IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th June 2014, 15:49
irinka00111 irinka00111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 5
По подразбиране Силиконов бюст

Здравейте! Искам да питам някои оперирал ли си е бюста в болница Вита при доктор Динев и доволен ли е от резултата? Той слага ли капковидни импланти моля ако има някои да ми пишееее.... благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th June 2014, 17:39
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Явно резултата от търсачката не се запазва и е изчезнал, но аз ще ти ги пусна по отделно темите. Много теми напуска, но така е като няма модератор във този форум !
Сега най-добре пиши във първата тема за д-р Динев и не пиши в тези които си напускала.
Дори заглавието не правилно, точно е него трябваше да сложиш и името на хирурга.


http://www.tialoto.bg/forum/showthre...BD%D0%B5%D0%B2

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...BD%D0%B5%D0%B2

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...BD%D0%B5%D0%B2
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th July 2014, 06:41
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Здравей, моя позната се оперира при него. Много е доволна, бюста й стана много красив и естествен. Единственото което ме притеснява, че този резултат ще е временен, тъй като поставя имплантите над мускулно. Успех!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th July 2014, 07:52
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Не е вярно, че поставя имплантите само надмускулно. Имам приятелка оперирана при него преди повече от 5 години и имплантите и са ПОДмускулно.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th July 2014, 20:35
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Мммного интересна тема. Досега никой не се беше сетил да говори за "силиконов бюст" тука.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th July 2014, 13:02
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз да поспамя темата... бех у гората на тийм билдинг и ми се разказа играта на "силиконовия бУст" (кажете го на глас да видите как мръснишки звучи само "силиконов бюст")

Некъв чичо (водач) ни опна 10 човека + един австриец (той не спада към човеците) да припкаме кат козички по едни чукари.... спускане около 3 часа и още един час вървене по равно без начертан маршрут.... 15 километра. Спускането беше ужасТ... склон над тебе... под тебе скали и рекЪтЪ е некъде долу и само като погледнеш ш'ти изскочи сърцето.... и само си виках малеееееееее ей ся ми изпаднаха сисите


Подозирам, че идеята на шефа беше да ни попилее у дебрите на родопите, НО ние оцеляхме!!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th July 2014, 13:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз да поспамя темата... бех у гората на тийм билдинг и ми се разказа играта на "силиконовия бУст" (кажете го на глас да видите как мръснишки звучи само "силиконов бюст")

Некъв чичо (водач) ни опна 10 човека + един австриец (той не спада към човеците) да припкаме кат козички по едни чукари.... спускане около 3 часа и още един час вървене по равно без начертан маршрут.... 15 километра. Спускането беше ужасТ... склон над тебе... под тебе скали и рекЪтЪ е некъде долу и само като погледнеш ш'ти изскочи сърцето.... и само си виках малеееееееее ей ся ми изпаднаха сисите


Подозирам, че идеята на шефа беше да ни попилее у дебрите на родопите, НО ние оцеляхме!!!!
хахаха всеки път, когато правя нещо по-екстремно първата ми мисъл е " ей са ако падна ще ми пукнат силиконките"
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th July 2014, 13:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Шоке тва беше страшно! Еле па за пишман туристи, които не слизат от колите...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th July 2014, 14:29
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Шоке тва беше страшно! Еле па за пишман туристи, които не слизат от колите...
Подозирам, че е било много хард. Шефа викаш ... той не беше с вас, нали?
Аз покрай малкия имам тренинг с планините, но и аз с моите малки импланти - тичам надолу по пътеката държейки ги. И като изскочи някой насреща кой знае какво си мисли. Обаче дреме ми ...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th July 2014, 14:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Мммного интересна тема. Досега никой не се беше сетил да говори за "силиконов бюст" тука.
Нали? Как си, Лина?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Силиконовбюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:44.