IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 10th February 2010, 14:58
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Ами разбира се че не е добре... милинки и кроасани- това е нечувано просто. Ама както искат, зарежи.

Аз си купих пак гъби и се чуда какво да ги правя. За днес съм планирала омлет с гъби, преди ядох супа от зеленчуци и гъби... ама има още доста от тях... идеи?
Отговори с цитат
  #512  
Стар 10th February 2010, 15:11
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Аз си правя много вкусни печени гъбки...Даже днес щях да си правя Измивам ги,махам им пънчетата,нареждам ги в тавата(която отдолу е намазана с малко масло) и им слагам в дупчицата на всяка гъбка по малко масло.Много малко Пъхам ги във фурната и като ги изкарам са направо божествени
Отговори с цитат
  #513  
Стар 10th February 2010, 15:23
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Аз от години не ям масло обаче... става ли да им сложа малко сирене вместо маслото?
Отговори с цитат
  #514  
Стар 10th February 2010, 15:31
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Краве масло ли не ядеш? Ами не аз имах предвид да сложим съвсем мъничко,ама съвсем мъничко,защото иначе стават много сухи...Не мисля,че сиренето ще има същия резултат.Може да сложиш олио в тавичката отдолу и да пробваш без масло въобще,но не знам как ще се получи...Ако искаш си сложи сирене,ама то ще се подхожда ли? Айде,пиши ако го направиш да ми кажеш дали е вкусно,че може утре да го пробвам,ако е хубаво!
Отговори с цитат
  #515  
Стар 10th February 2010, 15:32
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Но мен ако питаш пробвай го първо без мазнина или сирене върху тях,само на тавичката-може да няма чак такава разлика :P
Отговори с цитат
  #516  
Стар 10th February 2010, 15:33
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

blinblin, и аз я чета тази тема за 90 дневната диета, но след като прочетох за деня с пица, торта и банички и незнам си какво и се отказах дори да си мисля за нея. Иначе идеята за разделно хранене много ми допада, но някакси не виждам нищо разделно в парче пица и баничка (за тортите да не говорим). Не ми се вписват в идеята за здравословно хранене. Не че не бих хапнала за рождения си ден, ама през 3 дни да се търча с торта, не мерси.


И понеже си представих какви биха били реакциите, не се намесих да пиша на онова 14 годишното дете... милото ..

И сега по темата малко:

Днес ми е въглехидратен ден и пак ям елда. Да питам, това може ли да го ползвам примерно да си пълня чушки ? Много ми е интересно дали ще стане и дали има нужда от някаква обработка преди печенето, защото обикновения ориз има.
Отговори с цитат
  #517  
Стар 10th February 2010, 15:34
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Може да пробвам с малко вода отдолу за да не стане сухо... благодаря за идеята- аз все ги варя тия гъби, за печене не съм се сетила. Ще кажа какво се е получило после
Отговори с цитат
  #518  
Стар 10th February 2010, 15:36
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

matin, с пресните плодове ме съмнява да имаш проблем - може и от 1-ви ден, но не прекалявай, трябва постепенно да излезеш от режима. Прегледай пак предния ми пост и помисли - дали случайно в 1-ви и 2-ри ден има жито? Сушените - зависи от количествата. Най-добре малки такива, но примерно аз ги почвам от 2-ри ден...

Писал съм ти: "салата с малко сложен въглехидрат или малко протеин" и "салата + ...", т.е. "малко хляб, млечните продукти, яйцата"...

За солта не мога да ти дам точен отговор - сигурно и тя подобно на другите храни. Защо ти е толкова важно да има сол в супата?

blinblin, Sine Qua Non - вие да не сте се пенсионирали. Струва ми се, че постоянно циклите в тези тема
Отговори с цитат
  #519  
Стар 10th February 2010, 15:39
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

mindbender, в момента съм в сесия, навън е кучи студ и има снежна виелица, какво друго да правим освен да се пенсионираме пред компа питам аз
Отговори с цитат
  #520  
Стар 10th February 2010, 15:41
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
blinblin, Sine Qua Non - вие да не сте се пенсионирали. Струва ми се, че постоянно циклите в тези тема
Затворила съм се вкъщи да уча по литература тези дни и през 5-10 минути влизам да видя какво става,та да си почина малко... Толкова и научавам от Атанас Далчев.Мътно ми е като за световно
Jaynee,спомням си,че на опаковката пишеше,че може да се замества в яденетата,обаче не знам от каква обработка има нужда
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:35.