IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th July 2007, 15:25
Shnur Shnur не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 96
Изпратете съобщение чрез AIM до Shnur Изпратете съобщение чрез MSN до Shnur Изпратете съобщение чрез Yahoo до Shnur
По подразбиране Лицеви и набирания...

Здравейте.От 1-ви август до 15-ти септември няма да мога да ходя на фитнес понеже ще започвам работа.Та съм си измислил една програма която да ползвам през това време за да не загубя форма.Ето я и програмата:
3 по 15 лицеви опори
3 по 8 набирания широк хват
3 по 12 лицеви тесен хват
3 по 8 набирания тесен хват (за бицепс)

Два или три пъти седмично ще тренирам така.Как смятате добре ли са подредени упражненията.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th July 2007, 15:31
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Лицеви и набирания...

Аз на твое място бих правил 4 серии лицеви опори до отказ, 3-4 серии кофички за гърди (тоест лактите да са в една мислена линия, а не успоредни), 4 серии набирания широк хват до отказ, 4 серии набирания тесен хват за бицепс, 4 серии тесни лицеви опори за трицепс, 4 серии тилни опори (не знам дали така би трябвало да се казва, но нещо като лицева опора но с главата надолу, подпрян на стена) за рамо.

Вероятно ще трябва да се раздели на 2 тренировката, защото всичко това е множко за наведнъж. Може би 2х2 ще е най-удачно.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th July 2007, 15:54
Shnur Shnur не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 96
Изпратете съобщение чрез AIM до Shnur Изпратете съобщение чрез MSN до Shnur Изпратете съобщение чрез Yahoo до Shnur
По подразбиране

Тежичка ми се струва твоята тренировка не е за мен.Но ако натоварвам така 2 или 3 пъти даден мускул по малко няма да го претренирам нали.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th July 2007, 16:56
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Според мен повече от 2 пъти седмично натоварване за мускул е много.

Аз ти предлагах - раздели описаните от мен упражнения на 2 отделни тренировки и ги извършвай всяка по два пъти седмично - така ще натоварваш всеки мускул по 2 пъти седмично.

Пробвай, ако са ти тежки - намали всяко упражнение с една серия.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лицевинабирания
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:14.