IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 7th February 2007, 02:35
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Във поста където се започва ВТОРА ЧАСТ е написана датата, както казах преди темата е малка и нее трyдно да се види! Относно "... на годината" всичи които са гласyвали за ТЕБ са получили ЛС че става дyма за 2006!

Щом виждаш толкова грешки къде беше в началото на конкyрса? Много ясно написах в темата ти и в говорилня мисля, че ако някои има няккви предложения да ги даде и ще се обсудят! Къде беше ти, защо тогава не го видя това? както казах липсва ти кyлтyра малко и него приемай като убида, можесе да дадеш някакви препоръки тогава.

Да ти беше този който даде идеята за конкрс. "МОЯ, ТВОЯ" ти така ли ги делиш, никъде не съм казuл че кнкyрса е "мои'", на всичи е, въпросите са дадени от потребители, всеки можеше в нчалото да си изрази мнение .... Относно Някои от категориите, цялостен принос или като най полезни, като 1ви Конкyрс си вклиy4ва всичо от 2004 насам, за тези в " ... на годината" става дyма за 2006 само.

това което виждам е че се упражняваш/практикyваsh в спорене тyк във форума, наистина като учеsht право това ще ти трябва, но не си карай практката тук plzzz.

наychи ce също как са използват цитатите

невиждам защо да нe слагам "!" след като си 'виновен'
__________________
  #552  
Стар 7th February 2007, 03:02
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Трудно се учи нощем. Време е за нова почивка.

Цитирай:
Първоначално написано от mairo
Относно "... на годината" всичи които са гласyвали за ТЕБ са получили ЛС че става дyма за 2006!
Аааа,значи ти още отначало им казваше да не гласуват за мене,ама те...Абе жени: ти им говориш,те тяхното си знаят
Цитирай:
Първоначално написано от mairo
Щом виждаш толкова грешки къде беше в началото на конкyрса? Къде беше ти, защо тогава не го видя това?
Бях още нов,а като съм нов си трая. Вече не съм.
Цитирай:
Първоначално написано от mairo
както казах липсва ти кyлтyра малко и него приемай като убида, можесе да дадеш някакви препоръки тогава.
Разбира се,че не го приемам като обида,макар да е казано с цел обида. Не съм фен на културата. Предпочитам да си казвам каквото мисля и когато дадена работа не е свършена добре ставам критичен. Деликатността и културата са за гейовете. Не бих се заел да те критикувам ако не бяха страшното много дразнещи удивителни и изключително слабата организация. А и това,че ти мисля доброто и направо те съветвам: не се захващай с организации.
Цитирай:
Първоначално написано от mairo
Да ти беше този който даде идеята за конкрс. ... на годината" става дyма за 2006 само.
Значи идеята моя,ама аз няма да участвам? Е хубаво:принципно съм навит,ама да имаше шоу. А то нямаше. Целия конкурс беше за да си погъделичкат самолюбието потребителките,а единственият хубав ефект е,че получиха признание неколцина заслужили потребители. Жалко,че заслугите им останаха скрити на фона на "Кибик на форума","Най-голям досадник","Най-сънувана съфорумка" и прочие булшитс. Още отначалото ти предложих да отделиш сериозните категории от глупавите,но ти се направи на чукнат. Сега питаш що нямало предложения.
Дадох ти и линк към такива конкурси,които съм организирал в много по-големи форуми,но едва ли и там си погледнал.
Цитирай:
Първоначално написано от mairo
това което виждам е че се упражняваш/практикyваsh в спорене тyк във форума, наистина като учеsht право това ще ти трябва, но не си карай практката тук plzzz.
Пак ми даваш тон в живота,младеж. Практиката на споренето няма нищо общо с правото. Едното е работа,другото правя за кеф. Гледам да споря с интелигентни хора и в случая с теб съм убеден,че си такъв. Затова и ти пиша. Може да го приемеш като комплимент. За съжаление си много младичък и ти липсва опит в признаването на грешките.
Цитирай:
Първоначално написано от mairo
наychи ce също как са използват цитатите
Това явно е заучена забележка,защото цитатите винаги съм ползвал правилно. Куотвам на няколко етажа само в спамерските теми и то за да е ясна нишката на разговора.
8)
ПП: Забравих още веднъж да те поздравя за упоритостта и желанието. Знам,че хвърли доста труд и ми е малко гадно да да бъда критика (по принцип обичам лошите роли),но вярвай ми: за добро е.
  #553  
Стар 7th February 2007, 04:59
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
... Аааа,значи ти още отначало им казваше да не гласуват за мене,ама те...Абе жени: ти им говориш,те тяхното си знаят ...
На тези които съм пратил ЛС може да кажат дали съм споменал nicka ти! Единственето което съм им написал е че няколко от въпросите за които са гласyвали се отнасят за 2006.


Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
... Бях още нов,а като съм нов си трая. Вече не съм ...
Кое те направи стар, 1 месец и 300+ поста ли?


Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
... Значи идеята моя,ама аз няма да участвам? ... ти предложих да отделиш сериозните категории от глупавите ... Дадох ти и линк към такива конкурси,които съм организирал в много по-големи форуми,но едва ли и там си погледнал ...
А аз както ти отговорих, аз не ги деля на "сериозни и глупави" и затова не го направих. В по голямата си част Форума е да се обсъждат мнения и въпроси относно "тялото", та немисля че категории от сорта на '10' са глупави!!! Направи си както казваш "твои" конкyрс кво се ядосваш тука, там нали пyскаха снимки!? И никoй не е казул че не неможе да участваш, във всичи катеории които не се otnasqty за календарната 2006 могаzhe da 'ychastvash' ..... В сминки също може да участваш, ти сам ги бойкoтира ....

Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
... За съжаление си много младичък ...
Това че на теб ти са израстнали косми по пишката с 2-3 години по рано от мен, не ме прави чак толкова млад!


Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
... Това явно е заучена забележка,защото цитатите винаги съм ползвал правилно ...
А за цитата не е заyчено нищо, поствал си целият ми пост като няма никакви други постове pomezdy, нямаше нужда да го правuш, подразбира се че отговаряш на мен!

МЕрси че си ми коригирал pr. грешки :P
__________________
  #554  
Стар 7th February 2007, 07:09
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз съм абсолютно съгласна с Мадагаскар
....затова и не участвах в "конкурса"........
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #555  
Стар 7th February 2007, 08:16
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Цитирай:
мадагаскар написа:
... Бях още нов,а като съм нов си трая. Вече не съм ...
Кое те направи стар, 1 месец и 300+ поста ли?
Интересно
П.П. не спамя просто ми хареса мисълта на момчето...
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
  #556  
Стар 7th February 2007, 09:30
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Ти не се сравнявай с Мадагаскар,той поне като говори казва нещо
  #557  
Стар 7th February 2007, 09:36
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jedira
Ти не се сравнявай с Мадагаскар,той поне като говори казва нещо
  #558  
Стар 7th February 2007, 09:38
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Цитирай:
Кое те направи стар, 1 месец и 300+ поста ли?
Не,прекараното време тук и събраните впечатления.
Акцента беше на това защо тогава съм си мълчал. Не го измествай. Темата започна да прилича на примитивно заяждане.

А това "кога са ми израснали косми по пишката" пък ИЗОБЩО не е обект на разговора ни,който има за цел да е сериозен и най-вече (за теб) - почучителен.
Останалите издребнявания,относно цитати и пр. приемам като някакъв първичен защитен рефлекс. Няма да ги коментирам.
Изобщо всичко останало,което си казал са вариациии на тема "Как да се донаакам по-сериозно".

Този спор става вече безпредметен! Прочети си пак забележките ми,ама този път изпий една чаша кафе преди това.
  #559  
Стар 7th February 2007, 09:39
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Да бе изведнъж стана и ти много компетентна та дами забраниш да говоря
тук вземе да те цаним за един модератор та направо дами триеш мнението Jedira
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
  #560  
Стар 7th February 2007, 11:16
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

не мога да не споделя тази снимка с вас. http://snimka.bg/photo.php?photo_id=2136384
Каква лоша майка съм
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:23.