IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2871  
Стар 10th April 2015, 10:14
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ge_Ta, би ли казала кокло точно е стойността на хемоглобина.
Отговори с цитат
  #2872  
Стар 10th April 2015, 11:49
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

хемоглобин 113
еритроцити MCV 69.8
MCH 22.8
PCT 0.002
LDH 114
всичко това е под нормата и съответно на морфология е написано че имам лека хипохромия
аз цял живот съм с нисък хемоглобин но явно е гледал и другите показатели че са ниски

в вторник ще отида на хематолог и ще видим какво ще каже
ще ви държа в течение

а имплантите са ми 370MX ,само това знам
висока съм 166 52кг..сега гърдите са ми доста увиснали..след раждането..чашка B съм..
много харесвам малки и повдигнати..но доктора ми каза че няма как да стане слес като съм с начален старт..и за да не правя допълнително обиране на кожа и т.н. ще сложи малко по големи от такива каквито искам..
имам му вяра...но най юе успокоява това ,че след като се видят на повечето момичета им малеят..
Отговори с цитат
  #2873  
Стар 10th April 2015, 15:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Кое те притеснява, по принцип ниския химоглобин, или това да не окаже влияние на операцията?
Ако е второто не се тревожи, аз живея с химоглобин около 95.
С такъв ме и оперираха.
Отговори с цитат
  #2874  
Стар 10th April 2015, 20:23
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

..и аз раждах с 95 хемогл...винаги съм била с нисък..и да имам анемия..но.факт е че при минимум 115 а аз имах 114..малко да бях хапнала спанак или пийнала желязо предишния ден щях да съм ок.какво ли не съм оперирала...секцио..ринопла тика..аборт...операция за коеркция на зрение.махане на нокът( което на фона на всичкото изброено беше уникално ужасна болка..и 6 години по късно още я помня)
и съдейки по вашите постове би трябвало да не ме боли кой знае колко
Отговори с цитат
  #2875  
Стар 10th April 2015, 20:27
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Кое те притеснява, по принцип ниския химоглобин, или това да не окаже влияние на операцията?
Ако е второто не се тревожи, аз живея с химоглобин около 95.
С такъв ме и оперираха.
мен нищо не ме притеснява..доктора не иска да ме оперира преди да направя още допълнителна консултация с хематолог..все пак всички работим и моите отсъствия..я за този преглед ..за онзи..сегса отново..после отпус..после не ме закачайте че ме боли..някак не ме карат да се чувствам ок в работата
Отговори с цитат
  #2876  
Стар 10th April 2015, 21:16
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

аз родих със 75 хемоглобин, никакви проблеми или последствия съм нямала от това.
Според мен се обади на доктора и му кажи, за това, което написа и тук, че цял живот си била с нисък хемоглобин, че това ти е е N-тата операция и т.н.
Не виждам какво ще му помогне консултацията с хематолог, нито си му първия случай, нито последния с нисък хемоглобин, това е толкова разпространено, а и твоят не е чак пък толкова нисък.
Кой ще те операра, извинявай ако си писала, но не помня.
Отговори с цитат
  #2877  
Стар 14th April 2015, 14:09
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Какво се случва? аз като едно типично блонди даже не разбрах смисъла на тея конспирации и лами и реклами...уоревър...
За мен 370 е много,но щом лекарят препоръчва и казва,че ще еп о-добре от повдигане, то тогава трябва да му се довериш. Смятам, че той има доста по-реална преценка. Както вече разбрахме от предните страници, очевидно самите кубици дори с еднакви стойности, стоят различно на всяко момиче.
Аз моите ги разходих за 2 път по бански тази почивка. доволна.
Отговори с цитат
  #2878  
Стар 15th April 2015, 08:54
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
Какво се случва? аз като едно типично блонди даже не разбрах смисъла на тея конспирации и лами и реклами...уоревър...
За мен 370 е много,но щом лекарят препоръчва и казва,че ще еп о-добре от повдигане, то тогава трябва да му се довериш. Смятам, че той има доста по-реална преценка. Както вече разбрахме от предните страници, очевидно самите кубици дори с еднакви стойности, стоят различно на всяко момиче.
Аз моите ги разходих за 2 път по бански тази почивка. доволна.
хаха, Канари, не се мъчи да разбереш, защото критиките нямаха никакъв смисъл. Обвиняват Лилиана в реклама на Ильо, а тя въобще не е оперирана при него и си е доволна от нейния си хирург. просто признава и харесва работата на Ильо, както и аз харесвам работата на Пеев, на Заякова....нищо че съм оперирана при Ильо. Тук в този форум, според мен, всеки трябва да си изказва мнението - позитивно, негативно, за хирурзи и други процедури, с точните им имена, за да може да си помагаме ефективно. Няма място и замисъл за реклами, ама айде де.
Отговори с цитат
  #2879  
Стар 15th April 2015, 10:24
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Хематолога констатира че съм годна за операция..и сега следва операцията в вторник 21ви..
после ще кажа как е минало
след тези празници..козунаци и агнешко май гърдите сами си ми пораснаха..а освен тях и други части на тялотохихи
при Стоянов съм
Отговори с цитат
  #2880  
Стар 21st April 2015, 07:30
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Ау, Ге_та, успех днес! Да пишеш като се пооокопитиш. че ти си била лесна,щом от козунак са ти пораснали, аз що боза през живота си изпих, и хапчета, и отвари, нищо не помогна
А относно Ильо, че то 95% от оперираните са при него...за ква реклама говорим, ясно е, че няма нужда от такава...
Ние пък бяхме в болница с децата и аз вече официално вдигам, нося и свалям, нямаше как. 2 месеца след операцията би трябвало да няма последствия, или поне никакъв дискомфорт не усещам вече.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:50.