IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st December 2008, 12:16
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Преди ме депресираха... обаче ми писна да гледам умрели физиономии и хора, които се събират само да ядат и да обсъждат работа, световни рецесии и прочие .
Забелязвам, че точно този тип не умеят да се забавляват.
Заради такива на мен младостта ми мина, съобразявайки се с техните желания. Да, да, ама не...тоя път не са познали...
good girl gone bad..
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st December 2008, 12:20
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DWP
Да, да, ама не...тоя път не са познали...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st December 2008, 12:23
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
.
Айде не се прави,ше изпиеш 3кила ракия през тва време,нема кой да заблуждаваш!

На мен ми е се тая през празничните дни...нормално е все пак...всяка година ги има!Малко се изнервям от постоянните песнички и мелодии ,многото ядене и това ,че се чуствам юзлесс като не съм ангажиран с работа няколко дни
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st December 2008, 12:25
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Дали не превъзлагате твърде много емоции за тези празници.

Самия факт, че се суетите по подаръци и покупки като задължение, излизайки от работа, непосредсвено със стреса на ежедневието, тоалети, пробни, опашки и т.н. ви натоварват предварително. Казвам го от опит, защото имам две жени в къщи, а познавам и други десетки, които се сдухват така като вас.

Първо се започва със списъците за покупки - кошмар за всеки мъж. Много пъти, съставянето на тези списъци, са ми вгорчавали кафето. След тях започва разбора, кой какво ще прави - ти отиваш там и там, купуваш това и това, връщаш го тук, след което правиш това и това, междувременно взимаш детето, караш го на урок, след това бързо ме вземаш и ме караш на другия край на града (естествено в най голямото задръстване) на Метро, и аз докато пазарувам ти можеш да смениш гумите, ама не се бави, че като те стрелна, трябва да дойдеш да ме вземеш от паркинга.....................и т.н. и т.н. пред празнични женски безумия и превъзбуди.

Да не говорим за превъзбудата от купуване на тоалет за всеки празник - убийствен навик, за всеки повод - нов тоалет. Да убеждаваш с часове някой, че не изглежда дебел в дадена дреха, да висиш като "преоценена луканка" с часове пред някаква пробна, и да подаваш дрехи и мнения, да се купи някой тоалет и после да се натяква постоянно, че не е направена правилната покупка, трябваше да бъде онзи втория. Не се ли набутахме с цената, сега да не ми загледаш телевизор, иди на тавана и свали незнам какво си, къде ще излизаш сега, аааа с приятелите на бира, те са безделници, нали е празник, ще чистиш, ще пазариш, ще висиш по опашки, той празника е затова....... абе мъж да не си.

И ако имаш глупоста да кажеш в този момент, че за теб празника не е това - ето ти и скандала....-Ами аз, дето се убих да чистя, да готвя, да мия.....неблагодарник такъв.
Даааа, когато един мъж иска просто да се отпусне преди и по време на празниците - става неблагодарник.

Ето за това хубавите празници и веселби стават тогава, когато не сме ви оставили време да прецакате всичко..... внезапно с изненада. Тогава се комбинира от стари тоалети, шопинга става набързо, без суетене.

Така че мили дами, май ви доставя удоволствие - да скроите един сценарий за празника, който после сами да провалите и да изкарате накрая мъжа виновен за всичко.

Може да има и изключения, но тези жени които познавам, са такива - до една!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st December 2008, 12:31
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

На мен въобще суматохата около празниците не ме сдухва защото не трябжа да правя нищо освен да си чакам подаръците и да се наслаждавам на празниците.еххххх че хубавооооооо!!!
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st December 2008, 12:44
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Познато ми е чувството, което те е обзело, gwen!
При мен обаче, се проявява непосредствено преди моя РД и на самия празник ми е минало.
А Коледа и Нова година винаги са били по-специални и явно традицията продължава. Още от началото на Ноември къщата е украсена..., подаръци купувам предварително, защото мразя да се напрягам в последния момент и да правя компромиси. Самата подготовка ми носи много като усещане. А ако падне и един сняг, картинката заспива...
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st December 2008, 13:06
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Сдухва ни не суматохата по празниците, а суматохата, която сами си създаваме.

Предпразнично, за мен се ходи по заведения, магазини, разходки пеша, боулинги и други забавления - нищо не трябва да се прави по задължение.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st December 2008, 13:20
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

[quote="misheto7"]
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
.И затова тази година съм отсвирила всички роднини и заминавам за Виена,за да си прекарам така както на мен ми харесва.
Искрено ти завиждам и мога само да ти пожелая да изкараш приказно.

Мише
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st December 2008, 13:37
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Изобщо не се сдухвам - даже чакам Коледните празници като малко дете .
Всичката тази празничност ,окраса и превъзбуденост на хората ни най - малко ме натоварват психически.С най- голямо удоволствие се впускам да избирам подаръци :P
Абе вече съм в коледно настроение и се кефундря максимално
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st December 2008, 13:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
На мен лично хич не ми харесва, като ми го дадат със закъснение, очаквам си го на празника
Ей оттам тръгна всичко... защосъм дала подаръка на детето преди Никулден - ми да си го носи, да имам време да го върна, ако не му стане като номер или просто щото така съм си решила. Не мисля, че съм го лишила от удоволствието и радостта. На самия ден ще получи и куп други подаръци...
Но това е винаги покрай празници - ние сме разделени, скарани заради несходство във виждането относно как трябва да се празнува...И това не може да регулираме вече пета година...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Самоазлисесдухвампредпразнично
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:44.