IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 6th February 2007, 20:06
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Е тук най-сетне заваля сняг.
__________________
http://www.help-eli.org/
  #542  
Стар 6th February 2007, 20:10
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seadd
хей,Мадагаскар...личи ти ,че си завършил право в СУ 8)
Още не съм завършил,евентуално след 2 месеца ще се похваля.
  #543  
Стар 6th February 2007, 20:11
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Е,айде ,чакаме след 2 месеца да сепохвалиш тогава...
  #544  
Стар 6th February 2007, 20:13
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Ок,после започваме да съдим докторите ви. Ще валят пари...8)
  #545  
Стар 6th February 2007, 20:29
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

по Дискавъри дават MYTHBUSTERS...ще правят опит в камера с вакуум и налягане /имитирайки разхерметизиран самолет/ дали ще гръмнат силиконови импланти
  #546  
Стар 6th February 2007, 20:32
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Цитирай:
ще правят опит в камера с вакуум и налягане /имитирайки разхерметизиран самолет/ дали ще гръмнат силиконови импланти
За жалост или радост нямаше ефект!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
  #547  
Стар 6th February 2007, 20:35
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

за радост бе, много ясно мацки, спокойно можете да се гмуркате, и да летите със самолети
  #548  
Стар 6th February 2007, 20:46
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
по Дискавъри дават MYTHBUSTERS...ще правят опит в камера с вакуум и налягане /имитирайки разхерметизиран самолет/ дали ще гръмнат силиконови импланти
О, гледала съм го няколко пъти, имаше и други опити. Нямаше шанс да гръмнат изобщо.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
  #549  
Стар 7th February 2007, 01:13
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Дългичо е щото не всеки кибичи като нас по цял ден във форума.

Относно организацията, кво имаш в предвид? На някои дето спамиха съм им пратил ЛС да не го правят, макар да е написано много ясно,а и ти също си един от тях и немисля че точно ти имаш извинение за това, ти които учиш право! Относно датата, не е толкова голяма темата и може бързичо gа разбереш кое какво е, ако те интересyва!
Относно гласyването до лични, това беше в началото докато обсъждахме как да се гласyва и решихме че "отворен" ще е по добре, и така и го направихме! Никoй не е пращал ЛС щото всичи изглежда са разбрали само ти не! Абсолийтно всичи гласове съм показал, дори и тези които не са в 1,2,3 ...
Няма добра организавия, ако искаш ще се организирам на бързо и ще те махна от някои категории в които си спечелил в които както казах преди че не е чесно спрямо някои други!

Както виждам завърсваш скоро, и мога да ти кажа че да говориш са те наyчили но на кyлтyра изглежда не са.
__________________
  #550  
Стар 7th February 2007, 01:40
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mairo
Дългичо е щото не всеки кибичи като нас по цял ден във форума.

Относно организацията, кво имаш в предвид? На някои дето спамиха съм им пратил ЛС да не го правят, макар да е написано много ясно,а и ти също си един от тях и немисля че точно ти имаш извинение за това, ти които учиш право! Относно датата, не е толкова голяма темата и може бързичо gа разбереш кое какво е, ако те интересyва!
Относно гласyването до лични, това беше в началото докато обсъждахме как да се гласyва и решихме че "отворен" ще е по добре, и така и го направихме! Никoй не е пращал ЛС щото всичи изглежда са разбрали само ти не! Абсолийтно всичи гласове съм показал, дори и тези които не са в 1,2,3 ...
Няма добра организавия, ако искаш ще се организирам на бързо и ще те махна от някои категории в които си спечелил в които както казах преди че не е чесно спрямо някои други!

Както виждам завърсваш скоро, и мога да ти кажа че да говориш са те наyчили но на кyлтyра изглежда не са.
Виж сега,критиката е градивна и няма нужда да обиждаш. Знаеш,че на обиди се не връзвам и изобщо спазвай добрия тон,както аз го правя! Със заплахите също се успокой,защото и от това не ми пука.

1. Целият първи пост с правилата е написан неясно и е ТВЪРДЕ и най-вече ИЗЛИШНО усложнен. Думата "номинация" е ползвана неправилно. Номинира се нещо,за което вследствие ще се гласува. В твоите правила номинации = гласове.
2. Сроковете са КРАЙНО дълги. Конкурсът се точи цял месец.
3. За спама в темата никой нищо не ти казва,още повече че не пречи. Гузен негонен бяга.
4. Това дали са пращали ЛС-та ние няма как да знаем,а липсата на гласове в някои категории дава поле да се смята,че има глас. Пак липсва уточнение.
5. След промяна в срок или правило,това е нужно да се поясни в поста с Правилата за да е ясно! Вика му се актуализация на Правилата. При положение,че си пропуснал да го направиш е неуместно да се сърдиш,че някой не те е прочел.
6. На базата на същата логика ако си решил да ме дисквалифицираш (което е доста странно,при положение,че вече е гласувано) би трябвало да добавиш в Правилата,че под "година" се има предвид календарна година,а не година от старта на конкурса И все пак доста странно решение след като имаш предвид кой даде идеята. Но ти си организатор - заповядай. Аз ни най-малко ще се стресна. Това,че ти ще речеш "Мадагаскар е аут" по никакъв начин няма да ме направи по-малко новак на годината,или провокатор,или каквото още беше...
7. Няма значение кой колко кибичи във форума. Един такъв конкурс се прави за седмица-десет дена. Аз вече не помня за кой съм гласувал.
8. Желаеш ли да ти покажа как се правят такива конкурси за да знаеш догодина,или тогава пак ще е същата мацаница?
9. Конкурсът беше изцяло ЛИШЕН от ШОУ именно заради твоите правила да участват всички потребители (без кандидатури и заявяване на желание,но и без показно). Нямаше снимки,нямаше изявления,нямаше конкуренция.

ПП: пак ти казвам съвсем сериозно - критиката е градивна,а съветът е следния: не се хващай вбъдеще с подобни организации. Не са силната ти страна. Казва ти го човек,който е приятелски настроен към теб.
Уф,ай лека. Днес що нещо изписах...

P.S.>
Цитирай:
Първоначално написано от mairo
И следващият път чети правилата!
Абре,младеж...По-кротко. Какви са тези удивителни,какви са тези заповеди? Говорим си само,обсъждаме конкурса. Ти как рече и отсече...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:22.