IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 9th December 2008, 17:03
Mil81 Mil81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Toчно сега си видях ТАНИТАта и съм много ентусиазирана. Препоръчвам този лекар горещо. Толкова лека не съм се чувствала отдавна!


Лично аз останах много доволна от индивидуалния подход на Д-р Платников. При мен имаше резултат. Без да се ограничавам свалих и задържах почти 7 кг.

Д-р Платников
Тел. 0888453037
МЦ Черно Море
Варна
www.platnikov.com
Отговори с цитат
  #62  
Стар 9th December 2008, 17:45
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Разкажи повече.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 12th December 2008, 11:44
Mil81 Mil81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 3
По подразбиране повече

След първоначалната консултация Д-р Платников ми изготви съобразена с моя тип меню, което наистина ми помогна. Той работи индивидуално, включвайки някои аюрведически принципи- типа ми, подходящите храни за мен, не само калоричността им, но и вличнието им върху цялостната ми обмяна.

Когато имах нужда, се обаждах с въпроси. Наистина липсваше елемент на ограничения или крайност и затова съм толкова буквално учудена и радостна, че свалих килограмите.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 3rd February 2009, 14:57
Аватара на miss_iv
miss_iv miss_iv не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mil81
Лично аз останах много доволна от индивидуалния подход на Д-р Платников. При мен имаше резултат. Без да се ограничавам свалих и задържах почти 7 кг.

Д-р Платников
Тел. 0888453037
МЦ Черно Море
Варна
www.platnikov.com
Здравей,
къде се намира кабинета му? Незнам какво е това МЦ Черно море за колко време свали тези 7 кг?
Отговори с цитат
  #65  
Стар 21st May 2009, 16:04
megipavlova megipavlova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 1
По подразбиране

Нека и аз изкажа своята голяма благодарност към д-р Генова - София, тел.9899914. От този форум взех нейните координати и останах изключително впечатлена от метода й на работа, както и от самата нея - като ЧОВЕК и лекар! Горещо я препоръчвам на всички, които имат килограми в повече и се мъчат чрез глад и диети да свалят килограмите си, да повишат самочувствието си! Губите си времето, килограмите се трупат, допълнително болестите се увеличават!Килограмите в повечето случаи са от болести, а не от храна! Обърнете се към специалист за помощ!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 3rd January 2010, 14:03
Аватара на geri.etoile
geri.etoile geri.etoile не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 54
По подразбиране

Казвам се Гергана Трифонова, специалист по спортно и диетично хранене, биолог, медицински представител на фармацефтична фирма.
Режимите които правя не Ви държат гладни, не изписвам никакви хранителни добавки.
Не смятам, че е редно да подлагам здрави хора на излишни тестове. Ако имате нужда от намаляване на теглото, това обикновено се решава с балансиран хранителен режим. Няма да Ви лишавам от нито една хранителна група. Тренировките и храните които препоръчвам са лесно изпълними от работещи хора! Разбира се с малко желание
Аз самата работя сутрин от 8 вечер до 18 ч. И съм цял ден на крак.
Когато се видите с мен, няма да ви давам схема без възможност за избор и няма да Ви кажа "Купете си тези добавки за 100 лева и ще сте супер".
Това от което имат нужда жените е малко подкрепа, вкусен режим, съобразен с индивидуалните хранителни особености, възраст, тегло, цел и активност. А също много усмивки, желание и търпение! За желаещите- http://tzaia.blogspot.com/
__________________
http://tzaia.blogspot.com/
Отговори с цитат
  #67  
Стар 27th January 2010, 15:51
emona emona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Аз нямам нужда от отслабване , но имах нужда от консултация по хранене и ходих при док. Милена Петкова в ДКЦ - 7 в София. Помогна ми да реша проблема с червата и съм изключително благодарна. Тел. за записване е 0886004190. Разбрах, че прави и режими за отслбване.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 11th February 2010, 21:07
dimi dimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Aсеновград
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте.Аз съм Дими и съм на 14 години.Моля, някой да ми препоръча диетолог, защото съм наистина объркана, а наистина имам нужда.Писах на скайп-а на д-р. Симеонов, но кажете вашето мнение, при кой е най-добре да отидя? Благодаря предварително
__________________
Живота не струва нищо, но и нищо не струва колкото живота (:
Отговори с цитат
  #69  
Стар 15th April 2010, 07:41
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

Здравейте, относно Симеонов. Аз бях при него.Направи ми режим. Да, прави еднотипни режими на всички. Не е правилно да го наричате лекар, тои не е такъв. Не спазвам режима му - имам проблем и не мога да спазвам режима му- само суха храна. Аз лично не съм доволна. А и това,което окончатено ме отказа беше,че започна да ми говори за силата на съзнанието, да правя разни упражнения,за да се харесвам.Даже ми показа упражнение, с което ще си махна диоптара. Това окончателно ме отказа.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 8th January 2012, 12:55
valyvali valyvali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Казвам се Валентина Валентинова. Д-р Генова, София! Това е лекарката, която бих препоръчала! Преди година и половина бях за първи път при нея с невероятните 102 кг. Днес, мога да се похваля, че съм само 78 кг., но продължавам! Най-важното е, че се чувствам страхотно, че се радвам много на моите две деца! Необичаен подход и метод, поне за мен, която съм ходила не при един и двама от известните диетолози! И до ден днешен продължавам да си комуникирам с нея, и да ходя при нея на 6 месеца, и да се радвам отново на живота! Благодарна съм на майка й, че е родила ЛЕКАР и ЧОВЕК! Много рядко срещани в днешно време, много....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Диетологадреси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:33.