IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 8th November 2009, 18:32
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
А има и такива, които не са имали клишето "лошо детство", а са си били нормални, но са флиртаджийки и златотърсачки......или някакви там търсачки на нещо си
Именно, опредено не мисля, че може да да се тълкуват всички толкова еднакво... Да, сигурно на някои причината им е в нещастното детство и комплексите, ама има и много, които просто обичат да флиртуват и да се сексят и нито комплекси имат, нито търсят любов чрез секса и не знам кви други модели. Ако не ме лъже паметта, чисто биологично погледнато, желанието/нежеланието за секс беше свързано и с някви си хормони.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 8th November 2009, 18:36
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз познавам такива момичета, луди и забавляващи се нон-стоп, не са изкривени, просто така ги кара отвътре.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 8th November 2009, 18:56
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
А има и такива, които не са имали клишето "лошо детство", а са си били нормални, но са флиртаджийки и златотърсачки......или някакви там търсачки на нещо си
Именно, опредено не мисля, че може да да се тълкуват всички толкова еднакво... Да, сигурно на някои причината им е в нещастното детство и комплексите, ама има и много, които просто обичат да флиртуват и да се сексят и нито комплекси имат, нито търсят любов чрез секса и не знам кви други модели. Ако не ме лъже паметта, чисто биологично погледнато, желанието/нежеланието за секс беше свързано и с някви си хормони.
Евала за мнението И като добавка, това са жени които знаят какво искат и които не ги е страх да си го поискат и да го получат. Колко от вас ще си признаят тука, че е имало моменти, в които им се е искало да правят с някой нещо, но не са го направили, защото не би изглеждало уместно в момента или някой е щял да си помисли нещо лошо, или изобщо като цяло са си платили "данъка обществено мнение"??? Е, такива жени не си го плащат и им правя евала за това.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 8th November 2009, 18:57
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ама ти се иска да бяха повече тия женички,нали така ??
Отговори с цитат
  #65  
Стар 8th November 2009, 19:03
Аватара на LP_
LP_ LP_ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: Бургас
Мнения: 564
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Ама ти се иска да бяха повече тия женички,нали така ??
Това към мен ли?
Отговори с цитат
  #66  
Стар 8th November 2009, 19:10
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Да ве...
Майтапя се ,не се чуди...
Отговори с цитат
  #67  
Стар 8th November 2009, 19:57
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Не ме дразнят жени с подобно поведение. Хората сме си различни не само по външност, но и по ценности, темперамент, скрупули ... толкова ли е лошо това? Имам няколко такива приятелки и мога да кажа, че само с една от тях си развалих отношенията. Това стана, когато тя си позволи да се подиграе на едно друго момиче за това, че постоянно било влюбено и постоянно го били зарязвали, а ето видиш ли - тя може да има всеки мъж и досега никой не и бил шута. Тогава и се ядосах и и обясних, че тя явно не може да се види отстрани добре и затова коментира така...

Като се замислих сега май всичко опира до някакви страхове, комплекси и неудовлетворено либидо. И колкото и странно да звучи, според мен те постъпват по-достойно от тези, които си имат някой уж сериозен мъж, но при първа възможност кръшкат, стига да не ги хванат.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 8th November 2009, 20:25
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

дразнят ме много такива жени, много ги режа и контрирам
Отговори с цитат
  #69  
Стар 28th November 2009, 19:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
дразнят ме много такива жени, много ги режа и контрирам
Ми браво,на изчезване са такива хора.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Допадатливиженикоитохаресватпочтивсичкимъже
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:24.