IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 8th January 2007, 17:06
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

зинерита не е за заличаване на петна
Отговори с цитат
  #32  
Стар 8th January 2007, 19:45
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mlc
ааам аз искам да попитам примерно когато съм стиснала някоя гадна пъпка и тя започне вече да се свива и минава,дали има някакво мазило с което да ускоря този процес на заздравяване
има разни изсушаващи кремчета - най-евтиният вариант е "Здраве"..мои приятели са доволни от изсушаващия стик против пъпки на vichy от серията normaderm..едно време и на орифлейм имаше някакъв подобен стик с чаено дърво, не знам дали той вече не е изчезнал...а друг лесен начин е да забъркаш миниатюрно количество хума с розова вода и да сложиш солиден слой върху пъпката, като го оставиш да престои цяла нощ
Отговори с цитат
  #33  
Стар 8th January 2007, 22:33
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
И аз ползвам Зинерит. Не съм забелязла да излизат двойно пъпки, доволна съм от ефекта.
А някой ползвал ли е ProActiv? Сестра ми е изпратила тази козметика от Канада. Там всички звезди я ползвали, много била добра. И като се разрових открих, че има и БГ сайт който я предлага -http://www.proactiv-bg.com/default2.asp.
Обаче не знам дали ще е добра, сега като си получа колета ще пробвам и ще пиша
Не, че звездите я ползват, а звездите участват в рекламната кампания.Има голяма разлика.Братовчедка ми ги използваше и не остана много доволна.Според мене са си най-добри Clinique u Neutrogena.Даже в сайта на Neutrogena си пише, че действа по-бързо от Proactiv.Ама това си е мое мнение де, има различни кожи и различни причини за акне, може на теб да ти подейства по-добре.
П.П. и аз съм в Канада
Отговори с цитат
  #34  
Стар 8th January 2007, 22:38
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

Аз вече започвам да се отчайвам Пробвала съм какво ли не.До сега никога не съм имала такива проблеми с пъпки...излизали са ми по 1-2 преди цикъл.Не знам от какво се появиха това лято обаче направо ме измъчиха Нищо не помага.Попринцип въпреки че съм с мазна кожа се мажех с хидратиращия крем на Dove.Много бях доволна,но ми свърши а дойде и лятото и реших че ми трябва някакъв друг по подходящ крем.И въпреки че знам че от Avon не трябва да си поръчвам кремове за лице си харесах един летен със защитен фактор и така нататък,но не ми беше добре с него..не можеше да ми попие.После реших да си взема този на Дева с витамин С но и той не беше както трябва.А пропуснах да отбележа че още след крема на Ейвън имах пъпки.Не се оправиха с никой крем.Взех си на Българска роза-Карлово кремче...никаква промяна.Пак се върнах към Dove но явно вече беше късно...Пъпките бяха много.Мазах ги с какво ли не и хумата не помагаше.Пих Тетрациклин и се мажех с Далацин Т и продължавам да се мажа пак нищо не става.С крем Здраве се мажа с някакъв за акне и нищо.Направо не мога да разбера какви са тези пъпки че не с повлияват от нищо.Днес си купих Акне аут дано поне това да помогне.И на всичкото отгоре тази година имам бал и да съм с пъпки...не ми харесва идеята
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12th January 2007, 17:41
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Аз пих Роакутан 4-5 месеца и се оправих. Обаче е доста скъп и не е за всеки джоб. Е, от време на време ми излиза по някоя, ама смятам че е нормално...няма да се самоубивам заради някакви пъпки я 8)
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th January 2007, 23:33
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

С моите пъпки пък се случи нещо странно.....изведнъж се скриха почти всички останаха само 1-2 и червените петънца от другите.В сравнение с това което беше...сега направо не мога да си позная кожата.Въпроса е само до кога ще продължи това.Колежка на майка ми и казала че си изчистила лицето от много кофти акне с някаква лазерна терапия.Някой чувал ли е за такова нещо?Аз нямам чак акне така че сигурно ще ми помогне.
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th January 2007, 08:55
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

българка и при мен се случи същото цяло лято бях с едни ужасни пъпки които се появиха ей така,ходих по козметици,направих 3 химични пилинга и пак нищо и изведнъж просто се скриха,само дето белези ми бяха останали,но от последния химичен ми изчезнаха почти
Отговори с цитат
  #38  
Стар 16th January 2007, 09:21
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

При мен белези няма...кеото не е никак зле.Само се надявам това състояние на кожата ми да се задържи до бала.Че ще ми е много "забавно" ако пак се случи същото точно преди него Аз ще продължавам да си се мажа с кремчето Акне аут и дано помогне
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #39  
Стар 25th January 2007, 15:01
ego ego не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: sofia
Мнения: 14
Изпратете съобщение чрез ICQ до ego
По подразбиране стафилококи

аз цял живот имам проблемна кожа, но досега се справях някак си с фон дьо тени и други помощни средства. при последното почистване при козметик обаче новата ми най-добра приятелка - козметичката петя почти извика от ужас, че съм имала стафилококова инфекция. според нея стафилококи имал всеки, но когато били над 0,7 нещо си, ставали пъпки и така ... цял живот или докато не се изследвате за бактерията и не си биете ваксини. не вярвам много в самозванци, но все пак днес отидох в единствената лаборатория в софия, която откривала стафилококи чрез кръвен тест. намира се близо до Плиска в сграда без стъкла, където се разхождат бездомни кучета, така че не възлагам големи надежди. все пак ще опитам и ако има ефект ще ви дам координати. козметичката ми твърди, че вече доста хора са минали по този път и ефектът бил шеметен. няма нужда да казвам, че тя е над 30 и има шеметно хубава кожа.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 25th January 2007, 21:12
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

ефект от изследванията?
или от какво?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:10.