IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3191  
Стар 18th May 2013, 11:14
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
На мен ИС ми каза,че не може от ултра висок профил да се премине на по-нисък.И това във връзка,че Пип-ките отговаряха на среден при Алерган,та се наложи висока проекция при мен.Добре е,че не се заинатях да искам среден профил,че сега щях да си блъскам главата.Нямаше да изпъкват достатъчно,щяха да стоят като сплеснати.А и голямата основа идва от големия кубик.
И аз много си харесвам проекцията и как си ми стърчат ...
Отговори с цитат
  #3192  
Стар 18th May 2013, 11:17
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Не знам на лични как се праща снимка, изпрати ми мейла си на съобщение и ще ти пратя там.
hristina1983@abv.bg
Отговори с цитат
  #3193  
Стар 18th May 2013, 11:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
И аз много си харесвам проекцията и как си ми стърчат ...
Момичешки навирени
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3194  
Стар 18th May 2013, 12:23
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Мариса, и аз съм с висока проекция и също я харесвам, но за анатомичен имплант. Просто кръгли импланти 700сс ултра висока проекция според мен биха стояли добре на висока и едра жена, която си има достатъчно жлеза да покрие този имплант. А твоите гърди, които видях в галерията са едни от най-красивите , които съм виждала. Ако сменям един ден имплантите ще бъдат с точно такива 520
Отговори с цитат
  #3195  
Стар 18th May 2013, 12:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Мариса, и аз съм с висока проекция и също я харесвам, но за анатомичен имплант. Просто кръгли импланти 700сс ултра висока проекция според мен биха стояли добре на висока и едра жена, която си има достатъчно жлеза да покрие този имплант. А твоите гърди, които видях в галерията са едни от най-красивите , които съм виждала. Ако сменям един ден имплантите ще бъдат с точно такива 520
Съгласих се напълно по простата причина,че големи кръгли импланти рядко прилепват добре на притежателката им.
Благодаря за хубавите думи:*
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3196  
Стар 18th May 2013, 12:27
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

тунинг, метнах ти 2 снимчици от тел. на майла
Отговори с цитат
  #3197  
Стар 18th May 2013, 12:33
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Според мен анатомичния имплант трябва да задължително висока или утра висока проекция, за да се получи налят и красив бюст. А при кръглите, поне това което съм виждала, средния профил стоят по-големи от високия, защото са с по-широка основа. Ултра висок профил кръгли са с основа около 12,5, което според мен дори на моята малка подгръдна 70 см си е малко. Лилиана е с кръгли среден профил и гърдите и са страхотни, изглеждат по-големи от тези с ултра високия профил.
Отговори с цитат
  #3198  
Стар 18th May 2013, 12:34
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
тунинг, метнах ти 2 снимчици от тел. на майла
много са хубави и са мнооого големи
Отговори с цитат
  #3199  
Стар 18th May 2013, 12:38
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Мила, аз съм много слабичка и си имах доста жлеза , затова при мен стоят големи. Иначе не съм с големи ипланти. На мен твоите гърди много ми харесаха и мисля,че като се поотпусне мускула и се налеят изобщо няма да искаш да ги сменях. Ако все пак решиш, според мен сложи среден или висок , не ултра висок, като разшириш основата със сантиметър, мисля, че тогава ще имаш това което желаеш.
Отговори с цитат
  #3200  
Стар 18th May 2013, 12:49
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Мила, аз съм много слабичка и си имах доста жлеза , затова при мен стоят големи. Иначе не съм с големи ипланти. На мен твоите гърди много ми харесаха и мисля,че като се поотпусне мускула и се налеят изобщо няма да искаш да ги сменях. Ако все пак решиш, според мен сложи среден или висок , не ултра висок, като разшириш основата със сантиметър, мисля, че тогава ще имаш това което желаеш.
Чакам си аз да се налят от някъде но уви...
Колко време е нужно за отпускането на мускула ..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:35.