IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 1st December 2008, 14:00
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Гуени, Ник е написала на празника , а не предварително
И аз не одобрявам да се подаряват подаръци преди празника или пък със закъснение.Сега искаш да натриеш носът на мъжа си като види,че други те подкрепят и са на твоето мнение ли
Умна и готина си - седнете и си поговорете вкъщи
Знам ,че първите седем години в един брак са критични, ако се остиска на напъна ,може да продължи дълго .
Отговори с цитат
  #22  
Стар 1st December 2008, 14:02
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
И аз не одобрявам да се подаряват подаръци преди празника или пък със закъснение.Сега искаш да натриеш носът на мъжа си като види,че други те подкрепят и са на твоето мнение ли
Не, той дори няма да обърне внимание на подобна тема - той си следи само "Анален секс", "фантазирате ли докато..." и пр. Така че... Иначе не робувам на някакви норми и традиции кога трябва да го подаря - когато на мен ми е гот и имам желание да го направя
Отговори с цитат
  #23  
Стар 1st December 2008, 14:08
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Гуени, в такъв случай защо си помрачаваш настроението с норми и традиции - не се сдухвай Чакам те в "Анален секс"
Отговори с цитат
  #24  
Стар 1st December 2008, 14:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Гуени, в такъв случай защо си помрачаваш настроението с норми и традиции - не се сдухвай Чакам те в "Анален секс"
Щото оттам се намесиха и други неща и.... прерастват скандалите в гранде простотия.... пак поне и спомням откъде тръгна всичко
В аналната темичка мисля, че се изчерпах... бая компетенция, бая нещо "съм била"...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 1st December 2008, 14:33
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Аз също подарявам подаръците по рано, тоест почти веднага като ги купя. Не мога самия аз, да остискам до деня.

Това е защото искаме да изпитаме, възможно най рано, ефекта от радоста на лицето и на сърцето, която нашия подарък е донесъл.

Самия избор на подарък с мисълта за човека на който подаряваме - генерира хубави чувства и добри пожелания вложени в самия подарък. Подаръка е един вид амулет, който е събрал най-добрите ни пожелания и чувства към другия.

Не считам, че е важно кога е подарен подаръка - важно е уважението и изненадата!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #26  
Стар 1st December 2008, 14:39
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Не считам, че е важно кога е подарен подаръка - важно е уважението и изненадата!

Аз пък много си падам точно по суетенето,
пазаруването и приготовленията на празничната трапеза,
онези малки детайли, затова ги правят различни.
Може би защото години наред все работех по празниците
и ми беше много тъжно, че не мога да съм със семейството си.
А по организацията с мъжа ми все "на нож",Гвен не сте единствени,
но на нас, това не ни пречи да си прекарваме забавно.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 1st December 2008, 14:47
Аватара на franchi
franchi franchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 202
По подразбиране

Аз пък само подаръците за коледа оставям за самия ден, обикновено ги подарявам когато ги купя - веднага.
Суеверна съм.
Майка ми имаше позната, която купи подарък на сина си и го пазеше за рожденият му ден..., е така и не му го подари, остана си чисто нов, момчето загина в катастрофа.
__________________
350сс Иска ми се да крещя от кеф!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 1st December 2008, 14:50
Аватара на franchi
franchi franchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 202
По подразбиране Re: Само аз ли се сдухвам предпразнично...?

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Чудя се цялата тази суматоха около празниците не ви ли изтощава още преди да са дошли...?Празниците са хубаво нещо, но честно казано забелязвам, че аз лично се товаря емоционално (че и физически), повече отколкото ако случайно изникне повод за празнуване... Признавам си, макар някои да ме линчуват, че често ги чакам със свито сърце и изпадам понякога в стрес... Лично за мен по-сладки са моментите, които сами чувстваме като празници - тогава някак всичко ми идва отвътре - и подготовка, и желание, и настроение и...всичко... Тук не става въпрос дали почитате празниците - това за мен не подлежи на дискусия...Особено тези, в които децата ни с трепет очакват подаръци или рождените дни - в никакъв случай не бих си позволила да проваля нечие настроение, нечий ден... Но цялото това съобразяване покрай именни дни... покрай др. разни традиции - винаги ли се придържате към нормата...? И смятате ли, че е обида ако се подари подарък преди или непосредствено след празника...?
Обикновено преди празника ги подарявам, хич да не ти пука че ще те линчуват
__________________
350сс Иска ми се да крещя от кеф!!!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 1st December 2008, 15:15
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Впечатлих се от заглавието на темата, а се оказа, че доста СМЕ така - от няколко дни си мисля, че мразя точно тези празници Винаги съм се чувствала супер след 6-7 януари...
И подаръци мразя да купувам по задължение. Много по-хубаво ми е като харесам нещо и пожелая спонтанно да го купя.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 1st December 2008, 16:41
Аватара на АМАРЕНА
АМАРЕНА АМАРЕНА не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 113
По подразбиране

И аз се сдухвам много около празниците (особено около Коледа) ,когато се създава една такава излишна суматоха и леко пресилено усещане за празничност незнам дали само при мен се случва,но ставам супер нервна и заядлива около Коледа (не минава без да предизвикам някой скандал с баба ми обикновено)..... Тази година обаче нещата са малко по-различни Не ме интересува толкова празника ,отколкото да си видя моето момче Дори скоро се сетих ,че декември месец имало празници хаха
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Самоазлисесдухвампредпразнично
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:48.