IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3141  
Стар 11th May 2013, 11:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

А въобще не се оплаквам. Ако трябва ще спя закачена и на закачалка, но циците не си ги давам за нищо на света вече. Обожавам си ги. Дори вече като гледам здрави естествени гърди са ми някак прекалено меки-силиконовите започнаха повече да ми харесват.
Отговори с цитат
  #3142  
Стар 11th May 2013, 12:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
А въобще не се оплаквам. Ако трябва ще спя закачена и на закачалка, но циците не си ги давам за нищо на света вече. Обожавам си ги. Дори вече като гледам здрави естествени гърди са ми някак прекалено меки-силиконовите започнаха повече да ми харесват.
АУууу,все едно себе си чета.Това е чудесно :*
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3143  
Стар 11th May 2013, 13:42
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

А мен като ме боли нещо все на СиСите го отдавам...все те са ми виновни "милите"
Отговори с цитат
  #3144  
Стар 11th May 2013, 21:19
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
А мен като ме боли нещо все на СиСите го отдавам...все те са ми виновни "милите"
и аз така
Отговори с цитат
  #3145  
Стар 12th May 2013, 09:13
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Дори вече като гледам естествени гърди са ми някак прекалено меки-силиконовите започнаха повече да ми харесват.
Абе то и аз така, ама все си мисля, че на пипане естественото е къде-къде по-Убаво.
Отговори с цитат
  #3146  
Стар 12th May 2013, 12:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Абе то и аз така, ама все си мисля, че на пипане естественото е къде-къде по-Убаво.
На мен вече не ми харесва естественото, прекалено меки ми идват, някакси като пихтия. Моите са ми идеални на пипане. А и на хората, които ме пипнаха да видат какво е ,повече им хареса моето. Всички ги предупреждавам преди да ме опипат, че са по твърди от естествените и всички ми казват, че им харесва повече, имали усещане за здрава и стегната цица. А и ходя на танци и като ги гледам там естествените момичета как им подскачат грозно гърдите, а моите си стоят мирно и кротко. Е аз съм със спортния сутиен де, но и без него го няма това голямо клатене.
Въпрос на вкус си е, но специално на мен силиконовите гърди повече ми харесват и на пипане и на визия. Разбира се, говоря за добре направени силиконови гърди.
Отговори с цитат
  #3147  
Стар 12th May 2013, 12:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
А и ходя на танци и като ги гледам там естествените момичета как им подскачат грозно гърдите, а моите си стоят мирно и кротко. Е аз съм със спортния сутиен де, но и без него го няма това голямо клатене.
Шоки, аз даже имам спомен, че на танците слагаш и втори сутиен? Или това е било в началото - от страх? Ох, страшна работа сме ... Аз вкъщи си правя упражнения + танци (че на танците като се развихря какво става - друсане и чудо), освен това и навън тичам като ми скимне (много обичам да тичам; детска история ) и затова хич и не искам по-големи. Как Ша са оправям с тях ... я да си ми е мирна главата.
Отговори с цитат
  #3148  
Стар 12th May 2013, 13:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Инче и аз съм като теб, обичам да тичам. В къщи също правя разни упражнения. Въобще, аз съм силно спортна натура. На танците, в началото от страх,слагах спортния сутиен и отгоре обличах стегнат потник, сега вече си ползвам само спортния.
И вече съм в мир със себе си - не искам по-големи. Много си ги харесвам и мисля, че това е точния размер за моята фигура.
Отговори с цитат
  #3149  
Стар 12th May 2013, 15:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
И вече съм в мир със себе си - не искам по-големи. Много си ги харесвам и мисля, че това е точния размер за моята фигура.

Ето това да се чува от всички!
Отговори с цитат
  #3150  
Стар 12th May 2013, 17:41
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Май само аз и Шоки в този форум сме в мир със себе си
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:58.