IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th September 2007, 14:26
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране упражнения за талията и...

Ей там е проблема. Кажете ми упражнения за стягане на областта в талията и ханша. "Спасителен пояс", май се казваше....Мразя гооооооооооо. Иначе свалям навсякъде другаде с комбинацията от диети и упражнения, но това място не се повлиява никак и защо - не зная...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th September 2007, 16:09
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Спазвай хубава диета от типа на НВД, а не тъпия глад и ще падне много лесно.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th September 2007, 16:39
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Спазвай хубава диета от типа на НВД, а не тъпия глад и ще падне много лесно.
Благодаря ти за отговора. От много години съм вегетарианка и имам проблем с този нисковъглехидратен режим, защото там наред със зеленчуците, преобладава и месото, а няма как да го употребявам. И става така, че три или четири дни на нисковъглехидратно хранене /но без месо/ се чувствам добре, а на петия направо не ми се става от леглото....чувствам ужасна умора, отпадналост, безсилие, апатия....направо ужас някакъв. Затова реших да пробвам с упражнения. Всъщност тях ги открих тук из форума, но проблема е диетата )) Пък в крайна сметка се касае само за 4-5 килограма, които не зная защо ги виждам в талията и ханша, въпреки, че не съм нито едра, нито закръглена ))
И да допълня, че дори не желая да се нарича диета, защото искам нещо такова да се превърне в начин на живот за мен. Диетите са тъпо нещо
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th September 2007, 19:04
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Диета = хранителен режим, но в последно време действително придоби много тъпо значение. Та по въпроса пробвай Равномерно-балансиран режим - 1.5гр въглехидрат, 2гр протеин и минимум мазнини на ден.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th September 2007, 19:28
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Та по въпроса пробвай Равномерно-балансиран режим - 1.5гр въглехидрат, 2гр протеин и минимум мазнини на ден.
за да не стане грешка само да кажа че това са стойности на килограм човешко тегло

пример: ако тежите 70 кг ----> 105 г въглех, 140 г протеин

мазнините е желателно да са в минимални количества, но също не трябва да се пренебрегват особено тези от животински произход

offtopic: Ceko, с този аватар продължаваш да ме депресираш по отношение на коремната ми преса
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th September 2007, 22:00
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swim_fan
Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Та по въпроса пробвай Равномерно-балансиран режим - 1.5гр въглехидрат, 2гр протеин и минимум мазнини на ден.
за да не стане грешка само да кажа че това са стойности на килограм човешко тегло

пример: ако тежите 70 кг ----> 105 г въглех, 140 г протеин

мазнините е желателно да са в минимални количества, но също не трябва да се пренебрегват особено тези от животински произход

offtopic: Ceko, с този аватар продължаваш да ме депресираш по отношение на коремната ми преса

Благодаря за уточнението! Точно се чудех какви пропорции да съблюдавам. А мазнините през деня се свеждат до съдържанието им в половин кофичка кисело мляко или парче обезсолено сирене. Е, в краен случай лъжичка зехтин към зеленчуците, защото пия мастноразтворимите витамини А и Е, които няма как да се усвоят без наличието на подобна среда. ) Това вегетарианство си е готино, но заради него се тъпча с витамини и започвам да си мисля, че те нещо скофтват частта от тялото ми в талията и ханша. Надявам се да се справя, без да получавам някакви подобия на хипогликемични кризи )
Спам: Секо, ама това твоята преса ли е? Направо нямам думи )
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th September 2007, 22:33
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

не се притеснявай за мазнините...животинските мазнини дори са полезни, но ти щом си си наумила да не ядеш месо...просто не знам как ще ги набавяш...киселото мляко и то ли е изключено във вегетарианство? - все пак идва от крава, която е животно ...абе странни птици сте вегетарианците...лишавате се от ред полезни храни

гледай да избягваш лошите мазнини - от чипсове, шоколадови изделия, абе всичко де що е в пакет и е шарения е бъкано с вредни мазнини и с прости въглехидрати, които ти се "лепват" веднага
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th September 2007, 23:48
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

хаха, ако това беше моята преса отдавна да съм в УСА и да правя доста пари Иначе моята през лятото я докарвам до приличен вид и по форма доста се доближава на тая от аватара ми, затова съм го сложил. А и да се вижда към какво се стремя все пак. По отношение на мазнините това което описваш е идеално. Само протеина не знам как ще го набавиш с тия треви, ама ти си знаеш. swim_fan мерси за помощта
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th September 2007, 17:18
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
хаха, ако това беше моята преса отдавна да съм в УСА и да правя доста пари Иначе моята през лятото я докарвам до приличен вид и по форма доста се доближава на тая от аватара ми, затова съм го сложил. А и да се вижда към какво се стремя все пак. По отношение на мазнините това което описваш е идеално. Само протеина не знам как ще го набавиш с тия треви, ама ти си знаеш. swim_fan мерси за помощта
Ами протеините ги набавям от млякото, сиренето и яйцата, които все пак, въпреки вегетарианството употребявам в разумни количества. Но скоро ми казаха, че е добре да се ориентирам към някакви готови протеини от аптеката /соев, млечени и още някакъв/. Така ще балансирам....няма друг начин ) Благодаря ви за отговорите. А пък на теб, ти пожелавам съвсем скоро такава преса, като от аватара ))
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th September 2007, 19:43
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Мерси за пожеланията. Обаче си купи суроватъчен протеин(не млечно-яйчен или соев понеже са боклук и товарят стомаха) само от марките Optimum, Universal. Имай предвид че опаковка от 900гр струва около 60лв. И не позволявай на търговците да те баламосват, че много го умеят това и говорят толкова глупости че няма накъде.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: упражнениязаталията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:27.