилешка шунка няколко парченца и малко кашкавал и после 1-2 ябълки...
Отговори с цитат
  #370  
Стар 26th January 2010, 14:59
paia4ka paia4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Ами за калоричните неща не знам....Аз да си призная в началото ядах само по 2-3 сникърса на ден (щото много го обичам,не за друго ), а от едно скоро време през цялия ден не ям, а вечер сядам пред компютъра и ям чипс или ядки....знам че са много калорични, но това ми се яде и това ми харесва, така че се съмнявам да пречат Между другото, колкото по-малко килограми имаш да смъкваш, толкова е по-трудно и по-бавно, така че ако от начало не забележиш разлика, не се отказвай и не се отчайвай - ще стане, просто малко по-бавно, плюс тва с хапчетата не е трудно да не ядеш (поне на мен де), така че.....Освен да ти пожелая успех в смъкването не знам какво друго да кажа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:59.