IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th April 2009, 17:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

За омекотяващия тоник мога да потвърдя същото- и аз имах такъв проблем.
Между другото, Гуен, точно от тази серия Benefiance има една маска за очи в малки пакетчета, такива за една употреба, аз точно заради солариума съм си купувала няколко пъти, защото буквално ми се бяха издълбали бръчки около очите.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th April 2009, 18:07
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Олеееее....Апо, Шаркче.... крем, околоочен крем, тоник, маска...не ми се тегли чертата просто... Съвсем се шашнах... Но ви благодаря... навих се да я пробвам тая козметика
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th April 2009, 18:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ааа, ти да не мислиш, че аз мога да отделя ей тъй наведнъж пари за всички благинки Просто съм им фен вече 8-9 години и доста неща съм пробвала- отначало наблягах най- вече на почистващите продукти за лице, последните няколко години започнах и кремовете да пробвам, особено след като и аз се попрецаках доста с тоя гаден солариум
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th April 2009, 20:58
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Не знам дали има връзка с бременността и хормоните, но така зле никога не съм изглеждала в лицето...
Апо , не знаех , че си бременна :P
Дано всичко да е наред занапред .....Ще стискаме палци и ще чакаме само хубави новини от теб
Няма нищо по-хубаво от това , да носиш малко човече в себе си !!!
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th April 2009, 22:03
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Я кажете, има ли некво кремче и за кучета? Не искам да заприличам след некоя и друга годинка на шарпей http://www.pharmacy-bg.com/images/article/botox_3.jpg
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th April 2009, 23:12
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Още нямам бръ4ки но много оби4ам да се мацам с кремове и разни серуми.Фенка съм на Este Lauder -Idealist но гледам да сменям кремовете на няколко месеца .Eдинствения крем който никога не сменям е сънцезащитния сити блок на Клиник.Едно от условията да не се сбръ4каш рано е никви солариуми,излагане на силно слънце и слънцезащитен крем през цялата година.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th April 2009, 23:27
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

И аз мисля да си купя на Есте Лаудер цяла серия от кремовете до серума,ще ги купя от Италия и ще ви кажа цените,може би по-добре на лични да ви ги кажа.Гуен,ако искаш нещо от Италия,ще ти го взема,можеш да ми пишеш.Пиша го това ,защото повечето ми приятелки нямат много доверие на козметиката в БГ.
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th April 2009, 23:53
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stefi B
И аз мисля да си купя на Есте Лаудер цяла серия от кремовете до серума,ще ги купя от Италия и ще ви кажа цените,може би по-добре на лични да ви ги кажа.Гуен,ако искаш нещо от Италия,ще ти го взема,можеш да ми пишеш.Пиша го това ,защото повечето ми приятелки нямат много доверие на козметиката в БГ.
Е що на ли4на то всеки може да види цените в нета Аз ползвам само серума на идеалист и комбинирам с други марки кремове.
Между другото скоро бях 4ела 4е е правено някво изследване и се е оказало 4е от вси4ките рекламирани(скъпи) кремове за ''подмладяване'' единствения който наистина е имал ефект е този на Олей!Не знам дали тази марка я има в БГ но наистина са добри.

http://www.olay.com/
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th April 2009, 08:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Между другото скоро бях 4ела 4е е правено някво изследване и се е оказало 4е от вси4ките рекламирани(скъпи) кремове за ''подмладяване'' единствения който наистина е имал ефект е този на Олей! Не знам дали тази марка я има в БГ но наистина са добри.
http://www.olay.com/
И аз четох същото, докато ровех в нета по темата, но прочетох и в коментарите, че е вероятно да е някакъв маркетингов трик от тяхна страна или вид платена реклама... което съм склонна да вярвам донякъде...По ме интересуват впечатленията на жени, които са ползвали определена козметика и са доволни от нея.
Стефи, мерси, много мило, наистина... ако имам нещо предвид - може да се възползвам от предложението ти!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th April 2009, 09:12
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

След изказванията за Shiseido, още повече се зарибявам... Наистина тези кремове се ползват доста по-икономично.
Към вредата от UV лъчите бих добавила пушене, задимени места, НЕпиене на вода и мног, много други, които водят до повяхване...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кремовепротивбръчкиориентировъчницени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:14.