IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th April 2006, 09:39
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране Рекорди на лежанка в залите ви?

Я тука споделете какви са рекордите по лежанка единично вдигане в залите ви
При нас се провеждат често турнири , затова ще променян резултата тук от време на време (дано)

За сега рекорда е 205кг.

А на най-много повторения със собствено тегло - рекорда е на същия човек и е 38х100кг.
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th April 2006, 15:01
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Тук в Австралийските зали, билдuри колкото искаш, такива мускули имат, дет и в БГ на снимка несuм виждал, ама като дойде до сила.... хич ги няма; Почти не виждам някой да прави клек, апuк още несuм виждал да правят мъртва тяга; на лежанка пък повече от 110 несuм виждал, ама то щот тук 'химията' забранена, в истинският смисъл на дyмата, и то май това доказва твърдението на Явор... ок и аз се присъединявам към 99_те%


Ама докато си бях в БГ, в Силистра: най много съм вujдал

----190кг----

/апuк едно 'съседче' високо 165, тегло 65-68, възраст 16 бутна 160кг!!!/ Ама тук си има ГОЛЯМА доза .... health food ....


мафия това за 38пuти 100кила много добре!!! Наскоро гледах Мр.Олимпия 2005, та там имаше такова състезание също, човека койото спечели бутна 55пuти
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th April 2006, 22:16
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

При нас най-чудното е , че момчето което спечели и 2-те дисциплини на турнира преди 9 месеца претърпя много тежка злополука и лежа в болница бая време - но пък евала му правя за волята и ентосиазма и за отрицателно време се въстанови и на 3-ти Март постигна тези резултати 8)

Той ми се явява един вид учител...и с негова помощ се надявам в близките години и аз да се боря за някои добри постижения
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th April 2006, 10:17
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

В нашата зала вдига известният Боби Ангелов - Мечката - редовен участник в състезанията за най-силен мъж.

За гърди съм го виждал най-много с 210, ама имайки предвид че това не е в някакво специално участие, без специални ризи и т.н. си е прилично.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th April 2006, 00:26
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

В нашите и в повечето официални турнири "тениските" вече са забранени
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th April 2006, 05:35
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Аз да питам само, c какво ти помагат тези 'ризи? Aз съм виждал по състезания/нещо ги 'завързват' много здраво, или нещо подобно../ ама немога да си обясня с какво ти помагат?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th April 2006, 10:52
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Тези ризи не са просто парче плат. Те са доста стегнати и еластични. Представи си един много дебел и мощен ластик, който се опъва докато сваляш щангата. Много ясно, че като тръгнеш да буташ нагоре ще ти помогне. Допълнително фиксира движението и няма риск да бутнеш леко накриво.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th April 2006, 20:15
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

....pomaga ти до 20% сила - така викат Иначе нооо гадни рани прават тия "тениски" заеби
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st May 2006, 15:28
Lucifer Lucifer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 17
По подразбиране

по залите в които съм ходил 180-190кг ....а mairo не е прав че заради химията нямат тав големи резолтати ... и щом няма там химия защо казваш 4е били мн яки :P мн ме съмнява из съм чист на 16 години и 110 кила единичка мога
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st May 2006, 16:30
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Аз като имах впредвит 'яки' исках да кажа големи и релефни мускули! А ако си мислиш че не може да постигнеш сyпер тяло без стероиди много грешиш - имам приятел тук които е 85кг професионален 'НАТyРАЛЕН' билдuр без никви стероиди!!!

А и казах че тук много много не бyтат от лежанка, правет го с дuмбели ама те дuмбелите до 60кг, ...правят си серииите и толкова, немога така да преценя колко им е маха!

А и повечето хора тук не се стремят към силови постижения...........

Вика6 си на 16 и бyташ 110, а колко кила си?

Викаш че не било от химията - наистина много зависи и от вида на тренировките и особенно билдuрите дето съм Gи виждал тук неправят силови тренировки и постиженията им не са кой знай какви, като направиш сравнение с големината им;

А и един пример - моят приятел които споменах по горе се състезава и постижението my на лежанка е около 160кг -на 22 години, 85кг и както казах не взема стероиди, а в един от горните си постове бях споменал zа едно сuсетче от БГ дето на 16години, 65-68kg си бyташе също 160кг............
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Рекординалежанказалитеви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:02.