IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st May 2007, 19:54
d3ath_p3nalty d3ath_p3nalty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

не знам къде да си задам въпроса кОЛОЕЗДАЧИТЕ ДА ОТГОВЯРЯТ

Като караш колело не си ли правиш пръсците прекалено големи или това е само мое мнение"?!?!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st May 2007, 20:26
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3ath_p3nalty
не знам къде да си задам въпроса кОЛОЕЗДАЧИТЕ ДА ОТГОВЯРЯТ

Като караш колело не си ли правиш пръсците прекалено големи или това е само мое мнение"?!?!
Знайш колко колело трябва да караш??? та да ти пораснат Имат по-скоро широки бедра, но зависи.
При спининга на високи обороти се кара за маса, на ниски за сваляне. Затова и при тренировка се редуват, та всички да са доволни. 8)
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st May 2007, 20:28
d3ath_p3nalty d3ath_p3nalty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

OMG Сега схванах аз карам на някоя по-трудна скорост мнооого мерси
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st May 2007, 20:34
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

редувай ги. почни от по-лека, загрей. увеличи оборотите, направи няколко серии от 30 сек спринт и 1 мин нормално увеличи пак оборотите - коремни и ръце. постененно свали оборотите и пак спринотве. ръце и коремни карай леко до достигане на нормален пулс разтягане 8)
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st May 2007, 20:42
d3ath_p3nalty d3ath_p3nalty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Много мерси Ще го пробвам
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st May 2007, 20:46
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

И плажа е голям стимул. Да видиш жени на възраст с великолепно тяло и си 100 пъти по-зле от тях ми действа много на мен Не завиждам, а им се възхищавам. За мъжете няма много какво да кажа от 30-40 един да е по-така
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st May 2007, 20:53
anelusi anelusi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 28
По подразбиране отговорът ми е....

еми да влюбена съм...вече 7 години...в един и същ мъж...съпругът ми , но не това е причината,аз от почти 12 години си седях 55-57 кг,но последната година ни се наложи да живеем в друга държава,а там всичката храна беше доста калорична и неусетно наддадох.Сега съм доволна,че си върнах килограмите.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd May 2007, 07:07
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallina
И плажа е голям стимул. Да видиш жени на възраст с великолепно тяло и си 100 пъти по-зле от тях ми действа много на мен Не завиждам, а им се възхищавам.
И аз много се кефя на такива жени. Дават ти увереност, че и ти може да тяхната възраст да си като тях.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd May 2007, 08:10
anelusi anelusi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 28
По подразбиране

не допускайте да живеете с надеждата,че на тяхната възраст и вие може да изглеждате добре,като по възрастните добре сложени дами.Направете таке,че следващия сезон да сте с мечтаното тяло, а не чак на възраст.Удоволствието от постигнотото е стимул да поддържате добро телосложение, и лека полека ще свикнете да се контролирате-докато това не ви стане навик.Тогава ще сте много щтасливи-следващия сезон-тази година, а не след време...след години...направете го сега и не отлагаите за утре.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd May 2007, 08:38
anelusi anelusi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 28
По подразбиране

Относно карането на колело-не мисля,че може да станат големи прасците само от въртене на педалите,по скоро си е до конструкция и ген, ако майка ви или баща ви са с големи прасци малко вероятно е вас да ви отмине.На мен ми е кеф да карам колело и притеснението,че може да ми станат големи прасците не ме вълнува ама вообще,това удоволствие което изпитвам ,като "летя" по улиците и енергията,и качването на адреналина ...кефа от скоростното придвижване от едно място до друго не бих заменила с нищо друго.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОТСЛАБНАХ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:30.