IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th September 2008, 13:22
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Сердев открива топлата вода...?!

Какво мислите за това, чудя се доколко е преувеличено и доколко вярно:
http://www.serdevsuture.com/offers.php?on=23
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th September 2008, 13:34
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Д-р Николай Сердев демонстрира в Италия собствен революционен метод в естетичната хирургия
мхм
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th September 2008, 13:52
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране Re: Сердев открива топлата вода...?!

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Какво мислите за това
Ами страницата е специално за него. Меко казано, не вярвам, но не мога да си обясня как все пак се развява по света и мира..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th September 2008, 14:48
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Д-р Сердев, наречен в Бразилия „един от бащите на естетичната Мини инвазивна хирургия”

БИХ казала бащата на макси инвазивната хирургия

Целият сайт е за него и правен от него

Няма какво да коментираме. И аз мога да се провъзглася за новата Мис България в някоя интернет страничка.
Иначе съм чувала че този лифтинг с конци при сердев давал добри резултати и от хора, лично уверили се за това с очите си.
Възможно е, но само с тези конци може само да се повдигне , но не и да се придаде обем на плоското д
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th September 2008, 17:22
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Гледала съм филм за него , много силно представяне му направиха . Направо да си промениш мнението за него .
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th September 2008, 21:20
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Кой е този филм, дива, интересно ми е. Аз съм виждала преди доста време едно предаване по тв Скат с него и някак си ме отврати...
Но наистина се чудя, това е най-най-оплювания пластичен хирург, и най-грандоманските хвалби. Направил си е някаква собствена асоциация, защото явно в Българска асоциация по пластична, реконструктивна и естетична хирургия няма място за него.

Преди време пак имаше някаква такава "новина", че българин е избран за председател на Американската асоциация на пластичните хирурзи (самия г-н Сердев, представи си) и тагава Chujdata изрови линкове и се видя, че нищо такова няма... темата

Мине се не мине някое врема и алее-хоп - още някоя новина за "Великия" Сердев..
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th September 2008, 05:33
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Гледах го частично , беше със субтитри на английски , но име не мога да ти кажа . Но може и точно частичното гледане да ми е създало " новата илюзия "
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th September 2008, 07:50
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

привет момичета.ще ви прозвучи невероятно но аз май точно в страницата на този хирург-инвалид....съжалявам ако съм много груба но съм прочела доста неща за поразиите направени от него....та точно тук обаче май открих причината за неуспешната операция пре мен-става въпрос за повдигане на бюста с конци-лифтинг шевове.мен не ме е оперирал Сердев а един италиански хирург.аз съм с надмускулни импланти.сега прочетах че при надмускулни импланти когато се прави такава операция трябва да се извадят имплантите и след това да се поставят нови подмускулно за да не се получат възпалениея и серозни изливи-точно това което се получи при мен....много странно .....не знам дали италианецът не го е знаел това .....в същност дано да не го е знаел,защото иначе ще си е направо престъпление...аз сега съм доста по добре-благодаря на Бог....малко увеличени са още лимфните възли но се надявам да спаднат съвсем....много целувки на всички
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th September 2008, 20:17
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Атина
привет момичета.ще ви прозвучи невероятно но аз май точно в страницата на този хирург-инвалид....съжалявам ако съм много груба но съм прочела доста неща за поразиите направени от него....та точно тук обаче май открих причината за неуспешната операция пре мен-става въпрос за повдигане на бюста с конци-лифтинг шевове.мен не ме е оперирал Сердев а един италиански хирург.аз съм с надмускулни импланти.сега прочетах че при надмускулни импланти когато се прави такава операция трябва да се извадят имплантите и след това да се поставят нови подмускулно за да не се получат възпалениея и серозни изливи-точно това което се получи при мен....много странно .....не знам дали италианецът не го е знаел това .....в същност дано да не го е знаел,защото иначе ще си е направо престъпление...аз сега съм доста по добре-благодаря на Бог....малко увеличени са още лимфните възли но се надявам да спаднат съвсем....много целувки на всички
Радвам се че сега си добре и също така че внесе малко светлина за тези "лифтинг шевове"
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th September 2008, 08:56
spirit2007 spirit2007 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 132
По подразбиране

възможно ли е всички да грершим за този "херувим и богопомазан ДОКТОР". прочетох какво пише в сайта, на всяко изречение го славословят този човек... сигурно има доста момичета, които ще се опарят, жалко...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сердевоткриватоплатавода
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:03.