IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th September 2007, 11:26
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране как да тренирам за сваляне на кг.

Нормално ли е според вас да не свалям кг,когато спазвам диета и тренирам усилено-фитнес,аеробни упражнения и каланетика.а в същото време дрехите ми стават широки,а кантара не помръдва.62кг съм и съм висока 170см.Свалям най-много 3-4 кг на месец.Дали бъркам в нещо?Диетата ми се състои предимно от белтъци,пилешко филе и зеленчуци,храня се по рецептите на Майкъл Търман.Благодаря на всички компетентни предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th September 2007, 11:38
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

напълно нормално е, ако сваляш мазнини, а качваш чисто месце , т.е. мускули, те тежат повече от мазнините, нали знаеш. Ако това се случва с тялото ти поздравления, намерила си правилният начин.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th September 2007, 11:57
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Благодаря за отговора!Вече съм по спокойна,но ако скоро нищо не сваля,незам да не взема да се откажа
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th September 2007, 12:40
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

аааааааа не, ще ти се карам, никакво отказване, докато не постигнеш мечтаното от теб тяло, толкова си се старала и какво да се предадеш преди да си видяла в огледалото мечтата си осъществена, няма ли да ти е поне любопитно.Направи си снимки сега, и до тях си сложи такива на тяло, което се доближава до твоят идеал и ги замени с твои снимки когато постигнеш резултат , а после ги дай и тук, да те видим колко си готина,)))
хайде успех и никакво отказване
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th September 2007, 20:12
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

умееш да стимулираш!!!Ако всички имахме като твойта воля,сигурно нямаше да има какво да си пишем по форумите А между другото полезно ли е според теб да си определям един разтоварващ ден от седмицата,не че не мога и без него,но ми го препоръчват хора,които се занимават с програми!Според мен само заради психиката е добре,за да не му писне на човек и да се откаже!А за чаша червено вино вечер също четох доста мнения,че било полезно,даже има и такива диети,но си мисля,че на усилията,които полагам не си заслужава да си обърквам метаболизма!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th September 2007, 20:57
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: как да тренирам за сваляне на кг.

Цитирай:
Първоначално написано от impossible is 0
62кг съм и съм висока 170см.Свалям най-много 3-4 кг на месец.
е ти по колко искаш да сваляш?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th September 2007, 22:26
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране Re: как да тренирам за сваляне на кг.

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от impossible is 0
62кг съм и съм висока 170см.Свалям най-много 3-4 кг на месец.
е ти по колко искаш да сваляш?
и аз като го прочетох това много се учудих Това си е идеално , според мен нормалното е максимум 4 кг на месец...иначе то е ясно, че може и повече с някакви диети тип "5кг за 10 дни" и тем подобни, но не мисля, че трябва да се повтаряме отново колко е безсмислено бързото отслабване Всичко се връща след края на диетата, пък още по-лошото - даже и отгоре Така че 3-4 кг на месец, perfect
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st September 2007, 09:03
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Чаша бира, чаша вино или 30 гр. шоколад няма да попречат, по -добре си хапни, отколкото да се изнервяш.Незнам ти си знаеш най-добре, наблюдавай си тялото как реагира, ако не изпитваш нужда отлагай го във времето, обаче ако си решила режима ти на хранене да бъде по-дългосрочен увеличи калориите за да поддържаш килограмите, които искаш и веднъж седмично си хапвай каквото ти се яде или пие, което през другото време е "забранено''.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th September 2007, 09:15
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Момичета,лошото в цялата работа е,че след тези 4 кг не свалям нищо поне месец и това ми е основния проблем,затова си мисля,че бъркам в тренировките или храненето!Иначе 4 кг на месец са си супер,но поне да можех да ги свалям и на следващия!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th November 2007, 20:48
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдатренирамзасваляненакг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:08.