IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 25th February 2007, 20:00
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

момичета, този път вече съм убедена, че имнамерих унищожителя. казва се face and body scrub na MD Formulations. аз го ползвам вече 2 седмици и сечувствам прекрасно. кожата ми се е изчистила много, освен това я оставя гладка и блестяща, защото си е скраб. намерих го при моята козметичка. най-тъпото е че след като се влюбих вече в този продукт тя приятно ме изненада с новината че спирали да го внасят, защото бил прекалено скъп. 40лв???? с дългогодишна борба като моята и 100лв са нищо. а това наистина действа мамка му! и съм много тъжна. ако някой е чувал или ползвал този продукт нека сподели, защото ще се пристрастя в скоро време
Отговори с цитат
  #52  
Стар 25th February 2007, 20:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

http://www.mdformulations.com/
Я виж тук кое точно искаш и кажи, май знам един салон, където има техни продукти, ако го открия, ще ти купя (нали те обичам)
Отговори с цитат
  #53  
Стар 25th February 2007, 21:03
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Много добре, това са отлични новини, забелязвам, че все повече фирми са налучкали формулата дето наистина действа
И аз се боря с години, за първи път намирам ефективни продукти. Може и аз да си взема от този скраб, щом действа
Аз от проактива съм супер доволна също, обаче това на Neutrogena, което е подобно се оказа, че още не се внася в БГ Поне така ми казаха в аптеката. Става въпрос за ето това: http://www.neutrogena.com/acne.asp?m...ne&subVal=acne
Моля ако някой знае къде се продава да каже!
Иначе пак ще трябва да поръчвам отвън
Отговори с цитат
  #54  
Стар 25th February 2007, 21:42
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Така и не разбрах кое на Neutrogena го няма тук. Ако е това за акне - има едно подобно - On-the-Spot Gel. Ползвала съм го и съм много доволна. Първо се намазвах в AcneOut и после с това.П
Понеже никой не е писал тук нищо от сорта ще кажа, че има едни китайски маски...Купувам ги от магазин на пресечка на Пиротска. За няколко пъти са, на типа на мокрите кърпи, потопени във течност, изрязани във формата на лицето. Има за всичко. Да си призная бях доста скептична, но тия китайци...
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 26th February 2007, 20:00
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Много добре, това са отлични новини, забелязвам, че все повече фирми са налучкали формулата дето наистина действа
И аз се боря с години, за първи път намирам ефективни продукти. Може и аз да си взема от този скраб, щом действа
Аз от проактива съм супер доволна също, обаче това на Neutrogena, което е подобно се оказа, че още не се внася в БГ Поне така ми казаха в аптеката. Става въпрос за ето това: http://www.neutrogena.com/acne.asp?m...ne&subVal=acne
Моля ако някой знае къде се продава да каже!
Иначе пак ще трябва да поръчвам отвън
мила и двете ги има. аз ги имам-купих си ги от аптека "Гален" на патриарха и витошка
Отговори с цитат
  #56  
Стар 27th February 2007, 00:41
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

ААА добре, значи и аз ще ходя там.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 3rd March 2007, 01:08
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Много добре, това са отлични новини, забелязвам, че все повече фирми са налучкали формулата дето наистина действа
И аз се боря с години, за първи път намирам ефективни продукти. Може и аз да си взема от този скраб, щом действа
Аз от проактива съм супер доволна също, обаче това на Neutrogena, което е подобно се оказа, че още не се внася в БГ Поне така ми казаха в аптеката. Става въпрос за ето това: http://www.neutrogena.com/acne.asp?m...ne&subVal=acne
Моля ако някой знае къде се продава да каже!
Иначе пак ще трябва да поръчвам отвън
мила и двете ги има. аз ги имам-купих си ги от аптека "Гален" на патриарха и витошка
Ако може да ми пишите каква цената на Neutrogena,ще съм ви благодарна.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 3rd March 2007, 13:56
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Ами да ви кажа аз още не съм намерила Neutrogena-ta. Ходих в една аптека Гален, ама беше свършило всичко от серията
Засега никъде не съм успяла да намеря тази нова серия с технологията Microclear. http://www.neutrogena.com/microclear/products.asp
Аз държа точно на нея, понеже е на същия принцип като Proactiv, а от него съм направо свръх доволна, дано не прозвучи като реклама, no Проактива е супер ефикасен, вече нямам нищо по лицето, а се боря с години, мога да напиша книга за всички кремове, процедури и прочее, които съм ползвала.
Та засега си ползвам Проактив, но си мисля, че е добре, ако Неутрогена е на същия принцип да ги редувам, за да не привиква съвсем кожата.
Иначе Проактив е 119 лева за цялата серия от 6 продукта, а за Неутрогена не знам. Някой е намерил може да сподели колко струва например тази серия:
http://www.neutrogena.com/ProductsDe...roductLineID=1
На нея пише, че действа по-бързо от Проактив даже.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 3rd March 2007, 17:54
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena1781
Ако може да ми пишите каква цената на Neutrogena,ще съм ви благодарна.
ами около 10-15 лв всяко. мисля, че е много приемливо. но сега ме учудате като казвате е ги няма в гален. ще проверя в още една много снабдена аптека и пак ще съобщя,надявам се приятна вест.
milena127, за този, втория ти линк - не съм я виждала тази серия в България. не могат ли да се поръчат онлайн, защото изглежда много обещаваща?!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 3rd March 2007, 19:35
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
Цитирай:
Първоначално написано от milena1781
Ако може да ми пишите каква цената на Neutrogena,ще съм ви благодарна.
ами около 10-15 лв всяко. мисля, че е много приемливо. но сега ме учудате като казвате е ги няма в гален. ще проверя в още една много снабдена аптека и пак ще съобщя,надявам се приятна вест.
milena127, за този, втория ти линк - не съм я виждала тази серия в България. не могат ли да се поръчат онлайн, защото изглежда много обещаваща?!
Проверете в аптеките на Кауфланд,аз от там си купих маската 2в1 и крема за мазна и проблемна кожа на Neutragena,но аз ги купих от Хасково.Цената на маската е 10.50,а на крема 12.Нямаха от тази тройната серия която е като проактива,и нея знаеха.Ако някой има информация за нея нека пише.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:32.