IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #931  
Стар 20th March 2010, 22:14
Аватара на CrazyMuffin-
CrazyMuffin- CrazyMuffin- не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 57
По подразбиране

Аз днес няма да го пиша, че днес се освиних доста..да, иразходих го обаче и режима ми с часовете се развали.. Но поне се раздвижих добре и мисля, че достигам 2 литра течности за деня :P
Отговори с цитат
  #932  
Стар 20th March 2010, 22:22
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Хей rocksteady, я горе главата! Опитайте се да се наслаждавате на храната, а не да страдате след като сте се нахранили. elanor, на мен тези 52кг за твоя ръст ми се виждат нормални, всъщтност си на ръба на поднорменото тегло. Има ли нещо конкретно в тялото ти което те дразни - например широки глезени или колене, корем, липса на талия, широк ханш? Ако става въпрос за една проблемна зона, не е това начина да я премахнеш
Отговори с цитат
  #933  
Стар 20th March 2010, 23:53
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
elanor, на мен тези 52кг за твоя ръст ми се виждат нормални, всъщтност си на ръба на поднорменото тегло. Има ли нещо конкретно в тялото ти което те дразни - например широки глезени или колене, корем, липса на талия, широк ханш? Ако става въпрос за една проблемна зона, не е това начина да я премахнеш
Ами не точно, просто съм обикновено момиче, а винаги съм мечтала да бъда слаба :/ Миналата година, както споменах, успях да го постигна, но не по правилния начин, та сега това се опитвам да направя
Отговори с цитат
  #934  
Стар 21st March 2010, 08:25
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elanor
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
elanor, на мен тези 52кг за твоя ръст ми се виждат нормални, всъщтност си на ръба на поднорменото тегло. Има ли нещо конкретно в тялото ти което те дразни - например широки глезени или колене, корем, липса на талия, широк ханш? Ако става въпрос за една проблемна зона, не е това начина да я премахнеш
Ами не точно, просто съм обикновено момиче, а винаги съм мечтала да бъда слаба :/ Миналата година, както споменах, успях да го постигна, но не по правилния начин, та сега това се опитвам да направя
Демек сега се опитваш да постигнеш същото като миналата година ли ? Диагноза анорексия и 45 килограма,за които сама каза,че си изглеждала като скелет ?! Нещо взе да си противоречиш. Ако на 45 кг. си изглеждала като скелет,понеже сама каза,че кокалите ти тежат,то тогава мисля,че под 50 кг изобщо не трябва да падаш! Ма кой ме слуша мене То туй днешната младеж
Отговори с цитат
  #935  
Стар 21st March 2010, 09:22
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:
Първоначално написано от elanor
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
elanor, на мен тези 52кг за твоя ръст ми се виждат нормални, всъщтност си на ръба на поднорменото тегло. Има ли нещо конкретно в тялото ти което те дразни - например широки глезени или колене, корем, липса на талия, широк ханш? Ако става въпрос за една проблемна зона, не е това начина да я премахнеш
Ами не точно, просто съм обикновено момиче, а винаги съм мечтала да бъда слаба :/ Миналата година, както споменах, успях да го постигна, но не по правилния начин, та сега това се опитвам да направя
Демек сега се опитваш да постигнеш същото като миналата година ли ? Диагноза анорексия и 45 килограма,за които сама каза,че си изглеждала като скелет ?! Нещо взе да си противоречиш. Ако на 45 кг. си изглеждала като скелет,понеже сама каза,че кокалите ти тежат,то тогава мисля,че под 50 кг изобщо не трябва да падаш! Ма кой ме слуша мене То туй днешната младеж
Имах предвид, че съм постигнала слабостта не по правилния начин (с глад), а сега искам да отслабна здравословно. А това, че съм изглеждала като скелет, го виждам сега на снимките, тогава не мислех така
Отговори с цитат
  #936  
Стар 21st March 2010, 11:21
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Направих си алтернативен сладолед !!!!!!!!! Уффф, стана много вкусен.

Имах замразени малини и сложих малко лед, замразените малини, мъничка чашка мляко, малко подсладител .. после и 2 лъжици цедено кисело мляко, че ми се стори рядко .. СТАНА СТРАХОТНО !!

Отговори с цитат
  #937  
Стар 21st March 2010, 11:32
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
Направих си алтернативен сладолед !!!!!!!!! Уффф, стана много вкусен.

Имах замразени малини и сложих малко лед, замразените малини, мъничка чашка мляко, малко подсладител .. после и 2 лъжици цедено кисело мляко, че ми се стори рядко .. СТАНА СТРАХОТНО !!

[b]Jaynee[/b,звучи много вкусно и здравословно Бих го пробвала,но нямам сега продуктите под ръка За това днес излизам на разходка в това прекрасно време и ще ям пак някъде нормален си сладолед,било на Делта,Gelati,a дано има и Рафи вече,че така ми се е доял Milky Way
Отговори с цитат
  #938  
Стар 21st March 2010, 13:09
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Здравейте мили момичета
Виждам, че има много нови имена и това ме радва

Аз искам да се върна при вас след многократните боледувания и ще имам нужда от вашата помощ и съвети.
От 16 т.м. започнах да се храня уж по някаква схема. Само печена скумрия /без мазнина/ във форио като я овкусявам с малко праз и черен пипер, салата с лук, чесън и съвсем мъничко захтин. Разнообразявам с варени яйца.
Закусвам с филия пълнозърнест хляб /от домашната ми пекарна, та съм сигурна в него/ - дали е правилно вие ще кажете. Резултатът е само 1 нещастен килограм.

Моля, когато имате време дайте ми няколко примерни неща/менюта. Имайте предвид, че ходя на работа и си нося храна от вкъщи.
Благодаря ви!
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #939  
Стар 21st March 2010, 13:19
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

мауз, от 16ти до сега е минала една седмица ! Този "нещастен" килограм показва, че не е безрезултатен начинът ти на хранене.
Аз съм твърдо ЗА домашния пълнозърнест хляб !!! Браво ! Една филийка на ден си е абсолютно нормално и то сутрин ...

Мисля, че ядеш хубава храна, не знам в какви количества, но килограм за седмица не е "нещастно" Аз мойте 5 смотани кила си ги влача от месеци ...

Ще помагаме с каквото можем !
Отговори с цитат
  #940  
Стар 21st March 2010, 14:24
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

siseto90 и Piny, благодаря за милите думи. Наистина ще се стегна! Ще отслабна и ще изглеждам добре! Обещавам, че няма да се откажа

Понеже не са чак толкова много килограмите, които искам да свалям обмислях варианта да мина на НВД. Знам че някои от вас са се хранили по този начин и много ще се радвам ако ми помогнете с примерни менюта и съвети. Най-сложно ми е на закуска. Нямам представа какво да закусвам, защото нали въглехидратите се ядат на закуска, а аз като съм на НВД и не трябва да ям въглехидрати....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:27.