IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th July 2007, 18:36
the_name_isnt_important the_name_isnt_important не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране Айде и аз да си кажа болката ;)

Здравейте!На 14 съм и тази година ме приеха в една от най-най-елитните гимназии в София.Много силно го исках,защото това ще бъде едно ново начало.Проблемът е,че за целта трябва да се променя и външно.Имам проблеми с всичко,за което можете да се сетите,но най-голямата ми болка са краката,тъй че най-много държа на тях.Обаче имам само 2 месеца до 15 септември,абсолютно никакви финанси(наш'те продължават да си мислят,че малкото им момиченце е "нормално" на тегло )за сметка на това имам безкрайно много свободно време,а и мотивация не ми липсва-обикновено съм в състояние да си наложа всичко.
Та,въпросът ми е можете ли да ми кажете някакви упрежнения,които мога да правя вкъщи,за които не ми трябват никакви уреди и по колко трябва да правя на ден,за да ускоря действието им?Много ще съм ви благодарна,ако ми помогнете!
(Благодаря,че си направихте труда да прочетете за поредната тийн драма =) )
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th July 2007, 21:10
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Мога да те поздравя за хъса само Разгледай, освен тук, и в "Женски фитнес" - там има много теми за крака и дупе специално, в които има и линкове. Спокойно ще можеш да си избереш упражнения, които да са хем удоволствие, хем ефективни. Айде, моме, успех
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th July 2007, 21:24
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

ами тичане сутрин на гладно и жадно , примерно е добро начало пък може и вечер да потичваш щом имаш много свободно време
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th July 2007, 21:46
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

на тази възраст без никакви диети....движи се повече и евентуално почни да бягаш по 30-40 минути рано сутрин като се наспиш не по късно от 10.30 обаче защото става мн топло или вечер след 19.30...пий повечко течности (наблягай на водата)и малко ограничи чипсовете и вафлите и ще си бомба за новото училище
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th July 2007, 17:44
the_name_isnt_important the_name_isnt_important не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Хехе,много благодаря за отговорите! Наистина и аз мисля,че тичането е добра идея.Единственият проблем са песовете,които в родния квартал са на глуници!
Аааа чипс не съм яла от хиляда години,виж вече сладките неща са ми голяма слабост,но мисля,че имам волята да се справя с нея!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th July 2007, 17:48
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

До 15 септември има предостатъчно време да се стегнеш много добре. И btw кое е елитното училище ?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th July 2007, 17:58
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

коремни преси , скачане на въже
http://zamunda.net/details.php?id=67742 ако си изтеглиш това ще си супер има доста полезни упражнения които се правят в къщи
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th July 2007, 20:26
the_name_isnt_important the_name_isnt_important не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря отново за отговорите!Непременно ще бъде изтеглено!
Специално да благодаря и на Nezinka!
А,може ли само да попитам дали освен нещата,които сте ми препоръчали помагат и нападите и българският клек?Има още няколко упрежнения,повечето препоръчани ми именно от Nezinka,които почнах да правя,но специално тия двете по неизвестни причини ми доставя удоволствие да ги изпълнявам!Някакси приятно е да чувстваш,че правиш нещо полезно!
И още за едно да питам,което го правя от малко повече време,но и то ме кефи:http://www.tialoto.bg/article.php?id=3891 за първото става въпрос.
Иначе училището е 1-ва АЕГ,макар балът да ми стигаше и за немската.Силно се надявам да времето до 15.9. наистина да е достатъчно!
П.П.:Държа само да отбележа колко съм учудена и в същото време очарована от хората в тоя форум!Напоследък имам чувството,че хората влизат във форуми само за да тъпчат чуждото право на лично мнение и да се заяждат,но вие ми вдъхвате надежда!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th July 2007, 23:44
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stivn
коремни преси , скачане на въже
http://zamunda.net/details.php?id=67742 ако си изтеглиш това ще си супер има доста полезни упражнения които се правят в къщи
Благодаря за линка!!!!
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th July 2007, 18:27
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

За цялостно стягане не са нужни стотици тъпи домашни упражнения, ами правилен хранителен режим, кадрио сутрин на гладно и методични тренировки в зала.

Честито за английската.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Айдеаздасикажаболката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:48.