IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3181  
Стар 17th May 2013, 13:48
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

[QUOTE=vanessa01; преди време беше постнала снимки тук и това, което видях много ми хареса, Според мен гърдите ти са чудесни и симетрични.[/QUOTE]

vanessa01, много благодаря...

Последно редактирано от tyning : 17th May 2013 на 18:58
Отговори с цитат
  #3182  
Стар 17th May 2013, 17:44
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Не ми сля , че точно ИС , би направил карикатура от мен , сега съм с 500
и са ми наистина малки , това е ...
ако искам едър / не огромен / бюст , ще трябва да нося големи кубици ...
просто физиката ми е такава ...
Тунинг, подкрепям. И то аз дето не съм цицоман, ама хич. Щом ИС е казал, че може и 700, значи може (специално в твоя случай; не че е меродавно). Иначе аз на твое място бих изчакала - поне да минат 5-6 години, но това съм аз, не ти.

Последно редактирано от ina.ina : 17th May 2013 на 17:51
Отговори с цитат
  #3183  
Стар 17th May 2013, 19:02
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Тунинг, подкрепям. И то аз дето не съм цицоман, ама хич. Щом ИС е казал, че може и 700, значи може (специално в твоя случай; не че е меродавно). Иначе аз на твое място бих изчакала - поне да минат 5-6 години, но това съм аз, не ти.
по принцип си много права , че може да си ги понося... обаче съм много вироглаво... и ся си мисля то след 5 , 6 години вече ще съм трета възраст , тогава може и да не ми се иска да съм с големи
Отговори с цитат
  #3184  
Стар 17th May 2013, 20:08
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Тунинг, точно затова ти написах да се замислиш за този кубик, защото след време може да не се възприемаш с такава визия. Аз също харесвам големи гърди, но знам как изглеждат 700сс на жена 160 и въпреки цицоманията ми , това ми идва леко неестетично. Ти си знаеш най-добре. Според мен ако разшириш малко основата на импланта( не знам колко е в момента, но сигурно е малка, защото май беше ултра висок профил), тогава ще имаш по-пищен бюст. Каквото и да решиш ти желая успех, а сега трябва не да се обвиняваш , а да се радваш на гърдите ти , защото са страхотни.
Отговори с цитат
  #3185  
Стар 17th May 2013, 20:19
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Тунинг, точно затова ти написах да се замислиш за този кубик, защото след време може да не се възприемаш с такава визия. Аз също харесвам големи гърди, но знам как изглеждат 700сс на жена 160 и въпреки цицоманията ми , това ми идва леко неестетично. Ти си знаеш най-добре. Според мен ако разшириш малко основата на импланта( не знам колко е в момента, но сигурно е малка, защото май беше ултра висок профил), тогава ще имаш по-пищен бюст. Каквото и да решиш ти желая успех, а сега трябва не да се обвиняваш , а да се радваш на гърдите ти , защото са страхотни.
точно това искам , да си увелича основата и от там ще дойде големия кубик
Отговори с цитат
  #3186  
Стар 17th May 2013, 20:27
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Да, мила , това може да стане и със среден или висок, не ултра висок профил. Един среден профил 550 сс ще ти стои супер, като основата ше ти е със сантиметър по-широка. Говоря наизуст, но погледни таблицата на макган и помисли над параметрите. Не всичко е кубици, аз съм с 400сс анатомични и са ми Ок като обем, но също ми се иска да разширя малко основата.
Отговори с цитат
  #3187  
Стар 17th May 2013, 20:39
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Да, мила , това може да стане и със среден или висок, не ултра висок профил. Един среден профил 550 сс ще ти стои супер, като основата ше ти е със сантиметър по-широка. Говоря наизуст, но погледни таблицата на макган и помисли над параметрите. Не всичко е кубици, аз съм с 400сс анатомични и са ми Ок като обем, но също ми се иска да разширя малко основата.
Може ли снимки на лични ...
Отговори с цитат
  #3188  
Стар 17th May 2013, 20:52
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Не знам на лични как се праща снимка, изпрати ми мейла си на съобщение и ще ти пратя там.
Отговори с цитат
  #3189  
Стар 18th May 2013, 10:30
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
по принцип си много права , че може да си ги понося... обаче съм много вироглаво... и ся си мисля то след 5 , 6 години вече ще съм трета възраст , тогава може и да не ми се иска да съм с големи
Тунинг,според мен изчакай!Добре са ти гърдите,не са малки,явно очакванията ти са големи като при мен.Аз въпреки че постоянно рИва,че са ми малки,не нося деколтета,притесняват ме.Замисли се дали ще се чувстваш комфортно със седемстонин кубиков бюст,особено след години!
Все пак ти си решаваш.Успех!
Отговори с цитат
  #3190  
Стар 18th May 2013, 10:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

На мен ИС ми каза,че не може от ултра висок профил да се премине на по-нисък.И това във връзка,че Пип-ките отговаряха на среден при Алерган,та се наложи висока проекция при мен.Добре е,че не се заинатях да искам среден профил,че сега щях да си блъскам главата.Нямаше да изпъкват достатъчно,щяха да стоят като сплеснати.А и голямата основа идва от големия кубик.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:52.